reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
ja dzis byłam w Lidlu, tak przed 10. i kupiłam kurtkę mezowi i dla Hani ale jeszcze musi troszke do niej podrosnać. Generalnie nie chcodzę nigdy o 8 do Lidla bo dzikie tłumy są, staram się być tak o 9-10 i z reguły udaje mi się kupić co trzeba. Katka powodzenia!!
 
witajcie :)

juz taka pora, ze pewnie mamy na swiecie 4 nowe wrzesniowe Dzidziusie :) (Joani, Choco, Elleni, Natalinaa.)
Ktoras ma jakies info od dziewczyn?

Kama, witaj :)

Dziewczyny ja tez podzielam Wasze opinie dot. porodu duzego dziecka. Ale przestalam o tym myslec bo i tak ja musze urodzic i tak...

katka, wowowow super :) pakuj sie i jedz :) co 10 minut to juz fajnie!! a nie wiadomo ile na izbie przyjec zejdzie :)
Powodzenia :)

ania, rozbawilo mnie Twoje stwierdzenie o skocznym seksie :))))
 
Pomyłam podłogi, gotują się pierogi^^

Maltanka chyba mój chłop się zdenerwował że tyle dzieciaczków chce go wyprzedzić:D

Kama na niedziele miałam.


Idę pod prysznic...:),,,
Kurdę jakoś ciężko mi uwierzyć że to to
 
ania// pewnie i racja z tym sexem ;)

Zrobiłam zapiekankę makaronową z wędzonym kurczakiem i warzywami i czekam sygnał piekarnika. Później pewnie poczytam.
 
Dzień dobry dziewczynki!

My po badaniu ktg, skurcze co 10min ale tylko przepowiadające + kilka mocnych. Brzuch jak bolał tak boli i powoli pozbywam się czopa...jeżeli do poniedziałku się nie rozkręci to wskakuję na piłkę a S zabiera się za masaż sutków - moich oczywiście ;P Dostałam zielone światło od położnej, że możemy zacząć już dzisiaj ale S jeszcze trochę chory to poczekam. Dziecko podobno jest nisko - czyli dobrze, bo szybciej wyjdzie ;P

Katka mam nadzieję, że to już :D
 
reklama
no no no nie zaglądałam dziś a tu się u Katki akcja wreszcie rozkręca :)

ja w Lidlu pocałowałam kosze puste po kurtkach o godz 9tej, mój Wojtek w Poznaniu do dwóch zajechał i tez nie było, poprosiłam mamę żeby w Zielonej Górze zerknęła wracając z pracy ale chyba nie ma szans.

mnie nikt ostatnio nie przepuszcza w kolejce, nawet stałam w Biedronie i Maja zaczęła piszczęć - mama kupę!!, to ludzie przede mna odwrócili sie plecami, aż mi sie nie chce komentować.
 
Do góry