reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ja od rana w szpitalu, jutro wywoływanie tylko nie wiem czy od razu oksytocyna czy pierw ten balonik. Nie wiecie od czego to zależy co mi zleci? Mam małe skurcze niewyczuwalne i zero rozwarcia.
 
reklama
kusiak - no nareszcie !!!! gratulacje :-)

my najprawdopodobniej jutro do domu. Agata to maly ssak, kocha cycusie i traktuje je jak smoczka a ja umieram z bolu nadal przy karmieniu.

caly czas sie modle zeby ide mnie nie zalapala przeziebienia.
nawet nie moge jej wycalowac lub chocby przytulic i powachac to male cialko bo nie chce na nia kichac i chuchac...

malutka jest piekna i kocham ja nad zycie. juz wiem jak mozna kochac wiecej niz jedno dzieciatko.

co z Emka?
 
Kusiak - gratulacje. Ty to się naczekałaś :) Fantastycznie, że już jesteście po :)
Moja jak tak dalej posiedzi w środku tez będzie miała słuszną wagę - póki co 3800.
 
kusiak gratulacje

alicja mnie teraz tak nie bolą przy drugim, ale przy Hubercie pamiętam przez dwa tygodnie zagryzałam zęby i wyłam z bólu przy karmieniu zanim mi się piersi nie przyzwyczaiły

a Emka się nie odezwała, pisałam do niej, pewnie jest już po i odpoczywa
 
Troche sie martwie. Wlasnie przychodzi juz drugi pediatra ogladac mala bo ma jakies problemy z oddychaniem :/ i jej temperatura ciala nie chce sie podniesc.
 
Kusiak, nie nakrecaj sie niepotrzebnie. Kciuki za malutka :*

Ala, a moze taka maseczka jak nosz alekarze by pomogla? Ja pamietam ze jak bylam chora, to wlasnie chodzilam w niej zeby oli nie zarazic jak karmilam piersia
 
reklama
Jak tam dziewczyny? Ile jeszcze zostało w dwupaku? Jutro macie ostatni dzień września więc musicie się pośpieszyć :-)
Ja najprawdopodobniej jutro już wyjdę ze szpitala więc może będę miała w domku trochę więcej czasu to co nieco nadrobię :-)
Pola jest przecudna i bardzo grzeczna. Kochamy ją nad życie! Dopiero teraz wiemy co to znaczy miłość do dziecka. Nie mogę się na nią napatrzeć..
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
Nie wiem jeszcze, które urodziły, ale gratuluję! Wiem co oznacza ten cud i dziecko naprawdę wynagradza każde czekanie i każdy ból!
 
Do góry