reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ostatnio mój Mąż przejmuje się, że u nas tyle w ciąży kobiet chodzi po osiedlu, bo większa konkurencja do żłobka :D

Aj, mimo że wszystko okej, to zmęczona jestem tym dniem. Mąż gipsuje pokój dziecka, a ja w panice, że nie wyrobimy do porodu...
Ostatnio codziennie śni się mi Zosia, a to że się urodziła, a to że ktoś chce ją w brzuchu skrzywdzić. Dziwne to.
 
reklama
Marciątko z własnego doświadczenia napiszę, że pod konoec ciąży takie sny to norma. Więc się nie denerwuj.

Trzymam za was kciuki cobyście do 40tyg wytrzymały ;)
 
Głodziłam sie od 4 rano do prawie 9...nawet kawy nie wypiłam i co? I nie zrobili mi glukozy bo zapomnieli wspomnieć ze swoja muszę przynieść...no myślałam ze babkę tam rozszarpie:wściekła/y: Powiedziałam ze podjadę szybko kupić i wrócę...to mi powiedziała ze to będzie juz za późno na pierwsze pobranie...myślałam ze wysadzę to laboratorium w powietrze ehhh W poniedziałek znowu ide...może wtedy sie w końcu uda.

Hania, w Toruniu...do Włocławka to pod przymusem nawet nie dam się zabrać :p
Maltanka, jakoś spokojniejsza jestem jak sie dowiedziałam ze u nas zzo bez problemu, ale zaznaczyłam położnej ze maja mi podać dopiero jak stracę przytomność z bólu a wcześniej choćbym błagała to ma być nie ugięta :-p Plus dodatkowy ze moja położna ma jakieś tam uprawnienia anestezjologiczne i jak cos to nawet nie muszę czekać na lekarza.
Ann wszystkiego co najlepsze, wczoraj Wasz wielki dzien :-)
 
Zagłówek w aucie może przeszkadzać przy fotelikach dla starszaków (ja tez musiałam ściągać) a przy tych z pierwszej grupy wagowej to nie ma nic wspólnego. Problem może być z pasami (że za krótkie) albo autko ma tak mało miejsca w środku, że jak wysoki kierowca jest i musi fotel odsunąć to za nim cięzko by było fotelik ustawić. Tyle z moich doświadczeń.
No i tu masz rację, bo ja ciągle pisałam o foteliku dla starszaka :sorry: Z moją logiką w tej ciąży jest dosyć kiepsko. No cóż

Witajcie!
Ja dzisiaj od 5:30 na nogach, są wakacje po co spac dłużej?
Po krótce spytam, czy któraś z Was mieszka blisko Bielawy gmina Słupca? (wielkopolska)
Kupiłam tam coś od kogoś przez tablicę i kurde nie wiem czy nie wtopiłam :baffled:
 
Dzień dobry:)

U nas pogoda się zrypała, a teście planowali urodzinowego grilla, nie wiem co teraz z tego będzie.. :sorry:

Furciaczek no chyba żartujesz, że się tyle umęczyłaś na darmo?:eek: Współczuję.

Marciątko u nas właśnie na osiedlu jakoś mało ciężarówek i wczoraj się cieszyłam do Męża, bo wypatrzyłam jedną też już z dość pokaźnym brzuszkiem, zawsze to będzie jakiś rówieśnik/rówieśniczka dla naszego szkraba:D
 
Witam się sobotnio :-)
obudził mnie dziś głód i po spaniu :) zresztą też mam ostatnio koszmary, że albo rodzę przedwcześnie albo kłócę się z mężem, eh :/ Pogoda dziś ok, jest pochmurno ale ciepło :) rano trochę popracuję, potem szybciutko zrobię na obiad oszukane leczo i po południu wybieramy się na zakupy. Chcę kupić coś maluszkowi z okazji narodzin :-)
Furciaczek, współczuję zawodu :/ ja też już się kiedyś wybierałam na glukozę a mój mąż: a kupiłaś glukozę? eeee, no i badanie też robiłam później tylko, że nie skończyło się to bezsensownym głodowaniem jak u Ciebie :(
Ann, jeszcze raz życzę udanego dnia! :-D
i miłego dnia dla wszystkich :-)
 
Ann wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!!!!

slub.jpg
 

Załączniki

  • slub.jpg
    slub.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry