reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Elleni, no własnie tego się bałam, że jak się już przyzwyczai do bujania to potem ciężko będzie go odzwyczaić ale na szczęście kilkudniowe próby dały efekt i sam ładnie zasypia. Czasami tylko przebudza się i potrzebuje, żeby pogłaskać go po główce. Dla mnie bajka bo mój kręgosłup już nie dawał rady od bujania. :sorry:

Animka, no tych kolek to ci naprawde współczuje. U nas póki co bez większych sensacji gastrycznych u Małego z czego tez niezmiernie się ciesze. :blink:

My zaraz idziemy na spacerek i zakupy. U mnie dziś piękna jesienna pogoda. Aż chce się pospacerować.

Miłego dnia dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Soniafka to widzę idealny egzemplarz Ci się trafił :D nic, tylko pozazdrościć ;P

Dziewczyny czy jesteście zadowolone z pieluszek z biedronki? Bo szczerze Wam powiem, że mi w ogóle nie podpasowały...a słyszałam o nich wiele dobrego :p
 
Emka serdeczne gratulację dla Was, jak bedziesz miała siłę to pochwal się ci i jak;-)

My dzisiaj obchodzimy mini urodzinki, to dzisiaj mija nam 1 miesiąc,jak to zleciało :-)
Mama dopiero teraz wcina sniadanie, bo dopiero wstałysmy :), mały w przedszkolu, mąż w pracy, a dziewczyny w wyrku:-)
Co do pieluch z Biedronki to nam podpasowały, tak samo jak przy synu chyba będziemy ich najczęściej używać:-)

Uciekam się ogarnąć, bo wyglądam okropnie, a popołudniu do przedszkola na festyn "Dzień pieczonego ziemniaka"
 
Ritta nam się własnie pampersy skończyły i kupiliśmy Dade i nigdy więcej tego nie zrobię. W moim odczuciu mogę to porównać do dobrych i złych podpasek :p

Szkoda bardzo, bo tyle o niej słyszałam i myślałam, że naprawdę będą fajne pampersy w fajnej cenie :p ale po tym jak Mała dzisiaj przesiąkła to koniec naszej współpracy :p
 
reklama
Do góry