reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Tak, ja mam 3-7 dc ładnie mi po nim rosną pęcherzyki. W pierwszym cyklu miałam ładny pecherzyk w 13 dc a kolejnym razem juz w 8dc. I co kilka dni był monitoring. Po lamettcie mialam zastrzyk z ovitrelle bo u mnie jest problem z pękaniem i później na kolejnym monitoringu dostaje luteine.

A ten monitoring, często miałaś? Ja mam tylko raz ok. 10-11 dc i później badanie proga, LH i estradiolu i jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem i tyle.
 
reklama
A ten monitoring, często miałaś? Ja mam tylko raz ok. 10-11 dc i później badanie proga, LH i estradiolu i jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem i tyle.
W pierwszym cyklu mialam 3 monitoringi w 10 dc pecherzyk byl jeszcze za maly, później 13 dc podrosl i dostałam recepte na zastrzyk, i kolejny mialam monitorong w 17 dc potwierdzajacy że doszlo do owulacji i ze jest ciałko żółte i na tej wizycie dostalam receptę na luteinę. A w obecnym cyklu przez to że miało nie być mojej doktorki poszłam w 8 dc i okazało sie że pecherzyk jest juz duży więc dostalam zastrzyk i później potwierdziłam owulke juz u innego gin w 13 dc i tez dostalam luteinę. I jak w tym cyklu sie nie uda to w kolejnym pewnie będzie podobnie chociaż możliwe że dostanę jeszcze jakieś skierowania na rozszerzenie badań bo ostatnio coś mi mówiła że do 3 razy próbujemy bo jesli to faktycznie był do tej pory problem z zajściem przez niepękające pecherzyki to powinno sie udać.

U Ciebie moze inaczej to wygada jesli nie masz problemu z pękaniem pęcherzyków. Chociaż wydaje mi sie ze chociaż raz lekarz powinien zrobic ci monitoring po dacie owulacji żeby sprawdzić czy faktycznie doszło do pęknięcia.
 
A ten monitoring, często miałaś? Ja mam tylko raz ok. 10-11 dc i później badanie proga, LH i estradiolu i jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem i tyle.
Co tydzień 😏😏 nie zliczę ile wydałam już na kontrole

Gdy zaszłam cykl czerwcowy to miałam 4-5 wizyt w tym cyklu starań później jak już beta była powyżej 1000 co 2 tydzień kontrola

Mam w czasie @teraz miałam w 4 dniu cyklu
We wtorek po lamette kontrola jak rosną. Pewnie po pęknięciu i tak dalej
 
reklama
Przyjaciółka też ją widzi więc to nie moje zwidy, oby beta potwierdziła 😁
 

Załączniki

  • 16959147611624361173547203107878.jpg
    16959147611624361173547203107878.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 115
Do góry