reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

I ja się witam w ten brzydki poniedziałek. Mały odprowadzony do przedszkola a ja mykam do łóżka, bo kolejna noc nie przespana:-(, kaszel dalej nie puszcza, jutra wizyta u gin więc dowiem się co dalej, niestety wszystkie domowe/dozowlone sposoby nie pomagają. Oprócz kaszlu nic mi nie ma, zawsze tak mam, po bólu gardła kaszle jak gruźlik przez kilkanaście dni:-(.

&&&& zaciśniete za wszystkie dzisiejsze wizyty!
 
reklama
cześć dziewczynki,mało ostatnio bywam,ale to ze względu na te moje ciśnienie,czasami nie mam naprawdę siły usiedzieć przy kompie,a że dziś wogóle niskie ciśnienie to i ja mam spokój....rozglądałście się już za wózkami?mam problemy też z netem,wolno chodziwiec szkoda mi wchodzić na wątek o zakupach bo żeby wejść na jakikolwiek wątek czekam po 2-3 min,aż mi wczytaja zakochałam się w wózku bebecar stylo class 2014któraś słyszała coś o tej firmie?
 
No u mnie leje od nocy z soboty na niedziele, non stop, bez przerwy:d Jeden plus to taki że deszcz mi auto umył:D:D


No ja mam wizyte kwietnia , już sie nie mogę doczekać.:) Małż jedzie ze mną, może się już dowiemy co tam siedzi w brzuszku:D
 
Cześć poniedziałkowo :-)
U nas tez szaro, buro i ponuro... a miało być tak pięknie, miałam jutro pić z siostrą herbatkę na tarasie a tu pogoda się zpsuła więc pewnie ukisimy się w domku. Pranie mam już nastawione, obiad z wałówki od rodziców więc tylko praca przed kompem i może wolne popołudnie :-)
Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze!!! :-)
Katka, super, że już ruchy czujesz :-) ja wczoraj zauważyłam u siebie wybrzuszenie z jednej strony brzucha i zastanawiam się czy to maluszek, bo za chwilę wybrzuszenie pojawiło się z drugiej strony a potem znikło. Dodam, że nawet tego nie poczułam tylko obserwowałyśmy z mamą zaciekawione zjawiskiem :-D
Ania, ja chyba czekałam jakieś 3 dni na wynik grupy krwi. Dodam, że mamy konflikt serologiczny. Mam nadzieję, że ty nie masz i nie będzie konieczne wstrzyknięcie przeciwciał po amnio?
Pozdrowionka!!!
 
Koko, a Ty teraz miałaś robione badania na konflikt? Ja też mogę mieć konflikt, chociaż pierwsze badanie tego nie wykazało, ale ponoć robi się jeszcze raz później.
 
Koko, a Ty teraz miałaś robione badania na konflikt? Ja też mogę mieć konflikt, chociaż pierwsze badanie tego nie wykazało, ale ponoć robi się jeszcze raz później.

Joani, oboje z mężem robiliśmy badania krwi no i mnie wyszedł + a mężowi -. Odczyn Coombsa ujemny a więc nie doszło do faktycznego konfliktu. lekarz to nadzoruje i zapowiedział, że później będzie zlecał jeszcze kilka razy Coombsa, żeby sprawdzić czy przeciwciała się nie pojawiają.
 
Hejka :)

U mnie też dziś szaro buro ale dużo planów na dziś więc zamierzam zignorować pogodę ;)

Wracam do życia wreszcie więc na forum rówież ;) Ale nawet nie próbuję Was nadrabiać....

Egzamin nie poszedł mi za dobrze, uważam że jedną część to nawet wyjątkowo spieprzyłam no ale cóż... postanowiłam nie myśleć o tym, bo wyniki dopiero w maju a ja i tak teraz nic nie zmienię.... najbardzie się cieszę, że mam to już za sobą, bo myślę, że ten cały stres z tym związany też nie był dobry dla Małego...

W tym tygodniu jeszcze wolne na dojście do siebie (w tym wycieczka do Budapesztu :-D), a za tydzień powrót do pracy.... po trzech miesiącach to wcale nie będzie takie proste ;-)

Plan na dziś: fryzjer, zakupy i odwiedziny u koleżanki, żeby oddać jej książki, które pożyczałam na egzamin... obiad przywieźliśmy od rodziców więc jest tylko do odgrzania :tak: No i wieczorkiem wizyta u znajomych celem omówienia planu wycieczki do Budapesztu :-D


Kiedy znowu będę spała jak zabita....?? To jest jak na razie dla mnie najgorsza rzecz ciążowa. Ni mogłam wczoraj zasnąć, rzucałam się tylko, ostatni raz na zegarek patrzyłam o 3,30. Potem jakoś co chwilę się budziłam, bo głupoty mi się śniły...ehhh szkoda słów.
Na dzisiaj zaplanowałam porządki w papierach, tyle tego jest aa połowa niepotrzebna pewnie, więc powoli sobie będę segregować. Może zwolni się jakaś póła dla malucha ;-)
Candy, dobrych wieści na wizycie i jeśli jeszcze ktoś ma, to również powodzenia :-)

oj ja też się muszę zabrać za porządki i jakiś renament w szafach bo mam wrażenie że połowa rzeczy które trzymamy nie jest potrzebna....


Witam się poniedziałkowo :)
Weekend upłynął pod brzydką deszczową pogodą spędzoną w domu, wczoraj jeszcze na zakupach. A wczoraj wieczorem patrze za okno a tam ŚNIEG :no: tragedia, dziś dalej sypie... gdzie ta wiosna?? :angry:

Właśnie wstałam i szamam rogale z bananami, bomba z samego rana.. Jutro wizyta aż się boję wchodzić na wagę bo sobie w weekend pofolgowałam za bardzo i teraz nie ma bata aby waga nie poszła w górę :-(

Planów na dziś nie ma przez pogodę także pewnie będę kwitnąć z nudów w domu. Na obiad robię chłopski garnek z pomysłu na.. aż mi już teraz ślinka cieknie ;-)


Wszystkim wizytującym &&& :happy:

Miłego (mam nadzieje, że u Was bez śniegu) dzionka :)

Śnieg?!!! :szok: Gdzie Ty mieszkasz?


I ja się witam w ten brzydki poniedziałek. Mały odprowadzony do przedszkola a ja mykam do łóżka, bo kolejna noc nie przespana:-(, kaszel dalej nie puszcza, jutra wizyta u gin więc dowiem się co dalej, niestety wszystkie domowe/dozowlone sposoby nie pomagają. Oprócz kaszlu nic mi nie ma, zawsze tak mam, po bólu gardła kaszle jak gruźlik przez kilkanaście dni:-(.

&&&& zaciśniete za wszystkie dzisiejsze wizyty!

Dużo zdrówka życzę!!!


cześć dziewczynki,mało ostatnio bywam,ale to ze względu na te moje ciśnienie,czasami nie mam naprawdę siły usiedzieć przy kompie,a że dziś wogóle niskie ciśnienie to i ja mam spokój....rozglądałście się już za wózkami?mam problemy też z netem,wolno chodziwiec szkoda mi wchodzić na wątek o zakupach bo żeby wejść na jakikolwiek wątek czekam po 2-3 min,aż mi wczytaja zakochałam się w wózku bebecar stylo class 2014któraś słyszała coś o tej firmie?

Ja na razie tylko podczytuję co kto poleca i oglądam w internecie..... i nie mam jeszcze wyrobionego zdania.... muszę się w końcu wybrać pooglądać coś na żywo bo jednak to zawsze inne wrażenie robi....


Powodzenia dla wszystkich wizytujących!!!

I miłego dnia dla pozostałych wrześnióweczek!!!!
 
reklama
Joani, oboje z mężem robiliśmy badania krwi no i mnie wyszedł + a mężowi -. Odczyn Coombsa ujemny a więc nie doszło do faktycznego konfliktu. lekarz to nadzoruje i zapowiedział, że później będzie zlecał jeszcze kilka razy Coombsa, żeby sprawdzić czy przeciwciała się nie pojawiają.
U nas ja mam - a mąż +, myślałam, że macie już skierowanie na zastrzyk. U nas na razie też Coombs wyszedł ok i czekamy na dalszy rozwój :-)
 
Do góry