reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Natalia pięknego dnia i pięknej pogody ;) oraz samych szczęśliwych dni na Nowej Drodze zycia !! ;)))

Ja dzis juz godzinę temu dostałam opr od mojego bo puscilam sobie cichutko YouTube i wleciał na mnie ze jedna sobota gdy moze sie wyspać a ja go budze ... ;( przeciez nie chciałam, poszedł na kanapę do salonu wiec dzien nie zapowiada sie miodem płynący - chyba ze jakimś cudem tam zaśnie ;)

Co do twardego brzuszka to tez tak mam jak Wy, czasem nawet jak sobie leże to potrafi sie napiac tak ze hoohoo...

Chciałam dzis pojechać do scc po sukienkę na wesele właśnie sie dowiedziałam ze pierwsze majowe mamy 17 maja juz... Wiec to ostatni moment zeby cos kupić przed majówka, mam nadzieje ze znajdę ta ktora znalazłam w necie...

Wczoraj mój P mowi do mnie odnośnie tematyki ślubów : "moze jak nam sie skończy juz ta jazda z całym mieszkaniem remontem itd to w koncu sie jakos zaslubimy, bo leżą te obrączki i sie kurzą a moglibyśmy je ponosić" hahaha tez mu szkoda ich ;P wiec zobaczymy moze potem faktycznie sie potocze do cywilnego... Chociaż mnie to sie marzy biała suknia kościół, bardziej niz samo wesele, choć nie jestem z tych biegajacych co tydzien na mszę to przysięgę chciałabym złożyć przed Bogiem i ja usłyszeć ;)

Natalia właśnie aby głosy nie drżały ;*
 
reklama
Dziewczynki a ja dzisiaj dałabym wszystko żeby być gościem na moim weselu, żeby ktoś wszedł w moje ciało a później je opuścił na poprawinach. Marzą już mi się poprawiny. U nas jeszcze nie pada, ale u mojego hmmmm juz niedługo męża juz pada a mieszka 25 km ode mnie.
 
Anusia spróbuj tak: Wejdź w start->panel sterowania->Region i języki->klawiatury i języki->zmień klawiatury i wybierz język "Polski(programisty)"

Może pomogłam
:-D

Natalia życzę by pogoda dopisała!! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!! :-)

A u nas dziś już półmetek, jeszcze 8-10 tygodni i będę spokojna :confused2:

Wczoraj u mnie też troszkę brzuszek się pospinał, bo zamiast odpoczywać to łaziłam.
Ale jest już dobrze dziś cały dzień mam piżama Party :-D

Emka życzę udanych "łowów" :-D

Miłego dnia dziewczyny!!
 
Hej:)

Troszkę mnie tu nie było, podczytywałam was na bieżąco, ale jakoś nie było weny, żeby się odezwać:zawstydzona/y:

Natalinaa nie denerwuj się, to będzie wasz najpiękniejszy dzień w życiu i zobaczysz, że będziesz się dzisiaj tylko uśmiechać, a pogodą się nie przejmuj:))

W dniu naszego ślubu cały dzień lało, bałam się od kosmetyczki czy fryzjera do samochodu dojść taka ulewa, jak mój przyjechał na błogosławieństwo to jeszcze lekko padało, ale jak już wychodziliśmy do kościoła to przestało, a po mszy zaskoczyło nas piękne słońce i tak już było do końca dnia i na poprawinach również:) Matko w sierpniu już będą dwa lata, a mi się wydaje jakby to było wczoraj:-D

My dzisiaj też będziemy się bawić na weselu znajomych, straaaasznie mi się nie chcę iść, najchętniej to bym tylko poszła do kościoła i do domku uciekła, a tu trzeba wytrzymać całą noc i jutrzejsze poprawiny;-)

U mnie 17 stopni, ale pogoda nie zachwyca, bo jest pochmurnie, mam nadzieję, że się zmieni, bo nie wiem co na siebie ubrać, mam nadzieję, że żakiet wystarczy.

Miłego dnia:))
 
Witam się i ja :*

NAtalia przedewszystkiem wszystkiego NAjlepszego na Nowej Drodze Życia :):* nie stresuj się wszystko wyjdzie napewno tak jak sobie wymarzyliście nawet jakby pioruny latały po zachmurzonym niebie, Wy i tak będziecie rozpromienieni :D powodzenia :*

na naszym ślubie była piękna pogoda ok 25 stopni i piękne słońće :) ale to połowa lipca była :) a moja świadkowa ślub brała 3 tygodnie później 10 sierpnia i padało i zimno było a mieli zamowione auto z otwarartym dachem i jeszcze trzeba było na szybko z samego rana załatwiać nowe i bolerko na szybko wyporzyczać żeby pani młoad nie zmarzła ... a i tak było pięknie :D

a dziś u nas pogoda do kitu.. pada od samego rana i szaro buro... hmmm no w końcu weekend nie ? :p

zaraz śniadanko zjemy i chyba spowrootem do wyra pojdziemy hehe odpocząć :)

emalia nikt nie zapomniał :) super że z dzidzią wszystko wporządku :)

marciątko ja tez dostaje oczopląsow jak to wszystko oglądam hehe tyle tego jest że szok :)

miłego dnia kobitki :*
 
Dzień dobry :-)
Z pogoda u nas totalnie do kituuuuu! jest 13 stopni i pada cały czas. Przychodzi weekend a tu pogoda się wali, jak zwykle zresztą.
Natalia, nie martw się pogodą bo w takim dniu, jakim jest ślub wszystko odchodzi na dalszy plan. To wy jesteście najważniejsi :-) dzień przed moim ślubem w ulewie zbierałam tłuczone szkło z podjazdu (nikt tego nie zapomni) a w dniu ślubu słońce. Moja Sis nie miała szczęścia i od rana do wieczora deszcz...a ślub był boski!!! więc głowa do góry :-)
Emka, udanych zakupów, mam nadzieję, że znajdziesz najładniejszą sukienkę :-)
U nas dziś sobota pracująca więc zaraz się zabieram za robotę, a po południu jedziemy do teściów.
Też mam momentami tak napięty brzuszek, że łooo. Ale jak go delikatnie naciskam to jest raczej miękki, a skóra taka naprężona.. może dlatego, że brzuch rośnie a ja szczupła jestem??
dziewczyny od dwóch nocy śpię do rana i ani razu nie wstaję na siku. Trochę mnie to martwi, powinno?? czy macica lekko się unosi i już tak nie uciska? jakbym czuła Stefanka, to tak bym o tym wszystkim nie rozmyślała...
Wszystkim życzę udanego dnia :)
Buziaki!!!
 
No u mnie już pogoda lekko się poprawiła, co jakiś czas słońce wychodzi, narazie w cieniu jest 15 st., pogoda podobna do wczorajszej, oby nie padało.
Właśnie dostałam zaproszenie na grila u mojej matki na działce, więc trochę na świeżym powietrzu sobie odpocznę i zjem wyczekiwaną od dłuższego czasu kiełbę z bułą :-)
Sprzątać mi się nie chce, troche poodkurzam i ogarnę łązienke i pitole.
Mnie się też od czasu do czasu brzuch spina, czasem tam pod pępkiem a częściej nad.
Chociaż jeszcze malucha nie czuje to mi wczoraj wieczorem jak już poszłam spać dało popalić. Skakało mi chyba po pęcherzu, na siku byłam ze 4 razy w odstępach 10-15 min chodź przed snem nie piłam za dużo.
 
Dzień dobry:happy:

Natalina najlepszego na nowej drodze życia!!

Koko z brzuchem mam takm samo, że niby napięty, ale jak dotknę, to nie jest twardy. Myślę, że to dlatego, że jesteśmy szczupłe. Ze wstawaniem nie pomogę. U mnie było tak, że wstawałam wcześniej 2 razy, a teraz wstaję raz. Przespałam noc do rana bez wstawania jak poszłam o 1 spać kiedyś.

Bubbles udanej zabawy, oby nie była męcząca za bardzo

Joani ja się już zapisałam, też u mnie jest z darmo. Koleżanki mi polecały, żeby pójść jako że to moje pierwsze dziecko. Do czynienia z noworodkami nie miałam, więc mam nadzieję, że czegoś się tam nauczę

U mnie jest bardzo ciepło, mogłoby być tak przez cały weeekend:-) Pranie wstawione, kuchnia ogarnięta, więc czas na chwilę relaxu na balkonie. A zdarzają się Wam jeszcze wymioty? Ja dziś miałam niestety do czynienia z kibelkiem i 2 tygodnie temu też.
 
reklama
Bigbi mi się czasem zdarzy. Szczególnie gdy mam na coś wielką ochotę a nie mogę tego zjeść :confused2:

To z tego "głodu" dopadają mnie wymioty...
 
Do góry