reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
candy6 ja chcę właśnie, M. też chce, rozmawialiśmy o tym jakiś czas temu, jeszcze nie jesteśmy zaręczeni, ale spodziewam się może na walentynki oby jakiś rozmantyzm był ;-)
Co do Twojego TŻ to kościelnego niestety drugi raz nie dostanie, tylko cywilne teraz.

Kusiak własnie na to liczę, ale jakoś na samą myśl, że jeszcze jej nie powiedziałam ściska mnie w żołądku..

Co do grzybicy to ja przed ciążą kilka miesięcy przed miałam, siostra mnie "pocieszyła", że teraz to badziewie będzie mnie częściej odwiedzać, i sie nie myliła. Właśnie się leczę z tego dziś ostatnią 6tą globulkę biorę. Wiem, że jeszcze będzie nie raz nie dwa :baffled:
 
Candy tak lactovaginal sie bierze dopochwowo. Teraz nie biore ale w poprzedniej ciazy bralam co jakis czas. On zawiera dobre szczepy bakterii.
 
Gohson- ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁaaaaaaaaaaaaaa mordo ty moja. A nie mówiłam . Będzie dobrze kochana, zobaczysz :*************************

Witam nowe mamusie :)

Ja dzisiaj rano byłam na wynikach a jutro na 19 wizyta :)

Miłego dzionka kochane :*
 
reklama
Do góry