reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Alicja to możemy sobie piątki przybić bo my wczoraj wnioskowaliśmy o raty na meble i monitor oddechu z nianią.
Inaczej byśmy się szybko kasowo wykończyli :)

Ale wiem, że zgoda już jedt bo do męża dzwonili.


Przebieram się i jadę po Nele i Dominika :)
 
reklama
Kurczę.. czekam na przesyłkę z apteki i czekam... zaraz jedziemy do lekarza i chyba się miniemy z kurierem.. a miałam juz taką ochotę wszystko pooglądać ;-)
Mąż zmartwiony dzwonił, że muszą wysłać go jednak na urlop od poniedziałku, bo on sam nie może zostać w firmie, musi byc jakiś przełożony a wiadomo, każdy chce mieć wolne... no i nasze plany z urlopem na wrzesień wzięły w łeb....:wściekła/y:
Amalie, no niestety musi u ciebie wygrać zdrowy egoizm o ciebie i dzidziusia. Wiadomo, że mały tęskni i ciężko im tam na pewno, ale głowa do góry, dacie radę.
Idę się pindrzyć i jedziemy, przyjemnego popołudnia :-)
 
Joani a do mnie przyszedł kurier z paczką parę minut temu, już wszystko rozpakowane i obejrzane, zaraz trzeba będzie wszystko ładnie w szafkach ulokować:-) Czekamy na wieści po wizycie:))
 
Ja też czekam na paczkę ale z ciuszkami od mamy z PL. Ona jest ogólnie szalona bo Aleks ma już tyle ubranek, że nie wiem czy zdąrzę go choć raz w to wszystko ubrać. :sorry: W każdym razie w paczuszce idzie też szlafroczek dla mnie, literki do powieszenia na ściane i jakieś tam pierdółki więc też czekam z niecierpliwością.
 
Ostatnia edycja:
Felicity ja mialam to szczepienie :) w Polsce tego nie ma. Tutaj wprowadzili to chyba dopiero w 2013 z powodu duzej ilosci zachorowan niemowlakow. Ja w poprzednich ciazach tez nie mialam.

Soniafka spedzaj duzo czasu na czworaka bo to pozycja w ktorej sie dzieci przekrecaja. Maly ma jeszcze czas. A nie probuja przekrecac u was recznie jak Felicity pisala?
 
Kusiak, no właśnie z tego co czytałam to próbują też przekręcać ale z tego wszystkiego zapomniałam o to zapytać a położna sama nic o tym nie wspomniała więc nie wiem w sumie. Zapytam na tej kolejnej wizycie bo chętnie skorzystam z tej opcji jako ostatniej deski ratunku. :blink:
 
Witajcie
Wpadłam się tylko przywitać i pozdrawiam z gór.
My odpoczywamy i nawet chodzę trochę po górach :-D
Piszecie o upałach, a tu około 20 stopni a popołudniami burze.

Nie nadrabiam,bo dużo tego,a z tel. nie lubię czytać.

Sonia to trzymam kciuki za cc jak się mały nie odwróci, mój chyba się jeszcze nie odwrócił.
 
No i wróciliśm :)

Zdążyłam spotkać się też z tą panią co odpowiedziała na moje ogłoszenie.

Dzieciakami zajmowałaby się 3x w tyg po 8h bez sobót i niedziel.
Chce za to 400zł + koszty podróży - znaczy my mamy jej kupić bilet i zagwarantować obiad i podwieczorek.
Kobitka była pielęgniarką na pulmonologii i nadal tak dorabia teraz ma 65lat :)
Sprawia dobre wrażenie, jest sympatyczna no nic pogadam z mężem i zobaczymy.

Idę podgrzać obiad, a potem złożę to zamówienie w gemini.
 
reklama
Cześć Dziewczynki :*

U nas dziś dzień zaczął się leniwie, wstaliśmy o 10.30 :D ale dawno nie czułam się tak wyspana :-)

Załatwiliśmy parę urzędowych spraw, a teraz pranko ciuszków Małego.

A_nka - z opisu wydaję się kobietka ok, a co do stawki to nie mam pojęcia jakie są na tym "rynku". Musicie się spotkać z nią razem z dzieciaczkami :-) zobaczyć jakie ma podejście do dzieci, bo to najważniejsze :-) o nianię chyba bardzo trudno jest, taką nianię z powołania z sercem do dzieci :-) trzymam kciuka, żeby Ona okazała się Tą właściwą :-)

Soniafka - trzymam kciuka za to, żeby się Skarbek obrócił :-) a jeśli się nie obróci to chyba bezpieczniej dla Was będzie cc.

Amalie - jesteś dobrą Mamą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Musisz dbać też o Maleństwo w brzuchu i nie jesteś przez to zła :* ale domyślam się też, że tęsknota za synkiem może Cię dołować :-( poczekaj na wyniki, a wszystko musi być dobrze :-)

Maltanka - udanego wypoczynku :-)

Felicity - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Miłości i szczęścia :-)

Piszecie o następnych ciążach :-) mnie jakiś czas temu mąż pytał kiedy chciałabym mieć kolejne i powiem Wam, że nie wiem sama... tak myślałam, że jak Adaś będzie miał 2 latka to zaczniemy się starać :-) ale to wszystko czas pokaże :-) jak Bóg da to będzie kolejne :-)
 
Do góry