reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
To dzieć będzie przeszczęśliwy, bo będziecie jeść na jego poziomie i jedzonko będzie na wyciągnięcie dłoni hehe :-D
:-D:-D:-D I tu ich masz. :-D:-D:-D

Ale kurcze nadal nie mogę uwierzyć, że się Antosia dostała
Byłyśmy na miejscu 97 w kolejce rezerwowej, więc jak to możliwe że się dostała hmmmmm.....
No cud jakiś hehe
Kochana proste jak bambus, te dzieci przed Wami dostały się do innych żłobków i z tego zrezygnowano. ;-)

Doczytałam, ale wiele nie odpisze, bo czytam w biegu, wczoraj nie dałam rady wejść, dzisiaj już 2 pralka się pierze, bo słońce takie, że pranie wyschnie w 10 minut w ogrodzie, wiec sytuację wykorzystuję, poprasuję i będzie tydzień spokój. To kocham we wiośnie i w lecie - pralka za pralką idzie, wszystko schnie w trymiga i spokój święty, a nie zimą codziennie pralka musi iść, żeby to ogarnąć.

My czas spędzamy w ogrodzie, ja już lepiej się czuję, dziewczyny biegają po trawie, królik ma radochę, bo co chwilę skapnie mu się jakiś smakołyk typu mleczak. :-p

Ja mam dzisiaj w planach troszkę posprzątać. Mam nadzieję, że to będzie miły dzień.

Kawki póki co nie wypiję, bo mleka nie ma. :dry:
 
Witam z rana :-)
my już na nogach od 6:30 Ala własnie przed chwila zasneła takiej to dobrze :-)
Z tym praniem zgadzam sie w 100% my mamy tylko balkon a różnica kolosalna,zmykam na kawę
 
Doczytałam ;-)co do złobka to Szymon jak miał ponad rok to poszedł ale tylko na 3-4 miesiace bo tak jak mi nie chorował tak był chory non stop wiec zrezygnowalismy i postanowilismy ze juz złobka nigdy wiecej .Moi do przedszkola poszli w wieku 3 lat i pomimo tego ze do złobka nie chodzili to nie mieli problemu z adaptacja w przedszkolu ,ale faktem jest ze u nas w domu zawsze pełno dzieci było bo sasiadka miała dwoje w tym wieku co moi i corka przyjaciołki rok starsza wiec domowy złobek czesto miałam;-):-D .Ja prania juz dwa wyprane i schna na balkonie u nas znowu ciepło super:-) .A ten zab od młodej dalej nie przebity :wściekła/y:on normalnie juz skore jej naciaga a dziad nie chce sie przebic i znowu jej sie krwiaczek zobił nie wiem czy pisałam ze poprzedniego tak gryzakiem tarła ze jej ta krew wyleciała :cool: masakra noralnie:no:
 
A ja nie chcialam dawac mojego syna do zlobka, bo sasiadka pracowala i nam powiedziala ze ona to sie tylko wnuczka swoja zajmuje a reszta lezy i kwiczy i zajmuja sie nimi przed przyjsciem rodzicow. To bylo 35 lat temu i jakos mi tak utknelo.Wychowawczy mialam prawie do jego 2.5 urodzin (juz bylam rozwodka)i ze chcialam isc do pracy zalatwilismy im te zlobki. Nie bylo extra fajnie ale syn chodzil i nie mial jakisc problemow z chodzeniem czyli mu sie podobalo.Za to przedszkole to juz bylo fajne. Ja jestem za puszczaniem dzieci w takie miejsca, moze jak mama siedzi w domu i nie musi to nie ,ale jak jest mozliwosc chociaz na 2 -3 godzinki to czemu nie.
A wogole itam porannie z wielka migrena (tabletki zaczynaja dzialac)
 
U nas ZNOWU pada :mad:
Mleka nie ma, a wcześniej się cieszylam, że mojego nie wysyłają do Chin i masz Ci.
Nic tylko spać.

Mój A też ostatnio cyrkuje ze spaniem. W nocy się obudzil o 2 z rykiem i co go chciałam odłożyć to się rzucał przez sen. Wzielam do siebie to mi po łóżku zaczął lazic, potem się chciał przytulać a jak się odwróciłam to mnie za włosy ciągnął. O 7 zafundował pobudke i dalej już nie chciał spać. Sama nie wiem czy to zęby czy znów jakiś ciężki okres.

Zazdroszczę wam tego słoneczka.
 
Verita do takiego klubu czy jak to sie zwie co ty z mała chodzisz bym tez chetnie chodziła :-)
U nas 23 C słonko daje ze szok:tak:,młoda marudzi :dry:i wytargała mi kabel z kolumny spod cokolika:cool:
 
kiedy zamierzacie dac nasze maluszki do lozeczka normalnego? z takimi ogranicznikami na bokach zeby nie spadla. Ja mam problem ostatnio z moja mala.prze 7 miesiecy dawalam ja w nocy do lozezka a pewnej nocy tatus mial dyzur i zosatwail ja w naszym lozku i tak 2 noce. No i mala teraz chce spac z nami. W nocy nieraz sie obudzi rozejrzy gdzie spi i zasnie dalej (przylapalam ja na tym) i tatus wymyslil ze moze do lozka normalnego z ogranicznikami dac dziecko to sie oszuka. Nie wiem ale spytac nie szkodzi co o tym sadzicie?
U nas slonce jest ale zimno i chmury wisza :-(
 
reklama
Verita chyba jeszcze za wczesnie pomimo ogranicznikow moze fiknac tak mi sie wydaje ,my tez tak mielismy ale z mojej winy:zawstydzona/y: bo nie chciało mi sie jej odnosic jak miała gorsze noce :cool2:ale po trzech nocach odkładania co chwile znowu w łozeczku spi :-)
 
Do góry