reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

CosmoEwka, bez komentarza....


A właściwie to język, a właściwie ręce mnie świerzbią więc napiszę... Przeglądałam to tak zachwalane przez Ciebie forum i z pełną satysfakcją stwierdzam że tamto jeszcze bardziej przypomina chat niż to! Tu jest super atmosfera i wszystkie dziewczyny to wrześniówki a tam..... no cóż nie będę się wypowiadać... Jak tamto bardziej Ci odpowiada, proszę bardzo. Tam poruszacie tylko poważne tematy???? No przepraszam Cię ale chyba TY za to jesteś mało poważna. Jak Ci się na Babyboom nie podoba to tu nie zaglądaj i tyle. A swoje zgryźliwe komentarze zostaw dla siebie, bo ostatnio tylko po to tu zaglądasz, żeby coś skomentować przeważnie uszczypliwie.
 
reklama
a ja teraz siedze z farba na włosach i juz mnie cały łepek szczypie zaraz ide to zmyc i jestem ciekawa co z tego wyszło

dzisiaj znajomy zrobił mi kilka fotek i jak mi je przesle to postaram sie tutaj wkleic
 
Aniulka ja mysle ze z takiego błachego powodu naprawde nie warto sie denerwowac

kazdy ma swoje zdanie na temat naszego forum

i przeciez nie musimy gadac tutaj cały czas na temat ciazy
 
Ciekawy kolor... chyba jeszcze takiego nie widziałam. No i masz rację jak byśmy gadały tylko o ciąży to byśmy zwariowały...
Ale to poprostu była kropka nad i
 
całkiem niezle te moje włoski wyszły kolor zamierzony zastanawiam sie jeszcze na podcieciem ich troche ale to chyba nie dzisiaj

a tak pozatym czy wam tez tak strasznie wypadaj włosy bo mi strasznie
 
reklama
Do góry