reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Mam to samo, a jak sie czujesz po 100 razy na dzień, a kiedy wizyta, a kiedy termin, a jak szyjka a jak cos tam :] masakra :wściekła/y:

Udalo mi sie nadrobic wszystkie posty :) niestety z gipsem meza skonczyla mi sie laba i jestem kierowca pielegniarka kucharka sprzataczka i ogarniam i poganiam panow remontujacych wiec nie mam za bardzo czasu i mozliwosci zeby na biezaco czytac i pisac :(

Mam strasznego smaka na pierogi juz od dawna a nigdzie nie moge kupic ani na tackach ani mrozonych :( a ruskie chce:D ale robic to mi sie nie chce :p
 
Ostatnia edycja:
Kucze położyłam się mówie popatrzymy na tv z Natusią i co? ja się właśnie obudziłam a ona dalej śpi... musze ją zaraz obudzic.. do piżamki przebrac i kolacje zjeśc musi bo w nocy mi wstanie i buszowac będzie...;/

właśnie leciała pogoda... u nas ma byc masakra nawet do 28 stopni po weekendzie ale z ulewami i burzami;/ pięknie..

Wesolutka hehe mnie też te pytania denerwują bardzo...
Albo jak dzwonie do kogoś to zaraz jakby alarm każdy miał załączyc że rodze...

Anusia to faktycznie kluseczka kuleczka mała z córci była :)
 
No dziewczyny widzę, że zaczął nam się przebojowy okres sprzątania i robienia wszystkiego na siłę :D Ja też od dwóch dni szaleję ze wszystkim! A to prania, a to odkurzanie, sprzątanie, szykowanie ubranek :) jak na razie nie mam zamiaru myć okien ale jak już nadejdzie mój 39tydzień to też chyba umyję :) Dziś mam równo 37 tydzień więc stwierdziłam, że już koniec z oszczędzaniem się :) W końcu te mięśnie muszą dojść do jakiejś formy, bo ostatnio tylko leżenie było więc zrobiły się flaki :D

Animka- Twoja maleńka to naprawdę spora :)
 
Ja jakoś tak nie wierzę w "magiczną" moc mycia okien,sprzątania na siłę. Wcześniej po prostu tego nie robiłam ze względu bezpieczeństwa. Chociaż taki psychiczny luz,ze juz nic nie zagraża dziecku,też ma na to wpływ,że to ze spokojem robię.
 
hej popołudniowo ;)
Dzień mi zleciał dzisiejszy bo miałam co robić, byłam u kosmetyczki, na wizycie i po prawko nowe i jakoś zeszło.
Emka wiesz co ja się dowiedziałam że u mnie w szpitalu robią KTG tylko jeśli przyjmują na obserwację 3 dni haha śmieszne bo niby teraz każdy ma sprzęt w gabinecie i u mojego gina też jest ale kosztuje dodatkowe 50 zł wtf nie dość że wizyta 120 to jeszcze to no i nie mogłam wyjść z szoku jak mi położna to powiedziała. Jednak że mam z nią dobre układy (mam po nią dzwonić zaraz jak będę jechała do szpitala, ona przybędzie na pomoc) i obiecała że mi załatwi w szpitalu za darmo (no kawkę mam przynieść). Mam dzwonić koło 10 jak nie urodzę hehe

animka cudna córcia <3 to musiałaś mieć w sumie trudny poród jak mówisz że nadal bardzo boli i takie komplikacje były.
 
reklama
Do góry