reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Ahh i u mnie to samo miałam testować jutro :( ja na szczęście albo i nie nie mam bolesnych miesiączek, w ogóle mnie nic nie boli.
W przyszłym tygodniu powtarzamy badania pływaków.
Ja też nie mam bardzo bolących okresów , ale w 1 albo 2 dzień no trochę przeszkadza ten ból w codziennych czynnościach.
Trzymam kciuki za badanie małych wojowników🤞
 
reklama
Dzień dobry. Sobota to można pospać dłużej. Wczoraj pogroziłam dzieciom żeby nie budziły się o 7rano 😂 pospałam do 9! Brakowało mi tego bardzo. Bo ostatnio to w ciągu dnia pod sypiam, taka zamulona chodzę. Też wczoraj placuszek zrobiłam ale i poszarpałam się ze starym. Czasem to mam ochotę go zabić i zakopać w ogródku!
Apka zmieniła mi datę potencjalnego okresu żeby faza lutealna miałam 14 dni a nie 16. No zobaczymy kto jest mądrzejszy 😁Według niej mam 3 dni do miesiączki i mam 56% szans na test pozytywny. Szkoda że to tylko algorytmy...
 
Ja często sama zastanawiam się.. dlaczego tak się dzieje.. ci, którzy chcą, starają sie, maja dobre zaplecze finansowe…maja takie trudności z zajściem w ciąże… a ci, ktorzy nawet nie powinni maja kilkoro dzieci.. piją na potęgę, pala papierosy.. gdzie tu sprawiedliwość? :(

wydaje mi sie, ze każda para, która stara sie o dziecko nachodzą takie myśli.. to jest normalne.

ja w tej chwili nie mogę poczuć sie nawet jak niektóre z was, bo mam już dzieci.. ale wierzcie mi, jestem na forum od pewnego czasu i tak bardzo trzymam za „dlugoterminowe” staraczki kciuki (oczywiście trzymam tez kciuki za wszystkie inne staraczki)
... ile razy trzymam kciuki, żeby ten cholerny test pokazał wam dwie kreseczki ..
każda z nas, każda para, ktora sobie tego tak serdecznie życzy powinna w koncu zobaczyć te upragnione kreski na teście …
Przegapiłam tego posta, to bardzo miłe co napisałaś super , że się tutaj tak nawzajem wspieramy na tym forum 🩷
 
Dziś brałam ostatnia lamette i jestem ciekawa ile po niej rośnie,albo inaczej ile powinien już mieć w 11 dc żeby mieć szanse na wzrost w tym dniu i pęknięcie
Ale to jest bardzo różnie zależy od wielu czynnikow, nikt ci nie powie jaki bedziesz miec w 11 dc. Ja przy pierwszej stylulacji w 11 dc mialam 17 mm i musialam isc na kolejny monitoring w 13 dc i dopiero dostalam ovitrelle ktore mialam wstrzyknac na nastepny dzin. W obecnym cyku juz w 8 dniu kialam pecherzyk ponad 20 mm i od razu dostalam zastrzyk i gdybym czekala do 11 dnia to pewnie juz by byl za duzy. Nie ma reguły, pojdziesz na monitoring to ci lekarz powie.
 
Ostatnia edycja:
Niepodważalny dowód na moja cionsz 😜
 

Załączniki

  • IMG_7156.jpeg
    IMG_7156.jpeg
    722 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Dzień dobry. Sobota to można pospać dłużej. Wczoraj pogroziłam dzieciom żeby nie budziły się o 7rano 😂 pospałam do 9! Brakowało mi tego bardzo. Bo ostatnio to w ciągu dnia pod sypiam, taka zamulona chodzę. Też wczoraj placuszek zrobiłam ale i poszarpałam się ze starym. Czasem to mam ochotę go zabić i zakopać w ogródku!
Apka zmieniła mi datę potencjalnego okresu żeby faza lutealna miałam 14 dni a nie 16. No zobaczymy kto jest mądrzejszy 😁Według niej mam 3 dni do miesiączki i mam 56% szans na test pozytywny. Szkoda że to tylko algorytmy...
A co to za apka podaje takie statystyki? :D
 
Do góry