reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ale się objadłam spagetti frutti di mare ,aż brzuch mi się spina,
mój przyjechał do mnie o dziwo , pije sobie,
a milosz spac nie chce taki podekscytowany czy co:)
 
reklama
Sonia zabobon ;) ogólnie nie wierze ale akurat od poparzeń czy innych takich w to wierze i sama sprawdze na swoim synku bo podczas tej ciazy po prawej z boku mam ślad i na pewno bede sprawdzać czy synek tez ma, a dlaczego ..? Moja mama w ciazy wystraszyła sie chwycila za twarz usta - przez ok 6 lat swojego zycia miałam plamke czerwona na ustach moze kiedys wrzuce fotkę z dowodem rzeczowym na szczescie teraz zniknęła , mój P ma ślad na brzuszku znamie bo jego mama sie oparzyła ;) wiec tego akurat sie boje ;)
Co do pępowiny wkoło szyji to podobno od łańcuszka na szyji ale w to nie wierze, co do zauroczenia tez wole byc przezorna dla szczeniaczka tez nialam czerwona kokardkę ;)

Candy a Liliana to nie jego ? Kurde co za cham!!!! Co do wysokości to zależy od tego co sad zasądzi, od Teojej sytuacji itd
A Ty nie mialas juz od czerwca mieszkać z nim???
Candy jak dla mnie on nie ma skrupułów wiec moze byc tak jak któraś z dziewczyn napisała moze nie dość ze nie zapewnić mieszkania to i dodatkowo moze chcieć zabrać dzidzie ... ;(

Bubles hehe niezłe z tym obcinaniem rozumu ;) to ja odpadki obcinam hehe czyli cio?
 
Witajcie dziołszki :*

puki co ładnie i oddychać jest czym więc czuje się znakomicie :)
Emka problemy ze spaniem? czy to normalna Twoja godzina z zasypianiem??:) Co do kokardki ja na wszelki wypadek też miałam w wozku u Natusi :) a co do oparzenia to też się oparzyłam w ciąży ale Natka do dzisiaj śladu nie ma więc nie wiem jak to jest.. za to ma dokładnie taka samą brązową plamkę malutką na udzie jak ja :) a ja też mam to od urodzenia i to jest ciekawe :)

Candy kurdę ten twoj chłop to trudny orzech do zgryzienia.. nie chciała bym być na Twoim miejscu.. wg nie lubię być aż tak zależna od drugiej osoby... możesz załatwić sobie jakieś dofinansowanie do mieszkania albo inną pomoc otrzymać z opieki?? tak na wszelki wypadek..? jako nie pracująca może zasiłek Ci przysługuję? jakoś bym probowała lekko od izolować od niego niech zobaczy że dasz sobbie radę sama.. może to mu da coś do myślenia.. bo teraz wydaję mi się że on sie nie stara i olewa bo wie że i tak nie masz gdzie iść..
Nie wiem co innego poradzić.. ale tak jak dziewczyny piszą możesz mieć później problemy prawne jak on się uprze.. trzymaj się :*

Mi dziewczyny zaczynają nogi puchnąć wieczorami.. kiepsko to widzę do września.. skurczu łydek jeszcze w tej ciąży nie miałam pfu pfu :) ale z Natka miała skorcze uda czasami to jest dopiero porażka boli nie idzie sie ruszyć.. pamiętam ile razy musiałam M budzić bo myślałam że zjadę z bólu..
Dooda takie parzenie też czasmi mam i nogi w gorę i ulga faktycznie :)

jeśli są jakieś wizyty to powodzenia kochane &&& :)
miłego dnia :*
 
Hej dziewuszki :-)
Ja właśnie siedzę na glukozie, zapomniałam wczoraj sobie kupić cytryny, a przed 7 nie ma żadnego sklepu otwartego. Wiec musiałam sama wypić, nie jest najgorsza w smaku, ale teraz prawie 30 min siedzę i juz czuje ze mnie mdli l, oby wytrzymać.

Na dworze juz się robi gorac...

Za wizyty trzymam &&&
 
shiran to powodzenia żeby przyjeła się ta glukoza a nie trzeba było znowu sie męczyć :)

A ja właśnie zajażyłam że mamy już 3 trymestr :) byle do przodu :)
 
Dzień dobry :)

Znowu zapowiada się upalny dzień...

Shiran życzę powodzenia-oby się przyjęło!

Miłego dnia dla wszystkich!
 
Ja już od 7mej na nogach. Średnio się wyspałam bo czekałam do północy na przyjazd K. z Polski. Potem ponad godzine pomagałam mu troszke nosić z auta te lżejsze rzeczy więc spać poszliśmy późno. Już nie mówie jaki ten mój biedak był okrutnie zmęczony. :-(No a wstałam z jego budzikiem bo było mi go tak strasznie szkoda więc byłam dobrą żonką i zrobiłam mu śniadanko, żeby nie musiał tracić czasu. ;-)
A przede mną dziś rozpakowanie i układanie wszystkich tych rzeczy. Jest tego masakrycznie dużo. Zawalony mam calutki salon a to jeszcze nie wszystko bo na boxa dachowego, nie mieliśmy już wzoraj siły. Przede mną zapowiada się więc pracowity dzień.

Miłego dzionka dziewczyny!! :-D
 
Hej:)

Cos mi dzisiaj szwankuje aplikacja, juz drugi raz mi sie wylacza jak probuje napisac posta://

My od wczoraj mamy gosci i pewnie zostana do jutra takze nie bedzie dzisiaj za duzo czasu na BB, wiec korzystam poki moge:D

Soniafka ale super, ze juz masz wyprawke u siebie, nie moge sie doczekac, az nam sie pochwalisz swoimi skarbami:tak:

Nie wiem od czego to zalezy, ale dzieci czesto maja znamiona czy pieprzyki w tych samych miejscach co rodzice, ciekawe czy nasze bedzie mialo, bo oboje z mezem mamy:))
 
Ostatnia edycja:
BubblesGirl, Pochwale się ale chyba dopiero jutro bo część rzeczy np. tekstylia zostały w nierozpakowanym boxie więc dopiero dziś jak K. wróci z pracy będę mogła to wszystko razem "obfocić" ;-)

Znamiona typu pieprzyki to chyba już muszą być zapisane w genach bo to fakt, że często dziedziczy się po rodzicach. Też jestem ciekawa czy nasz mały po nas odziedziczy bo ja mam na nodze od urodzenia krwiaka w kształcie czterolistnej koniczyny a mój K. sporą ciemną plamkę na plecach.:blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
już III trymestr? a to nie od połowy 27 tygodnia się liczy?
ja dziś podekscytowana - będę mieć szkołę rodzenia w domu :) Ginekolog nie pozwoliła mi na nią jeździć, więc przyjadą do mnie, aczkolwiek tych wszystkich ćwiczeń robić nie mogę, ale mam nadzieję, że dowiem się czegoś sensownego. Ostatnio 2 godziny były o karmieniu piersią i po tym jak przyłożyłam lalkę nogami do piersi stwierdzam, że potrzebuję jeszcze duuuużo czasu :D

Miłego dnia!
 
Do góry