reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja Wam zazdroszczę tych spacerów długodystansowych, z Adą też tak chodziłam, ale teraz nie dam rady, bo Ada by się zanudziła no i nie dała rady, także u nas rowerek i na plac zabaw chodzimy, szkoda tylko, że mamy z dzieciakami w domu siedzą, a wychodzą dopiero po 16. I nie są to mamy pracujące, tylko kiblujące w domu jak ja. :sorry:

My zaliczyliśmy dzisiaj właśnie plac zabaw 1,5h, Ada była sama + dziadek był chwilkę z wnuczką taką w wieku Weroniki. A potem zabawa w ogrodzie, malowanie kredą, piaskownica, karmienie królika, zrywanie kwiatków i takie tam pierdy.

Acha Weronika robi "barum barum tryk" :-)

Lili u mnie to samo ze spacerami. Ze Starszakiem jeździłam ile się dało, ale teraz on nie chce jeździć z bratem:-D. Czasem trochę na rowerze pojeździ, ale wtedy ja muszę za nim ganiać z wózkiem. A tak to też przesiadujemy na placu zabaw, na którym też ciągle pusto. W szoku już jestem, gdzie są te dzieci? Chodzimy o różnych porach, a tam i tak pusto, dziś o 14.00 była dwójka dzieci. Masakra! Popołudniami za to chłopaki "kopią" ogródek z tatą, bo ja w szpitalu u babci przesiaduję.
 
reklama
My też krem 50 filtr dla takich maluszkow najlepszy tylko słońce się schowalo. Wieje ciągle. Jutro chce mojego zaciągnąć do sklepu żeby małej uszy przebić ciekawe czy mi się uda. Tak bardzo mi się podobają dziewczyneczki z kolczykami..
 
Ja mam Nivei, bo im ufam, babydream miałam dla Ady w zeszłym roku, mam jeszcze teraz. ale Ada wtedy miała już praktycznie 2 lata to odważyłam się spróbować, dwa był w promocji za 9,99 PLN, a my praktycznie non stop na dworze, więc wydawało mi, że tego kremu potrzebuję dużo. Okazało się, że i Nivea mi została i prawie cały babydream, bo te kremy są bardzo wydajne.
Nivea zdecydowanie lepiej się rozsmarowuje niż babydream i zdecydowanie ładniej pachnie.
 
Cześć Fasolka35 - widziałam, że już nie śpisz. ;-)

U nas dzisiaj póki co słońca nie ma, w prognozie jakieś zachmurzenia są. Plan działania na dziś, ogarnąć dom, bo mamy pobojowisko wszędzie, 2 piętra do ogarnięcia, jestem ciekawa ile mi się uda, bo to jest czwarte podejście w tym tygodniu. :zawstydzona/y:

Wsiem i wobec oczekuję kopniaków w tyłek, by to działanie-sprzątanie mi wyszło, bo nie mam zamiaru w weekend na odkurzaczu i mopach latać, tylko chciałabym się pobyczyć i podziałać w ogrodzie, relaksacyjnie.

W niedzielę idziemy do znajomych, którzy na dniach rodzą, ale ja mam katar, Ada katar, to nie wiem czy do spotkania dojdzie. :-/
 
Ostatnia edycja:
Hej. Anastazja ma ospę wietrzną więc mamy przymusowe siedzenie w domu. Dziś pogoda trochę gorsza na razie słońca nie widać ale zobaczymy jak będzie dalej.
 
Hej dziewczynki :-) Lilijanna nadrabiam zaległosci:-D

U nas super pogoda wczoraj upał był normalnie;-)łazimy do bolu generalnie ok 5-6 h w ciagu dnia spedzamy na dworze:-pspacerujemy albo mała sie chusta co uwielbia poprostu:-D ja wczoraj mała ubrałam w body dł rekaw rajstopki i sukienke na to w torbie zawsze mam kocyk cienki i bluze lub kurteczke i zakładam lub sciagam w razie potrzeby a co do czapeczki to ja w zaleznosci od pogody mam ciensze troszke grubsze wczoraj mała miała taki letni cienki kapelusik :-)krem polecam nivea stosowałam u starszakow i teraz tez jak dla mnie najlepszy tylko dla takich maluszkow z najwyzszym nr ...Wczoraj zaliczyłam wywiadowke w szkole u Doroty i zadowolona z ocen bardzo :-D aczkolwiek z kasy musiałam kąkretnej wyskoczyc bo wycieczka w maju ,komers no i dla nauczycieli na koniec:cool2:. Patulina postepy robi :-psiada sama stabilnie siedzi i z siadu przechodzi na czworaki ale potem ni w zab kiwa sie przód tył i po chwili rozjezdza sie jak zaba;-):-D aczkolwiek do tyłu pełza /sunie i wiecznie mi gdzies sie zaklinuje :-D.U nas pada ale ciepło dzis mam dzien oczekiwania na kurierow kilku:szok: wiec nie szkodzi ze pada:-p i nadgonie bo kupka do szycia mi urosła i musze sie chycic tego wkoncu:sorry:

Miłego dzionka kobitki:-)
 
Hej Mamusie!

Dziewczyna - ach,duzo zdrowka dla coreczki.
Lili - na mnie sprzatanie czeka w sobote. Dzisiaj i w niedziele do pracy,wiec nie bedzie jak.
Fasolka - uwielbiam jak jest tak ciepelko. U Nas raczej niedoczekanie. Dzisiaj tez pewnie kolo 14'C. Oby tylko nie padalo...
 
Dziewczyna zdrowka :-)

U nas 12 C i lekko mży ale powietrze fajne i jak zielono zaczyna sie wkoncu robic uwielbiam wiosne jak jest zielono kwitna drzewa i jest w miare ciepło ale nie upał:-pochhh rozmazyłam sie:-)przerwa w sprzataniu bo młoda spi a zostało mi odkurzyc i podłogi umyc ,i wymyslic co na obiad:sorry:
 
Hallo Kochane!
U nas niestety chłodniej i weekend ma być do bani.
Askaaa pieknie wygladacie na zdjęciach! Gratuluję białej kiecki!
Stokrotka Arturek jaki elegancki! A tort piękny! Dobry był?:-)
Kaci tak się przyjarał na słońcu, że jak rak wyglądał:szok: i to przez 20 minut po przedszkolu, bo tyle słońce świeciło na placu zabaw. Adi też brązowa. My zawsze używaliśmy Nivea , teraz kupiłam 30 filtr dla Kaca, bo za biały był po 50, nic go słońce nie dotknęło, i wyglądał, jak by był chory:szok: Adi też nim posmaruję.
Verita bądź dzielna! Mi kosmetyczka powiedziała, że im mniejsze dziecko tym lepiej, bo jej kolczyki nie będą interesowały, i to prawda, Adi w ogóle ich nie dotyka. Starsza na pewno by sobie tam grzebała.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie!
Dziś moje dziecko spało od 21.30 do 9.30 (oczywiście z kilkoma przebudzeniami na mleko). Zazwyczaj już o 7 się budził i marudził.
Teraz siedzi z zabawkami, a raczej leży i udaje depresje ;-)

Kuriera (a raczej kujeja jak to mówi sprzedawca) nie będzie dzisiaj. Mam ochotę zapalić!

Na zewnątrz temperatura nie powala ale za to wiatr jak najbardziej. Więc nie wiem czy odważę się dziś wyjść. Powinnam posprzątać i coś upichcić..ale jakoś tak sił nie mam..
 
Do góry