reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
a u mnie taka sytuacja dziwna ze podbrzusze boli, krocze boli, czuje ciagle nacisk jakbym siusiu chciala. Polozna mnie zbadala i powiedziala ze rozwarcie jest ze palec wchodzi to moze cos sie zaczac dziac.
poki co daly mi jakis proch na sen bo stwierdzily ze jesli ma byc porod to i tak sie obudze :p
 
Alicja jak sytuacja u Ciebie ?

Ann, Rajo ?

U mnie cisza tzn stawia sie dalej mocno brzuch ale spokój , za to sąsiadka wyplula w koncu klocka 4,2kg 61cm ;) wiec ja mogłabym rozkręcić sie dzis gdyby tylko Nikos chciał w koncu zobaczyc mamusie o tatusia na żywo ;)

Miłego dnia wrześnioweczki ;)
 
Cześć kochane! Jestem w końcu! Swoją nieobecność usprawiedliwiam brakiem laptopa którego serwis Asusa już nam wczoraj odesłał!!!

Kciuki za rodzące! i dziewczyny nierozpakowane sprężać się zostało 4 dni! Teraz jeszcze nie nadrobię ale postaram się od poniedziałku być na bieżąco....

Co na szybko u nas... Mały rośnie...:) 12 września ważył 3860 a 23 września ważyła go środowiskowa i 4600 więc tylko karmić piersią!:D Teraz zmagamy się z pierwszą chorobą:( Dostał Antybiotyk niestety, nie wiem jakim cudem się załatwił jak Nadusia z przedszkola nie przyniosła....? Katar tragedia nie nadążam odciągać...

Miłego dnia kochane!!!
 
Emeczka no to sie rozkrecaj!! wanna wolna wiec do dziela

u mnie dooopa zimna :-:)-(
do 2 w nocy skurcze regularnie co 8 minut. bolesne w pizdu a potem cisza... zasnelam jak aniol i przez te leki na sen to na sniadanie nie mogli mnie dobudzic :-(

za to krocze tak boli jak chodze ze normalnie skonac idzie. co sie tam dzieje ?!
 
reklama
Witam!

u mnie tez nic nowego...brzuch mnie wczoraj pobolal, ale poszlam spac - i dzis tez cisza ;-)
Szykuje dzieci do polskiej szkoly - dobrze,ze psiapsiola je zawiezie, to sama nie musze sie szykowac ;-)

Stawiam soczek z okazji skonczenia 40. tygodnia! :-D
 
Do góry