reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej Mamuśki :-)

Dawno mnie tutaj nie było ale nie miałam czasu dużo załatwiania przed weselem było u jeszcze Natusia chora była . Teraz M znowu w delegacji i same siedzimy w domu ale przynajmniej jest cieplutko to sobie spacerujemy :-)

Tygrysek -zdrówka dla Jasia :-)
Axa- ślicznie Ada wygląda w tych kolczykach :-) ;-)płakała przy przebijaniu ??
 
Stokrotka - domyslam sie,ze masz urodzinki! Spelnienia najskrytszych marzen.
I nasze Maluszki urodzily sie tego samego dnia,wiec razem z Perell jest nas 3! Szok...o ktorej urodzilyscie?.. ja 12:26 w dzien w poludnie ;-) sliczne zdjecia. Bedzie pamiatka!

Ja zaluje,ze nie wzielam fotografa. Bylam pewna,ze Chrzestnej Maz zrobi fotki (robili piekne Starszakowi),ale chyba sie poklocili i tak tez nie mamy praktycznie zadnych zdjec. Nawet tortu :-(

Askaa - duzo zdrowka i odzywaj sie czesciej!

Milego wieczorku!
 
Jesteśmy, my znowu po Poznaniu :-p

Stokrotka.af - mama miała na myśli MMR II, a na to jeszcze sczepiony nie był. W okół tej szczepionki od 15 lat jest wiele hałasu, ja Adę na ta szczepionkę zaszczepiłam jak miała 2,5 roku, pod koniec marca tego roku, po wielu telefonach, konsultacjach, łzach i z sanepidem na karku. :confused2: Podobno w UK jest teraz epidemia odry, bo dzieci nie zostały zaszczepione, bo rodzice się bali, we Włoszech jest sprawa wygrana w sądzie, że chłopiec dostał autyzmu po tej szczepionce, ale nigdzie nie ma 100% pewności, że to tak, autor galimatiasu siedzi we więzieniu i prowadzone szereg badań pod tym kątem, w międzyczasie pojawiła się szczepionka priorix i nią szczepili, ale w lutym 2013 wróciła MMR II, bo badania nie wykazały zagrożeń. Tak jest oficjalnie. Ja Weronikę na to zaszczepię również w okolicy 2rż, wcześniej na pewno nie.

Super, że chrzciny udane, wszystkiego najlepszego z okazji 18, życzę zdrówka dla Was wszystkich i dużo miłości i radości w życiu.

Axa - super, że jesteś. Szybko się ogarnęłaś po wyjeździe, pewnie pogoda sprzyja energii. :laugh2: Fajnie, że pobyt u teściów udany. :tak:

Fasolka35 - teraz przy takiej pogodzie to każdy będzie skrobać rano albo wieczorem, a w międzyczasie na dworze siedział, a inni w pracy już. :tak:

Kasieq - miłego, spokojnego lotu. I dużo odpoczynku w PL.

Tygrysek - zdrówka dla Jasia, u takich maluszków to raz dwa się dzieje, ja z Adą wylądowałam swego czasu w szpitalu, w środę było ok, a w niedzielę leżałyśmy w szpitalu. :sorry:

Taycia - ważne, że w pamięci te chwile zachowasz, ja nie mam zdjęć z Adą, bo ksiądz nam przez zęby wycedził, że to chrzest a nie sesja fotograficzna. :confused2:

askaaaa - no i jak po weselu? Szczęśliwa?

Pozdrawiam całą resztę bez wyjątku i lecę fotki obejrzeć. :laugh2:
 
Komentarz do fotek :-p
Perell
- bardzo ładnie stoi, a jaki śmieszek kochany na tej 4 fotce :laugh2:
Gorgusia - rozumiem, że synek ucisza matkę gdaczącą za aparatem :-p
Fasolka35 - super się husta i widać, że radość wielka. :tak:
Axa - bardzo ładnie jej z tymi kolczykami :tak:
askaaaa - pięknie wyglądacie razem :tak:
stokrotka.af - super wyglądał na chrzcie, ekstra torcik, a krzesełko i bryka wraz z zawartością wymiatają
verita - fajnie siedzi i zagląda; :tak: ja też właśnie nie wyciągam zabawek z pudeł, bo największa frajda to właśnie zaglądanie do środka i wyjmowanie "siama siama",
 
Witam sie czwartkowo!

Cos ostatnio spokojnie na watku sie zrobilo.

U Nas nic ciekawego, ide niedlugo do pracy. Mikus bardzo zywiutenki ... i coraz madrzejszy :tak: siedzi dosyc stabilnie,ale nadal czesto jeszcze traci rownowage :-p

U Was prawdziwe lato...zazdroszcze..u Nas ladna pogoda,ale gdzies ok.13'C.

Pozdrawiam i zycze milego dzionka!
 
U nad dziś 25 stopni w cieniu !!! :szok: Ale grzeje, normalnie pięknie!!! Aż nie wiadomo jak te nasze Maluchy ubrać (ja oczywiście mam problem:zawstydzona/y:). A zakładacie dzieciom czapki na uszy?
 
Hallo Kobitki!
Stokrotka wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!! Spełnienia Wszystkich marzeń!!!!
Verita tak to stal chirurgiczna, najlepiej goi uszka. Rok je ponosi, a później już można zmieniać.
Marlena im mniejsze dziecko dla mnie tym lepiej, bo Adi kolczyki absolutnie nie interesują. Większe dziecko już może sobie tam grzebać. Kolczyki są specjalne, przebijali jej nowym systemem Profesjonalne przekłuwanie uszu - System Premium - YouTube trochę się rozpłakała, ale po 5 minutach już zapomniała. A kolczyki są z blokadą, tak że śrubka z tyłu nie ma możliwości spaść, i nie sądzę że młoda sama by ściągnęła Ja mam takie kolczyki z blokadą, i muszę mocno złapać, żeby puściło. A ile kiedyś śrubek nagubiłam, albo za mocno się wdusiła i ucho bolała:eek:
Askaaa jak przebiła, to się rozpłakała, w samochodzie jeszcze się pożaliła, i to wszystko.
Moje dziecię wczoraj pierwszy raz próbowało metody BLW:-) Zdjęcia na odpowiednim wątku będą za chwilę:-)
 
reklama
Amika - ja mam taką cieniutką czapeczkę i ona jest na uszy, więc tak, ma. Ale w ogrodzie jak siedziałyśmy to jej zdjęłam ostatnio, bo nie wiało, a było ładne słoneczko. Mamy też kapelusiki i niektóre mają te nauszniki, a inne nie. Ja Adę dużo bez czapki woziłam, więc pewnie Weronikę też. Opaskę można założyć też taką cieniutką.

Taycia - za chwilę będzie siedział stabilnie, ale zacznie wstawać i też łeb obije, a wtedy leci już dłuuuużej zanim jest bęc. :-p

EDIT: Anmika - ubierz jak siebie + cienki sweterek, jak wyjdziesz na dwór, będziesz wiedziała czy zdjąć czy nie. Dodatkowo możesz wziąć drugi do wózka, troszkę grubszy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry