reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Maltanka trzymamy kciuki, a o której masz CC?
Rajo to pewnie już z tego czekania tak masz, mi nawet już się gadać z nikim nie chce, siedzę posępna i wyczekuję ;)
 
reklama
Maltanka będziemy jutro trzymać kciuki za was:tak: Będzie dobrze:))

Rajo ja też mam takie humorki, niech już będzie PO, bo chyba wszystkie nie jesteśmy sobą;-) Przykro mi z powodu wujka.
 
Maltanka to i ja też trzymam &&& będzie dobrze i juz jutro będziesz swoją kruszynke tuli :-)

U nas już po badaniach i Wikusia ma zoltaczke :-( raczej jak bobr, ok 5 dni mamy zostać, mała ma leżeć w inkubatorze i dodatkowo w rączce ma welfrom (czy jakoś tak) i 3 razy na dobę będą jej podawać antybiotyk :-( juz jej podali dwie dawki kolejna o północy. Jak ja widzę jak ona tam leży to aż mi się serce kraje :-( no ale najważniejsze teraz aby szybko z tego wyszła..

Rajo również przykro mi z powodu wujka :-(
 
Emka za pewne wcina obiad i szykuje się do szpitala, taki był plan jeśli ją bóle nie złapały wcześniej

aureolcia
to faktycznie już mąż też z głową przy porodzie, ale ważne że sobie przypomniał i nie zbyt późno ;)

maltanka a jak na sali lokatorki? Jutro od rana kciuki za was :-)

Shiran szkoda że malutka musi się nacierpieć i dodatkowo tyle w szpitalu musicie być, zdrówka dla Wiktorii
 
shiran - pewnie chodziło Ci o "wenflon", no żal patrzeć jak takiemu maluszkowi to wbiją :( ale to dla dobra malutkiej, nie martw się o ile się da - niech maleństwo zdrowieje jak najszybciej.

dziewczyny na forum już takie zrezygnowane, że nawet gadać się nie chce...
maltanka - juz jutro wielki dzien - nareszcie :))

a może Emka już rodzi?? :)

Rajo - wyrazy współczucia z powodu śmierci wujka, tak jak piszesz - życie kołem się toczy, jedni umierają inni się rodzą...

u nas napięcie w domu, teściowa chciałaby żebym już urodziła, bo 27 września jest rocznica tragicznej śmierci brata mojego Wojtka i nikt by nie chciał żeby Agatka przyszła wtedy na świat....

animka - moja Majka miała kolki i problemy z wypróżnianiem do końca 4tego miesiąca ;//

aureolcia - ale mąż zaszalał! dobrze, że w ogóle sobie przypomniał!
 
reklama
Czesc kochane ;*
Meldujemy sie juz z domku ;)
Przez to ze urodzilam po polnocy doliczyli nam dzien jako dobe zerowa... No ale dzis juz jestesmy w domku cali i zdrowi ;)

Domis grzeczny wlasnie spi ;) z reszta wszyscy spia oprocz mnie ;) hehe
Cycki moje zwoekszyly sie przynajmniej o 2 numery.. Obled po prostu tyle mleka ze maly sie dlawi bo nie nadaza lykac.. Wiec zaczelam pierw odlewac a potem dopiero mu daje bo takie twade skaly sie robia ...
:D

Ciesze sie ze u was ok wszystko i widze jest komu garatulowac ;)
Wiec ide na gratulacyjny ;**
 
Do góry