reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Emalia dalas mi nadzieje naprawde. Moja beta z dzisiaj to 4500. W niedziele beda powtarzac bete i usg. Mam nadzieje ze bedzie jak u Ciebie bo mamy podobny wiek ciazy.
 
emalia jak ja się cieszę!!!!! :-)
goschon głowa do góry, życzę Ci takiego zakończenia jak u emalii :-)

Witam nowe mamusie!

Dzis bardzo zabiegana byłam. Dopiero usiadłam, troszkę Was podczytać. Ach sawi ja też widzę tylko 1 pęcherzyk, chociaż kto wie... :-D

Jeny z tymi objawami to faktycznie oszaleć można. Jeszcze wczoraj apetytu zero praktycznie, mdłości a dziś nic. Normalne jedzenie i wszystko jak gdyby nigdy nic... No cóż ja wychodzę z założenia,że kobieta zmienną jest , a w ciąży to już w ogóle:tak:

Miłego wieczorku Wam życzę kochane i trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty? a kto jutro wizytuje? zaraz polecę sprawdzić listę :-) powodzenia!
 
a gdzie widzicie ten pęcherzyk? bo ten prawdziwy widoczny i wyliczany przez gina jest na ostatnim zdjeciu an samym dole,
zdjecie kiepskiej jakości i nie widać dobrze....
ale ciesze sie ze nie widzicie wiecej jak jedno
 
Witajcie.
Wpadłam do Was, choć nie do końca wiem czy powinnam już tu być. Jakos dziwnie u mnei z tym wszystkim. Pierwszy test wykonany w poniedzialek, słaba blada kreska, drugi we wtorek brak drugiej kreski, trzeci w srode, jest juz lepsza kreska.
Poszlam do gina, endometrium raczej @, jedyne 11mm, pecherzyka brak. Gin wyslala mnie na bete. Wg niego jesli beta pow 250 tzn, ze jestemw ciazy, jesli nie, to nie jestem. Beta byla tylko 58. Na wlasna reke dzis zrobilam kolejna bete, tym razem wynik 136. Wg gina to nadal negatywny wynik.
Dzis od poludnia strasznie bola mnie plecy. Generalnie mam zle przeczucia :(

po ilu h miałaś taki przyrost bety ??? jak po 48h beta przyrosła 66% to jest w porządku i ciąża, jak mało przyrasta to coś nie tak. Zwykle w laboratoriach ciąża jest jak jest pow 5 beta z tego co się orientuję więc u tego twojego gina jakoś strasznie wysoko poprzeczka zarzucona.
U mnie np w 28 dc beta była 127. A u ciebie który to dzień cyklu ? sprawdź przyrost po 48h jeszcze raz. Na usg nic nie widać bo za niska beta. Przy 1500 dopiero gin jest w stanie cokolwiek zobaczyć zwykle.

sawi dla mnie to też jeden pęcherzyk jest ;) w pierwszej ciąży na swoim zdjęciu widziałam dwa,podobnie jak ty teraz 3 ale jeden okazał się tym jednym ;)

Ja dzisiaj mało z łóżka u gina nie spadłam jak mi usg robił... ja patrzę, a tam dwa pęcherzyki !!! aż zamarłam na sekundę !!! całe szczęście jest jeden ;) z resztą nie wiedziałabym nawet skąd by się wziął tam drugi na dobrą sprawę bo transgerowali mi jeden zarodek ;)
Dzidzia super się rozwija ;) ma niecałe 2 cm, uroczo jest zobaczyć już główkę, brzuszek, rączki i nóżki gdzie 2 tyg temu była zaledwie kropka :) tętno w porządku, moje ciśnienie również, tak więc jestem uspokojona i jednocześnie zaspokojona :p a następna wizyta za 3 tyg i cała lista badań do zrobienia :]

jezuu ja się wykończę z tymi mdłościami:((((( czy to nie może odpuścić choć na kilka dni ?? a do tego całe prdbrzusze mnie ciągnie ! chyba dzidzia się rozpycha :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki zdaje relacje. Wczoraj byłam u gina i widziałam już zarodek w 6 tygodniu a dokładnie w 6 tygodniu i w czwartym dniu. Widziałam też bijące serduszkoi kiedyś dziwiłam się jak któraś z Nas napisała że tęskni za następnym usg. Ja właśnie już zaczęłam tęsknić... Cudo!
Aha... I maleństwo ma 6,5 mm
 
cześć Dziewczyny, jestem tu nowa - mam na imię Monika i potrzebuję Waszego wsparcia!
moja pierwsza ciąża zakończyła się w 11tc, zatrzymaną akcją serduszka , przez krwiaka, który odklejał kosmówkę. Teraz jestem w kolejnej ciązy, OWU miałam 29 grudnia, ostatnia OM 13 grudnia, 14 stycznia zrobiłam test, wyszedł pozytywny i bHCG 274, 17 stycznia bHCG 897, już na badaniu USG 14 stycznia widać było powonie krwaka bardzo dużego oraz mały zarodek ok 5mm, na kolejnym badaniu USG 21 stycznia zarodek rónież ok 5mm, czyli nie powiększył się
icon_sad.gif
Lekarz chciał mnie skierować na zabieg, następnego dnia, nie zgodziłam się, ze względu na to, że to dopiero 24 od zapłodnienia, w poprzedniej ciązy serduszko widziałam po 40 dniach od zapłodnienia.Dzisiejsza bhcg powyzej 10 300, rosnie... Czy któraś z Was miała taki przypadek?
Bardzo proszę o pomoc! Chcę udać się w przyszłym tygodniu do jeszcze innego specjalisty, ale też w okolicach wtorku, żeby minał kolejny tydzień... Proszę dodajcie mi nadziei...tak bardzo chce zeby sie udalo!
 
reklama
Ale tu drukujecie. Nie zdazylam nawet poczytać wcześniej kto jest kto itd.
Odwiedziny mam mojej matki rodzonej ;) dziś wyjawilismy dobrą nowinę. U was ciąża wydaje sie byc bardziej zaawansowana, wy oswojone a u nas wszystko świeże, dopiero wczoraj tescik zrobiony.
W poniedziałek zadzwonię do moich położnych i pewnie nie umowia mnie wcześniej jak w 8 tc, a usg pewnie dopiero w 11.

Zuzadar nie znam sie na tych badaniach i wynikach z bety , np u nas pozytywny test jest uznawany jako ciąża i bety sie nie zleca. Ale moja znajoma w 11 tyg ciąży 3 różne testy miala negatywne, niedawno urodzila i maja się dobrze. Moze to jakies wahania hormolane. Nie martw się na zapas.

Dobrej nocy wam życzę i jutro zapewne bede tylko podczytywac w wolnych chwilach.
 
Do góry