reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

ayni
pamiętam jak pisałaś, że może się miejsce znajdzie w żłobku...
Ale kurcze nadal nie mogę uwierzyć, że się Antosia dostała
Byłyśmy na miejscu 97 w kolejce rezerwowej, więc jak to możliwe że się dostała hmmmmm.....
No cud jakiś hehe

ludziska się wystraszyli tych "afer" żłobkowych i ludzie porezygnowali :-D;-)

z obrazka raczej przypominał tuńczyka ;-)
młody ma dwie dolne jedynki :tak: nie wiem kiedy wyszły, bo obeszło się bez marudzenia :szok:
w kwestii siedzenia raczej bez zmian, co prawda jak go posadzę to nawet chwilkę wytrzyma bez podparcia,sam łapie równowagę i strasznie się cieszy ze zmiany punktu widzenia, ale jak już chce dotknąć zabawki to w momencie fika na bok lub brzuszek :baffled:
w przyszłym tygodniu kończy 8 miesięcy i bardzo bym chciała,żeby już siedział pewnie :tak: ech pożyjemy, zobaczymy.....

złożyliśmy wniosek o paszport dla małego, odbiór w połowie czerwca :happy:

Verita co to za iluminacje w pokoju :szok:

poszłam do Biedronki, pierwszy raz odkąd tu mieszkam ;-), udało się wjechać wózkiem :szok::happy:, ale bodziaki zostały tylko różowe :wściekła/y:
 
reklama
A ja muszę napisać że mój mały był wkładany do chodzika i nie pomija etapu raczkowania, wręcz przeciwnie- bardzo lubi starać się raczkować ;-) Noi powodować u mnie zawały bo wspina się cały czas, a to znowu zejdzie do parteru, a potem sobie usiądzie i znowu się wspina SZALEŃSTWO.

U nas pogoda piękna! Więc wyszliśmy o 9.30 i wróciliśmy po 13 by zrobić obiadek i potem znowu na godzinkę i już jesteśmy w domu, ja padnięta nie mam sił.

U mnie też bodziaki tylko różowe zostały ale wiedziałam że tak będzie i zakupiłam od razu w pierwszy dzień oferty. Coś mało tych dziewczyn się rodzi ;-) Moja babcia mówi że jak się sami chłopcy rodzą to wojna będzie..
 
Awersja ciesz się z tym żłobkiem my jesteśmy 110 na liście rezerwowej
Ja składałam wnioski do 6 żłobków tak mniej więcej na trasie do pracy.
Dostała się akurat do tego, który mi najmniej pasuje - na Hucie na os. Willowym
Najbardziej mi pasuje na Słomianej ale tam jesteśmy 559!
W pozostałych też mamy numerki powyżej setki.
I naprawdę nie rozumiem jak to się stało, że dostała się z numerem 97.
Aż 67 osób zrezygnowało???
Hmmm....
Widać to zależy od żłobka.
A do którego składałaś?
 
Awersja My składaliśmy papiery na grodzka,i do wszystkich w okolicach alej bo my mieszkamy w centrum :-(
Na słomianą tez chcieliśmy składać papiery ale jak usłyszałam miejsce powyżej 500 to zrezygnowaliśmy koleżanki dzieci tam chodzą i mówi ze z każdym rokiem coraz trudniej się tam dostać :-( Nam pani dyr na grodzkiej powiedziała ze mala pewnie kolo kwietnia 2014 się dostanie wiec pochodzi parę miesięcy do wakacji a od września ze mną do pracy
Niestety w Krakowie ciężko ze żłobkami jeśli nie chcesz tysiąca płacić:-( Taka mamy politykę prorodzinna
 
I nastała błoga cisza Ala wykapana,najedzona odpłynęła i już śpi od 19:30 wiec mama ma wieczór dla siebie :-)
Dziewczyny smoczki od butelek to wiem co ile wymieniać a co z sylikonowymi ustnikami w niekapku ??? co ile wymieniacie ???
I zapomniałam się pochwalić ze dziś mamy już 8 miesięcy :tak:
 
A ja muszę napisać że mój mały był wkładany do chodzika i nie pomija etapu raczkowania, wręcz przeciwnie- bardzo lubi starać się raczkować ;-) Noi powodować u mnie zawały bo wspina się cały czas, a to znowu zejdzie do parteru, a potem sobie usiądzie i znowu się wspina SZALEŃSTWO.

U nas pogoda piękna! Więc wyszliśmy o 9.30 i wróciliśmy po 13 by zrobić obiadek i potem znowu na godzinkę i już jesteśmy w domu, ja padnięta nie mam sił.

U mnie też bodziaki tylko różowe zostały ale wiedziałam że tak będzie i zakupiłam od razu w pierwszy dzień oferty. Coś mało tych dziewczyn się rodzi ;-) Moja babcia mówi że jak się sami chłopcy rodzą to wojna będzie..

też słyszałam o tej wojnie ;-), no ja nie dostaje gazetki do skrzynki wiec gdyby nie Wy to bym nawet nie wiedziała,że w ogóle rzucili bo ja tam zakupów wcale nie robię bo nie można kartą płacić :tak::no:

awersja to sie szczescie nazywa
stokrotka to jest na play grupie wlasnie otworzyli nowa sale :-D
a mnie znow cos rozklada :no:

o bo już myślałam,ze w domku masz taki pokój ;-)

I nastała błoga cisza Ala wykapana,najedzona odpłynęła i już śpi od 19:30 wiec mama ma wieczór dla siebie :-)
Dziewczyny smoczki od butelek to wiem co ile wymieniać a co z sylikonowymi ustnikami w niekapku ??? co ile wymieniacie ???
I zapomniałam się pochwalić ze dziś mamy już 8 miesięcy :tak:

sto latek dla solenizantki :-)
 
Stokrotka ja mam po drodze biedronkę bo to u mnie najbliższy samoobsługowy sklep, też mnie drażni że nie można kartą płacić, że wiecznie nie mają jak wydać ale cóż.. i zawsze lukam na okazjum.pl i tam wpisuję biedronka i patrze co mają dla dzieci. Wcześniej kupiłam kubusiowy niekapek za 7zł, komplet naczyń plastikowych z kubusiem za 13, wiem że mają tam też koce z mikrofibry za 15 dla dzieci. A w następnym tygodniu (od pon) będą podusie z kubusiem dla dzieciaczków ale nie pamiętam za ile ;-) Ostatnio mają często rzeczy z disneya ;-)
 
reklama
Ja tez dziś byłam w biedronce i upolowałam ostatni różowy komplet body ale w rozmiarze 80 teraz mamy 74 wiec myślę ze za mies będą ok :-)
Ja polecam ta stronkę są rożne sklepy i podzielone jest działami PromoBaby.pl
 
Do góry