reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Bubbles- czułam je jako mocne napinanie się brzucha, ale w ogóle nie bolesne. Nie sądziłam, że lekarz je uzna za porodowe :) No ale faktycznie na wykresie były ładne zaokrąglone góreczki :)
 
Rajo super wieści, pewnie jeszcze w tym tygodniu się rozpakujecie ;-) extra oby szybko poszło, a lekarz zgodził się na ten jeden dodatkowy dzień na te wygibasy dla Ciebie ;-)
 
Dooda super sesja, jak moja troche jeszcze podrosnie to musze sie zabrac za sesje ale jeszcze projektu nie mam jak bym chciala to zrobic:)
Twoja na pierwszym zdjeciu bardzo mi przypomina moja Liwcie.
 
Tak ale nie rusza mnie za bardzo ...
Nie wiem czy rozwarcie wieksze bo przerzucili mnie do innej sali bo tam juz duże rozwarcia ... Jsk kolejna urodzi to wracam ... Eh wkurzona
 
Ja juz po ktg skurcze małe, rozwarcie na 1 cm czyli żadne jak to powiedzial lekarz. Przepływy ok, wody ok. Miałam do wyboru zostać w szpitalu lub codzień przyjeżdżać na ktg. Wybrałam oczywiście to drugie. Do poniedziałku do rana jak nic mnie nie weźmie to juz mam sie zgłosić do przyjęcia do szpitala i w poniedz. Lub wtorek wywołanie. Nie robię juz nic wszystkie metody przyspieszenia porodu juz wykorzystalam teraz sobie odpoczywam.
 
Oby ta nasza 13-stka szczęśliwie, szybko i bezboleśnie wyrobiła się do 30-stego września :D
Trzymam kciuki - szczególnie za te, które właśnie mają wywoływane porody!
Bądźcie dzielne Mamusie i niech szybko i zgrabnie wychodzą na świat wszystkie Bobasy :)

U mnie wciąż nic - no, ale patrząc na naszą listę jestem na chyba 12 miejscu - czyli mam jeszcze czas :D
Dziś dopiero 39 tydzień i 5 dzień... huh... kiedy to zleciało :D
 
reklama
Hej:) Melduję się po wizycie. Tętno dziecka zawężone, teraz się pakuję i będę jechać do szpitala bo mnie już lekarz skierował. Niestety powiedział, żebym jechała na inny szpital niż ten, w którym chciałam rodzić, ale może to i lepiej bo w tym szpitalu mają intensywną terapię noworodków w razie jakby coś było nie tak. Mogę nie mieć dostępu do internetu, ale jak mała się urodzi to na pewno jakoś dam znać :)

Ogólnie to mam skurcze i lekki ból ale nic więcej. Po badaniu, które dziś wyjątkowo mnie bolało, okazało się, że robi się rozwarcie. Na razie było na opuszek palca, no ale może coś się rozkręca :)

Trzymajcie kciuki oby Pola chciała jak najszybciej wyjść i żebym nie musiała leżeć tam bez sensu.

Buziaki dla wszystkich i kciuki za Ciebie EM Ka!

Amaliee- gratuluję !!!
 
Do góry