reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej:)

Ann_ szkoda, ze sie nie rozkreciko, wiec kulamy sie dalej:)

Ania// udanej imprezki:D a Nati slodziutka, ze tak dba o braciszka:tak:

Kusiak juz jutro niedziela, wiec duzo czekania Ci juz nie zostalo:) zdrowka dla tesciowej!

Rajo no Ty nasza Vipowko:D powodzenia i kciuki za szybsza akcje, zebys sie juz dlugo nie meczyla:)

Joani to odsypiaj razem z Frankiem, bo sie wykonczysz.
 
reklama
Alicja mam nadzieję, że tak będzie jeszcze w ten weekend jak mówisz i urodzimy, widzę że tobie się poprawił nastrój bardzo mnie to cieszy za to mi chyba go oddałaś :p a jak się czujesz już zdrowsza?

Kusiak dokładnie taka nadzieja że to już i w sumie dzisiaj znowu są te przepowiadające, ale dopóki nie zacznie boleć aż będę się zwijała nie jadę nigdzie.

Rajo ale jesteś na ostatniej prostej bo nie masz czopa, rozwarcie już nie małe no i bolące skurcze, na pewno szybciej się urodzi Pola niż mój Wiktor ;) dasz radę kciuki zaciśnięte

Wojowniczka ja też miałam na 25 termin i czekam eh a w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala czego bardzo nie chcę, jeśli mam tam leżeć plackiem eh, ale co zrobić żeby te nasze słoniątka wyszły

Bubbles, Emka a jak u was?
 
wojniczanka, Bubbles no te przepowiadające są irytujące bo nie wiadomo co i jak, ale czekamy ;)

Apropo pogody to gdzie macie to słońce, bo u mnie pada i pochmurnie od rana, nawet spacer od tygodnia kończy się u mnie katarem.
 
no to leciiiiimyy!! skurcze mialam od 10 najpierw co 20 min potem co 10 teraz juz chyba czesciej, cos ze mnie polynelo, woda rozowa. rozwarcie nadal na palec. ktg nie pokazuje skurczy duzych a ja placze z bolu tak boli... o co kaman!??? jezu jak boli
 
Ja na ktg tez mialam nieduze skurcze a bolalo jak cholera, wazne by byly wystarczajace zeby robic rozwarcie.
Kciuki trzymam

Wróciliśmy z pierwszego spacerku, księżniczka sie nie obudziła, mimo wyboistej tracy wybranej przez tatusia:) jak to on powiedział " moja córka musi zostać kierowcem rajdowym jak rodzice, trzeba trenowac po wybojach" hehh
 
reklama
Do góry