reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam po przerwie, nie mam szans nadrobic wszystkiego ale kilka stron sie udalo :)

Od poprzedniego pn jestesmy w domu maly spi i je i czuwa, dzis nie spal 2 razy po 2,5h! Cycujemy sie ale z wazeniem przed i po jedzeniu bo po wyjsciu ze szpitala spadl mi z wagi:( i teraz sie wybudzamy i cycujemy, ale co sie naplakalam i namartwilam to moje... wczorajsza wizyta u pediatry ok, urodzeniowa waga 2780 a wyjsciowa ze szpitala 2940, w domu spadek do 2840 po teraz 3200

Kurcze termin mialam prawie ostatnia a tyle dziewczyn wyprzedzilam ;)

Za nierozpakowane trzymam kciuki!

sawi, alicja ja tez jem wszystko i patrze czy cos sie nie dzieje, i zastanawiam sie wlasnie czy ta prawie 3h aktywnosc nie wziela sie ze zjedzenia 2 kitkatow! Nie wytrzymalam i wciaglam je zanim doszlam do kasy! Masakra!
 
reklama
witam,

moja mała dziś chyba pierwsza kolkę miala, a może poprostu się zle czuła po szczepieniu ,
wzieliśmy 6 w 1 i rotawirusy, które bardzooo jej smakowały :szok:,

alpine widzisz ładnie przybiera super :)

dooda myśle że warto starszego zaszczepić zawsze to jednak chroni :tak:

emka
rozpakowywuj się &&&
 
smoky, pochwal sie komplecikiem na chrzest :)
Przypomnij mi date? :)
Sliczna Laura, faktycznie troszke brzoskwiniowa :)

felicity o nieee jestes okrutna :p takie ciasto wklejac :p

joan, mnie w ksiazeczce tylko wbila ze jest Zuza objeta opieka poloznej i tyle :)

ania, fajnie ze nic powanzego, zdrowka dla malej pewnie raz dwa sie wykuruje :)

anusia, lepiej dzieki :*
ale mloda alarmuje i odpisze w wolnej chwili :*

kciuki za nierozpakowae :)

Emka &&&
 
Witam się i ja :)

kurczaki dni mi leca przez palce... :D

Dziś caly dzień praktycznie sama.. bo M usiał pojechać po dziadków w góry 3 godziny w jedna stronę i wracają jeszcze bo pogoda do kitu... dziadek miał lekki wylew i nie chcielismy żeby sam prowadził samochod...

więc dziś troszkę ciężko ale dałam rade dzieci okąpane choć kąpanie małego z Natusia i boku nie takie łatwe hehe pomagała umyć braciszka :)
na kolację naleśniki z serkiem Nati sobie zażyczyła więc zrobiłam :) zjadła 2
No a teraz dzieci już spią sobie smacznie więc mam chwile dla siebie :)
czekam na męża i jeszcze jakąś kolacje dla niego muszę wymyśleć :)

Emka jak tam?? jest już Synuś z Wami??? :) :*

alpine ładnie mała przybiera :)
Jeśli chodzi o karmienie robie dokładnie to samo jem wszystko normalnie i czekam jaka reakcja .. puki co mały spokojny więc tego się trzymam :)

Candy może faktycznie szczepienie dzisiaj podziałało na małą... spokojnej nocki życzę :)

Lilah ważne że ktg wporządku :) a mała sama sobie wybierze dzień urodzin :)

Joan super że położna była i jesteś zadowolona :) najważniejsze trafić na fajną babeczkę :)

smoky śliczna mała :)

Felicity ale smaki robisz :)


Anusia ja też po porodzie mam straszne parcie na czekoladę... ( a w traceniu na wadzę to nie pomaga ) :)
po ogarnięciu dwojki dzieci całego mieszkania i męża haha o godzinie 22 jestem gotowa do spania :D też tak masz??? : )

Kara łądnie waga idzie w górę :)

Madzia jak u Was??:) też do spania się już nadajesz??:)

Natusia nasza już praktycznie zdrowa :) katarku już nie ma :)
wczoraj kupilismy nawilżacz powietrza i dodałam do niego amolu i w nocy super się oddychało myśle że to też małej pomogło :)

nie pamiętam już co komu :/ ale trzea przyznać że na kompie lepiej się pisze niż z telefonu...:)

Dobranoc kochane :) spokojnej nocki :*
 
Bubbles - gdzie masz liste? ;-) Bo cos mi sie wydaje,ze zostalam tylko ja, lilah i Emka (no chyba,ze Emka juz urodzila?;-))...ale moze o kims zapomnialam?...zobaczymy ktore dziecko jest najbardziej uparte....:-)
 
Ja poproszę o przepis na tartę :p

My po wizycie u lekarza - Mała przybrała prawie 400 g w tydzień na piersi, więc jest dobrze. Żółtaczka zeszła. Oczko nadal ropieje, więc dostała kropelki. Teraz sobie piszczy przez sen, a ja chyba sobie strzelę drzemkę, choć pewnie powinnam brać się za pranie itp.

Dziewczyny czekające na swoje Maleństwa - życzę Wam duuużo cierpliwości i dobrych porodów.
 
reklama
Em Ka nareszcie :D super bardzo się cieszę ;)

U nas kataru ciąg dalszy...mam nadzieję, że na dniach się skończy to dziadostwo.

Dziewczyny jak Wasze maleństwa mają katar to wodą morską pryskacie im w noski bez opamiętania czy przestrzegacie dawkowania na opakowaniu?
 
Do góry