reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witam nowe dziewczyny :)

Z tym nocnikowaniem to tez wszystko zalezy od dzieci. Kazde inne i kazde inaczej sie uczy. Ja probowalam mojego najstarszego nauczyc jak mial 2 lata ale nic nie kumal wiec dalam spokoj, potem sprobowalam jeszcze raz jak mial 2 i 3 miesiace i znowu nic. Dopiero skumal jak mial 2,5 a nawet troche wiecej niz pol ale wtedy zajelo nam to chwile. Moj drugi ma 18 miesiecy a juz lapie sie za pieluszke jak sika i sam czesto siada na nocnik i udaje ze robi. Nie robi jeszcze na prawde do nocnika ale moze szybciej sie nauczy niz jego brat, kto wie.
 
Witam nowe mamy! Coraz wiecej jest mam wielodzietnych z trojeczka w drodze, bardo fajnie :-D mnie sie zawsze marzyla trojeczka dzieci :-)



Renata, pewnie że możesz :) witamy :)

Nimfii bo co do zasady przez pierwsze dwa trymetry ciśnienie spada... I dlatego właśnie to moje mnie martwi :/


faktycznie... Sprawdzilam zapiski z drugiej ciazy i pod koniec ciazy mialam wyzsze w koncu takie 120/70. Zapytaj lekarza co ci powie ;-)



Jak chodzi o nocniki to starszy syn pozbyl sie pieluch majac 2,5roku i mysle ze mlodszy podobnie, bo teraz majac troszke ponad 2 lata nie wykazuje zainteresowania nocnikiem. Czekamy do wiosny :-)
 
Sprobuje z nocnikiem w wakacje, mała będzie miałą 18 miesięcy. Nic na siłe, jak załapie to fajnie, jeśli nie będzie chciała , to poczekamy.

Ja też mam problem ogarnąć wszystkie posty :szok:

Witam serdecznie nowe mamusie! Faktycznie jest Was parę z dwójeczką :-) Fajnie, duża rodzinka, to wesoła rodzinka :-) MJy pewnie jednak pozostaniemy przy dwójce. Ktoś tu pisał o kredycie, no właśnie my też, kredyt na dom w drodze, drugie dziecko w drodze- narazie dość:tak: ale może za parę lat :-)

Co do wózków, to ja myślę o jakimś podwójnym... Dobrze,że jeszcze trochę czasu :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja tez trzymalam sie tego ze przynajmniej narazie bedzie tylko dwojka. Ja nie pracuje, starszy syn jest niepelnosprawny, z mlodszym tez kolorowo nie jest. kredytu brak, ale adaptacja strychu w planach. mielismy zaczłą po maju, ale jak teraz to wszystko wyjdzie to ja niewiem :) No ale @ nie przybyla.. i ta ciąza to moja najwieksza zyciowa zagadka. :D hahaha

co do nauki korzystania z nocnika.Obaj panowie byli wysadzani jak mieli 1,5 roku. do 2 urodzin obaj w dzien pozbyli sie pieluchy. Starszy z nocnym sikaniem rozstal sie 2 m-ce przed 5 urodzinami. Mlodszy mial 2,5 roku.
 
mnie czekam przeprowadzka tylko nie wiem kiedy i gdzie bo trzeba wynająć coś większego,


z nocnikiem próbowałam jak miał 2 latka i była porażka więc uznałam że za wcześnie i ok 3 lat się nauczył , poprostu było za wcześnie, czytałam że najlepiej po drugich urodzinach wtedy dziecko umie kontrolować fizjologię
 
RENATAT dla mnie obecna ciaza to takze nie rozwiklana zagadka :-) calkiem nieplanowana i niespodziewana. Maz wyjechal do pracy w UK na poczatku miesiaca i tak sobie myslalam w grudniu ze do dwojki dzieci jakby mi sie ciaza przytrafila to bym miala hardcore. I sie przytrafila :-) z tym ze teraz patrzac na to to lepiej... Nie duza roznica wieku miedzy dziecmi, a ja pociagne dalej urlopy w pracy. Byc moze w tym roku czeka nas wyprowadzka do UK... Zobaczymy.
 
u nas odpieluchowanie bezproblemowe, jedno i drugie dziecię pozbyło się pampersów ponad 2 mies. przed 2 urodzinami :-) Widzę że jest tu trochę mam z trzecim dzieckiem w drodze, ja byłam trochę wystraszona i chyba do tej pory jestem ale bardzo się cieszymy z kolejnego członka rodziny. Fajnie na tą ciążę zareagował mój mąż, dodał mi odwagi i bardzo mnie wspiera :-)
 
reklama
Faktycznie, sporo tu mamusiek z 3 dzieckiem w drodze. A ja zawsze myślałam, że w dzisiejszych czasach dwójka, to już dosyć. z resztą wśród naszych znajomych większość ma 1, góra dwójkę, z 3 chyba nie znamy nikogo. Ale myślę, że chyba fajnie mieć dużą rodzinę. Zobaczymy, jak będziemy mieli już dwoje, czy nie będziemy chcieli trzeciego...
 
Do góry