reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witamy nowe maluchy, cieszę się, że już jest co raz mniej tych zniecierpliwionych mam :-)

Alicja, współczuję i szybko się kuruj, bo twój dzień nadchodzi i co na pierwszej fotce mama będzie z czerwonym nosem.. ;-)

Jak tak piszecie o tych nacięciach, pęknięciach w takich "fajnych" miejscach, to mi ciary przechodzą.. życzę wam, żeby za chwile to przeszło i nie było odczuwalne na dłuższą metę.

Szkoda, że co raz zimniej się robi bo spacerki to nasza ulubiona pora dnia i mogę tak chodzić i chodzić a Francio śpi i śpi :-) Najgorzej, że przestawia mu się wieczornaa pora aktywności na popołudniową i potem w nocy zaczyna być bardziej ruchliwy a tu człowiekowi oczy się zamykają... chciałby szybko nakarmic i dalej wsunąć się pod kołderkę a tu maluch nocnych atrakcji szuka.

Zaszłam dzisiaj do lumpka i obkupiłam małego w ciepłe rzeczy na zimę, dla siebie nawet nie popatrzałam.. mężuś zdziwiony na całego, że ja nic nic sobie nie upolowałam.. szczerze mówiąc, to sama się dziwie.. ale teraz widać jak mi się priorytety poprzestawiały ;-)

Kciuki za kolejne szybkie porody :-)
 
reklama
Witam wieczornie,
Od razu pisze ze z domu , bo zadzwonili rodzice ze jadą na miasto i przyjeżdżają po mnie a mi było na rękę tez załatwić kilka spraw na mieście jeszcze wiec pojechałam z nimi ale zeszło nam niemiłosiernie duzo czasu i wrócił maz z pracy to zasnelam i finalnie nie dopakowalam torby o rzeczy do biegania po oddziale bez porodu, wiec zrobie to jutro i jutro juz na 100 pojedziemy, bo poza tym ze małego czuje niżej to nic sie nie dzieje... Wiecej;(

Ritta dobrze ze mama choć na chwile wpadnie w październiku.

Alpine super ze wychodzicie yea!

Anusia bombowo gratulacje dla Was! ;)))

Dorcia Tobie rowniez gratulacje ;)))

Ale macie fajnie mamuśki ;) No nic ide sobie spędzić jeszcze wieczorek z mezusiem ;) czekając na kolejne cudne wieści ;)
 
Dziewczyny pokusiłam się, żeby zrobić listę ile nas zostało w dwupaku, no i jak to wygląda terminowo:rofl2:

Także jak nic nie pomieszałam to na dzień dzisiejszy jest nas 13, no i 4 kobietki po terminie:
1. Kusiak - 40 t 6 d
2. EM ka - 40 t 3 d
3. Maltanka - 40 t 3 d
4. Justi123 - 40 t 1 d

5. Aureolcia - 39 t 5 d
6. Furciaczek - 39 t 5 d
7. Rajo007 - 39 t 5 d
8. Ann_ - 39 t 4 d
9. BubblesGirl - 39 t 4 d
10. Felicity - 39 t 2 d
11. Alicjaaa85 - 39 t 1 d
12. Marysia77 - 39 t 1 d
13. Amaliee - 38 t 6 d


Ciekawe czy zachowamy taką kolejność "rozpakowywania":-D
 
bubbles dla mnie nawet mogłaby zostać ta kolejność :p dopadł mnie serio katar i przeziębienie roku normalnie, wyglądam jak bałwanek Buli z czerwonym nosem :pPP
cały dzień w łóżku, Maja u teściowej na górze też z katarem, pies mnie wspierał w trudnych chwilach i lizał po stopach jak tylko wystawiłam spod kołdry :pP
 
Emka no właśnie po maltance dziś śladu ni ma, miejmy nadzieję że urodziła i wszystko dobrze ;)

Bubbles dobrze wiedzieć że prawie dwie dziennie by się powinny rozpakować jeśli chcemy zdążyć w tym miesiącu.

Ja po spacerze sporo skurczy miałam, wzięła prysznic i po skurczach
 
Witajcie
Zaglądam ma chwilę bo nie mam na nic siły,kolejny dzień ma IP spędziłam od 8 do 14 praktycznie,zrobili mi tylko ktg i odesłali do domu,mój gin.podobno nie miał czasu zejść,mam się stawić jutro:-( najbardziej martwię się tą wagą małego:-( i czuje się totalnie olana przez swojego gina. Masakra mam dość,czy ja kiedyś urodze

Emka widzę ze ty tez jeszcze 2w1
 
Maltanka a już myślałam że urodziłaś, Kochana trzymaj się już lada chwila będziesz na pewno tuliła dzidziusia :) a jak ktg?

Alicja no to kuruj się ile się da, a później na porodówkę ;*
 
reklama
Do góry