reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Wesolutka zdjęcie kompletu wrzuciłam w wątek zakupowy :tak:

Emka gratulacje!!

Witam z rana, Laurka jeszcze śpi, pozostali oglądają bajki a ja śniadanko zajadam. Kurcze koleżanka mi poluje na kozaki dla dzieci w Lidlu, ciekawe czy uda jej się kupić. Druga kumpela dzwoniła że wzieła mi dla młodego spodnie ocieplane :-) , oo i właśnie telefon dostałam że kozaczki udało się dostać :laugh2: ludzi podobno było ponad 150....
 
reklama
Dzien dobry ;)

Ja tez poprosze przepis ;)

Marciatko mojemu Dominikowi tez oczko zaczelo ropiec ;/ dzis mamy wizyte po szpitalna w poradni wiec zapytam sie czy jakies krople. Narazie przemywam rumiankiem ..

A strzel se drzemke pranie nie ucieknie ;D

Animka ja zwykle psikam wiecej niz jest napisane ;)
Poczytaj czy mozna maluszkowi takiemu masc majerankowa pod nosek smarowac ;) ta masc jest swietna tylko nie wiem czy takienu maluszkowi mozna...

Smoky super ze udalo sie dzieciaczki obkupic ;) ty juz po sniadanku a my jeszcze w lozkach ;)

Milego dnia mamuski ;*
 
juz prawie wrzesniowych maluchów, ale to minelo, dopiero co dwie kreski na teście a teraz brzdac sie rozgląda, Miłosz ma w lozeczku taka krope wydrukowana Czarno-białe obrazki dla niemowląt | bielemorele - dobrą mamą być... i patrzy jak zaczarowany :)

Smoky u mnie w lidlu taka sama masakra- jak cos fajnego jest to tlumy przed otwarciem czekaja pod drzwiami, pare minut i nic nie ma

Marciatko drzemka jest super! ja wczoraj pierewszy raz kimłam z małym kolo poludnia z godzinke zamiast spaceru bo pogoda kijowa i wieczorem funkcjonowalam normalnie do 23 a tak to o 21 z malym spac szlam bo oczy na zapalkach:p

Z innej beczki pytanie- kiedy zaczac cwiczyc po porodzie? szwy rozpuszczalne wyszly, po porodzie juz ponad dwa tygodnie i wkurza mnie ten miekki brzuch ale nie wiem czy juz cos lekkiego mozna?
 
Ostatnia edycja:
Ania pytałam położnej i pani w aptece i mówią, że można z tym że nie wolno wprowadzić jej do noska, smarujemy zawsze pod noskiem :)

Idziemy jednak do lekarza dzisiaj na 12:10 wizyta, przy wyciąganiu glutków mój S zobaczyć coś czerwonego, nie mamy pojęcia czy to krew czy jakiś taki glutek ale wolimy sprawdzić. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze - to nasza pierwsza wizyta i mam strasa :p
 
Alpine, ja zaczęłam ćwiczyć mniej wiecej od zeszłego tygodnia bo wcześniej jak próbowałam robić brzuszki to czułam silne kłucie w mięśniach a to oznacza, że było jeszcze za wcześnie. Z tego co wiem to nie można zaczynać za wszelką cenę bo można sobie mięśnie uszkodzić jeśli nie wróciły jeszcze na miejsce. :sorry:
Brzuch najlepiej smarować jakimś dobrym balsamem ujędrniającym no i masować.


Dziewczyny jestem z siebie dumna bo udało mi się nauczyć Olka samodzielnego zasypiania w łóżeczku. Myślałam, że to niewykonalne a jednak. Nie było to łatwe ale udało się. Boże ca za ulga!! :tak:
 
soniafka wszystko jest do ogarnięcia i nauczenia tych naszych małych wymuszaczy :-pJa Adę odkładam jak jest najedzona i przewinięta bo jak przyzwyczai się do rąk to będzie tak jak starszy brat :-p Szymona już było mi ciężko na rękach kołysać i z wielkim płaczem odzwyczajałam od lulania bo po prostu kręgosłup mi siadał :baffled:

Niemniej jednak miłości i przytulania jej nie brakuje bo co do spania to łamię chyba wszystkie reguły i śpimy z Aduśką w jednym łóżku w nocy :-p na początku mała śpi w swoim łóżeczku ale to do pierwszego jedzenia :-ppóźniej już jej nie odkładam, a kładę obok siebie :rofl2:
 
Sonia podziel się przepisem na tą naukę proszę. U nas od wczoraj mały śpi prawie tylko przy cycu. Jak go odkładam do łóżeczka to albo od razu jest ryk albo tak po 10-15 minutach.
 
reklama
Sonia moj tez sam usypia w lozeczku. Ale ciekawa jestem jak dlugo. Czy jak nasze dzieci beda bardziej kumate nie zaczna domagac sie raczek ?
Cwiczen baaaardzo zazdroszcze. Ja mimo ze czuje sie bardzo dobrze i na silach to po cc musze odczekac choc te 6 tyg.
 
Do góry