reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Aga, tak dziś pierwsza noc w domku :) ;)

Wesolutka to się Olcia namęczy :(


A u nas wszyscy wciągneli się dziś w przeprowadzkę i nici z niedzieli z dzieciakami ;)

Miłego dnia!
 
Wesolutka jakby to byla astma to trwaloby to bardzo dlugo. Moj starszy kiedys kaszlal bardzo w nocy, tylko w nocy, budzilo go to czesto. I trwalo tak dwa miesiace, po tym czasie poszlam z nim do lekarza i powiedzial zeby poobserwowac jeszcze kilka tyg i jak nie przejdzie to wtedy myslec o astmie i badac w tym kierunku ale jakos po 2 kolejnych tyg poprostu mu przeszlo i tyle :) takze nie stresuj sie astma od razu :)

Dziewczyny chyba dopadla mnie rwa kulszowa! No tak mnie boli ze masakra. Tylko z jednej strony tylka, taki przeszywajacy bol. I boli jak chodze, siedze czy leze. Jak siedze to tez czuje jakby mi palce u tej nogi dretwialy. Nogdy tego nie mialam to nie wiec co sie z tym robi. Moze ktoras ma jakies doswiadczenie?
 
Wesolutka, mojej sis mały też tak miał prze 4 miesiące- w nocy nagle kaszl duszący aż mu pękały naczynka na buźce. Nic nie wykryto a kazali traktowac jak astmatyka.. pozmieniali poduszki, materace itp. i tak nic to nie dało a potem przeszło samo z siebie- była wtedy zima, może za sucho było, mimo nawilżacza.. nikt do tego nie doszedł jednakże.
Kusiak, współczuję. Nigdy tego nie przechodziłam ale wiem co to znaczy, bo w rodzinie trochę się tego naoglądałam. Któraś z nas miała często rwę, to może coś ci podpowie. Z tego co wiem, dobrze wygrzać to miejsce ale w ciąży uważać trzeba. Idź pod prysznic i puść strumien na to miejsce, trochę powinno puścić.
 
Witam Was dziwczyny!

Hania słodkich snów w nowym domku :)

Kusiak ja mam doświadczenie z rwą, niestety wspominam ją tragicznie. U mnie nie obeszło się bez rehabilitanta i regularnych ćwiczeń, juz nie pamietam jakie to były, bo to 5 lat temu przy pierwszej ciązy, wiem , że nie porafiłam chodzić, wstać z łóżka..musieli mnie podnosić....to było koszmarne. Poszukaj w necie zestawu ćwiczeń, wiem że są one na zasadzie rozciągnaia -jest to jedyna skuteczna pomoc przy tym ustrojstwie! Tzrymam kciuki !
 
Dzięki Dziewczyny. Zobaczymy jaka będzie dzisiejsza noc. Profilaktycznie zapisalam nas na jutro na zdrową stronę zobaczymy jak to wyjdzie. Podalam jej syrop ktory mialam ostatnio z zapalenia krtani i odczulajaco zyrtec.
Najgorsze ze moj maz jest alergikiem i wlasnie teraz przechodzi najgorszy okres - kaszel, katar, ropiejace oczy...
A moj tata z kolei ma astme... wiec sie dodatkowo nakrecam.
Ale chyba czas zrobic Oli panel na alergie. Miala pokarmowy, ale moze wyjsc cos innego :/

Kusiak moja teściowa ma rwę kulszową i niestety to utrojstwo często nawraca. Ona wtedy "chodzi" na zastrzyki z wit. D chyba przez 5 dni a jak jej nie przechodzi to dostaje jakies tabletki. Pomaga faktycznie rozgrzewanie. Podobno jest bardzo bolesna takze wspolczuje. Trzymaj sie :*

Hania, spokojnej nocy. Ponoć ważne są sny z nowego mieszkanka :)

Kciuki za jutrzejszy zabieg Elenki :* (bo pewnie zanim tu zagladne juz bedzie po wszystkim)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny chyba dopadla mnie rwa kulszowa! No tak mnie boli ze masakra. Tylko z jednej strony tylka, taki przeszywajacy bol. I boli jak chodze, siedze czy leze. Jak siedze to tez czuje jakby mi palce u tej nogi dretwialy. Nogdy tego nie mialam to nie wiec co sie z tym robi. Moze ktoras ma jakies doswiadczenie?

Ja też tak mam!! identycznie. Na wizycie się pytałam co mogę z tym zrobić - odpowiedź - nic w zasadzie. Żadnych leków, jedynie próbować zmieniać pozycję, ale obie wiemy że to ***** pomaga ;/// czasem mam wrażenie, że mi ktoś szpikulec wsadza przez pośladek w stronę nogi ;/ Bywa, że ciągnę nogę jakby była sparaliżowana. masakra
tak jak dziewczyny pisały - można coś gorącego położyć na "krzyż", czasem puszczam strumień gorącej wody na krzyż i pośladki jak jestem pod prysznicem, ale też nie zawsze pomaga.
Lekarz mi mówił, że w ciąży często tak się dzieje, w szczególności jak dzidzia jest nisko (u mnie od początku Agatka jest niziutko) i może uciskać na nerwy czy coś w tym stylu.
Także cierpimy razem ;///

Wysiedziałam ponad 2 godziny w kinie na Transformersach i już "czuję" plecy ;/
 
Ostatnia edycja:
Wesolutka moze ma suche powietrze po prostu gdzie spi ..?

Kusiak współczuje tej rwy , ale tez pamietam ze któraś z nas o tym pisała.

Hania to miłych snów na nowym ;) Nio i bez stresu z ta operacja jutro dziewczynki sa pod fachowa opieka ;*


Co za dzien , chcieliśmy pojechać do scc do Katowic pooglądać dla mnie buty ślubne i garniaki dla Młodego i juz prawie pod sklepem wpieprzyl nam sie dziadek w tyłek i my popchnelismy jeszcze inny samochód ... Ja oczywiście w płacz - hormony - jak załatwiliśmy wszystko to podjechalismy na ip i na szczescie wsio ok i teraz leże w domku. Ale strachu sie najadlam coniemiara... A auto przód tył do roboty tyle dobrze ze to służbowy P.
 
reklama
Emka, to następny " remont " wam się szykuje ...;-)dobrze, że pojechałaś na IP, przynajmniej wiesz, że wszystko ok. Współczuję takich atrakcji.
 
Do góry