reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Marciątko pozostaje mieć nadzieję, że to jednak w domu się zgubiły :dry:

Olinka ja zamierzam uzywac kocyków- w zależności od temperatury cieńszego albo grubszego...

Katka może właśnie jak przestaniesz go wyganiać to sam wyjdzie, bo teraz z przekory tego nie robi ;-) A rozmawiałaś z lekarzem kiedy ewentualne wywoływanie wchodzi w grę?
 
reklama
Hej.
Elleni, joani, choco, natalina ogromne kciuki &&&&&

Katka za ciebie rowniez za szybkie rozkrecenie akcji ;)

Elleni u mnie maz rozlozony i ma nakaz wyzdrowienia w ciagu tych kilku dni. Mnie tez dzis zaczelo bolec gardlo :/

Dziewczyny ja na kazdym nocnym siusiu wchodzilam na forum. Maz ma racje, to nalog :p
 
Witam i ja.
Kciuki cały czas za cc zaciśnięte.

Piszecie o wadze dziecka. Ja też się tego obawiam. W poniedziałek 18 sierpnia mały ważył ok 3200g, więc jeśli donoszę do terminu, lub przenoszę, to też będzie duży. I Zaczynam panikować, że nie dam rady go urodzić. Lekarz tak mi prorokował wcześniejszy poród, a ja wcale się nie oszczędzam, robię to co zawsze, w miarę możliwości oczywiście, no i nic się nie dzieje. Chyba rzeczywiście Franek posłuchał mamusi, że ma się urodzić we wrześniu.

Ayni fajnie, że się odezwałaś.

Elleni zdrówka dla synka. Mój ostatnio ma gorączki jednodniowe. A nawet nie. Ma temp, podam syrop, spada, dwa dni spokój, potem znów np wieczorem, potem nie ma i za 2-3 deni znów. Nie wiem, co jest grane, bo żadnych innych objawów brak.

Kusiak to ciesz się rodzinką. Daj tylko znać, gdyby się zaczęło.

Nie pamiętam, co komu jeszcze.
Antek w przedszkolu, zajęcia adaptacyjne.
Pogoda się poprawia. Może jest szansa na ciepły wrzesień i będziemy mogły wozić nasze maluszki na spacer.
Kupiłam na ryneczku fasolkę szparagową... Uwielbiam. Będzie na obiadek z bułką.

Która następna w kolejce na porodówkę?;-)

Miłego dnia.
 
katka a czemu krzyżowe straszne?
ja miałam z jedną krzyżowe z drugą z brzucha i gorzej wspominam te z brzucha
a teraz przeczuwam że znowu krzyżowe wiec mogą skurce być ok,ale za to wypchanie długo trwać......

przeprowadzamy się dlatego tak mało mnie
ale dziś postaram się częściej zaglądać co by być na bieżąco z wieściami z cesarek
 
Witam się w tym imponującym dniu!

Sama dziś nie spałam tak emocjonowałam się dzisiejszym zabiegami, przypomniałam sobie jak to wszystko wyglądało...zaczynam sie bać swojej, im bliżej tym więcej sytresu, jak ja to wytrzymam????? :szok:

Ritta nie przejmój się u mnie BB to tez choroba!

Katka mnie sie wydaję, że do końca tygodnia będziesz tulic juz swojego maluszka;-)

Co do przenoszenia ciązy, to ja też swoją przenosiłam i były to najcięższe chwile, leżałam wtedy w szpitalu i każdego dnia wydawało mi się, że to już, a tu lipa, nawet oxy nie pomogła..

U mnie w polowie sierpnia mała miała 3300, więc jakbym miała wytrzymać do terminu to 5kg będzie?


Jezu dziewczyny jak się stresuje tymi Waszymi CC, oby wszystko dobrze było, odezwijcie się i uspokojcie nas!!!


Miłego dnia!
 
reklama
Witajcie
Ja dzisiaj pospałam do 10 :sorry: ale już koniec takiego spania bo dziecie dzisiaj wraca, a od poniedziałku wstawanie do przedszkola.

Ja też nie wiem dlaczego wy się tak spieszycie z tymi porodami, no katkę rozumiem, że by już chciała, bo po terminie, ale reszta. Ja tam nie wierzę w te specyfiki wszystkie i tak dziecko urośnie ile ma urosnąć, a skurcze się pojawią wtedy kiedy mają się pojawić.



Kusiak
zgadzam się z Tobą co do przyspieszania porodu i tak wyjdzie wtedy kiedy ma wyjść

Olinka co do przykrywania w wózku to ja grubszym kocykiem

katka mnie też boli krzyż często i też się obawiam tych krzyżowych
 
Do góry