reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Doczytalam weekendowy serial na wrzesniowkach. Nie będę nic pisać bo szkoda ciągnąć temat.

Awersja miałam ostatnio pytać o Ciebie zastanawialam się co robisz i jak się miewa Tosia. Bardzo lubiłam Twoje posty.

Chciałabym wam wszystkim odpisać ale siedzę na komórce i ciężko wszystko spamietac. Chciałabym napisać każdemu z osobna jakie piękne mamy tu dzieci i jakie mądre, zagladam na galerię i widzę jak urosły.

Wierzę że doczekamy razem roczku w naszym gronie ;-)

Mój Adam też po skoku i od razu inna jakość życia hehe no i nabył nowe skilssy taka jestem z niego dumna!

Fajne babeczki jesteście i powiem wam ze mimo iż każda z nas jest inna, mamy inne doświadczenia i poglądy to lubię wymianę zdań z wami.

Taka refleksja mnie naszla: umiesz prawdę mówić, nauczuc się jej słuchać ;)

Dobranoc ;***
 
Kasiu to ja miałam świadka.Nie wiem jak to jest dokładnie,każdy ksiądz pewnie trochę inaczej.Marcelka chrzestny jest z tej samej parafii co my więc musiał się ksiądz zgodzic.Najpierw kazał znaleźc innego chrzestnego,a jak chcieliśmy zaświadczenia by nam wydał bo pójdziemy do innego kościoła chrzcic to dopiero nam powiedział że już może byc ten nasz kandydat tylko właśnie jako świadek chrztu.U nas ta sama przyczyna jest po cywilniaku tylko.A polega to na tym że jest wpisany w papiery ale nie przystępuje do sakramentów.Czyli do komunii podeszliśmy we trójkę i świecę trzymała chrzestna.Mógł świecę trzymac ewentualnie mój mąż.Jak był moment chrztu to normalnie podchodził chrzestny razem z nami pod ołtarz,znak krzyża na główce też chyba robił małemu,juz nie pamiętam ale raczej tak.W twoim przypadku to chrzestna czyli daje białą szatkę,wiec to by trzeba się księdza zapytac czy może ona ją dac czy ma dac chrzestny.
Jak ksiądz będzie kręcił nosem to walcz że przecież jest taka możliwosc i że nie masz kogo wziąśc bo nikt z dalszej rodziny nie jest z Wami tak mocno związany,i blablabla,no jakoś go przegadasz.My mieliśmy przeboje troche ale jakoś ochrzciliśmy te nasze dziecko;-)
Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź:-) . jutro spróbuje coś zalatwić w tej sprawie bo nie mam pomysłu na inną chrzestną, a nie będe brała nikogo na siłę bo bezsens. Mój mąż ma chrzestną koleżankę jego mamy i ją raz na oczy widział przypadkiem. same schody normalnie!!
Życze przespanych nocek!!!
 
Przy okazji chrztu: chrzcimy Adiego 10 marca. czy jesli ja i D. Nie mamy jeszcze slubu to czy mimo to musimy przed chrztem isc do spowiedzi? Przeciez i tak nie dostaniemy rozgrzeszenia.
my mamy tylko cywilny, wiec u ksiedza i tak "sie nie liczy". do spowiedzi nie bylismy, komunie tylko rodzice chrzestni przyjmowali :-)

a tak wogole to Dzien Dobry!
lece po kawke :-)
 
Witam wieczornie z laktatorem w dłoni :-p

Mały zasnął wyjątkowo bez krzyku- był padnięty.

Ja ogarniam cyce, kąpiel i spać. Spokojnej nocy wrześniówki.
hahaha ogarniam cyce .... dobre :-D:-D:-D:-D


Pisze juz od dwoch dni, wreszcie mi sie udało ;-):-) wiadomo kto spoczywa na mych dłoniach :-D:-D panna sie przestawiła i wstaje od 3 dni o 5 rano i ...... chce by ją noszono i się bawiono :szok: powiem wam szczerze, ze padam na pyszczek:tak:
bardzo zywe to moje dziecie, jak porównuje z dziecmi kolezanek, to zadne nie jest tak zywe jak moja Natula:rofl2:
a co do skoku to u nas wySkok:szok::szok: marudzenie od rana do wieczora .... :confused2:

dasz rade....dasz rade ..... nie dam ........... dasz ............ musisz ............ nie masz wyjści .....

to se pogadałam

bebe - u nas podobnie dziwne kupki, marudzenie itd, mysle, ze małej znowu idą ząbki
 
witam :-) ledwom zywa:-p;-) znajomi przyjechali z holandi no i posiadowa była u nas:rofl2: wiec niewyspana na maxsa jestem:sorry: bo ledwo poszli o 24h to o 1h młoda na mleczko sie obudziła a mama z tatusiem ledwo oczka zdazyli zamknac:zawstydzona/y: ale fajnie było odstresowałam sie ;-):-Dteraz kawa ogarniamy sie i wypad na zakupy:nerd:
Miłego dnia dziewczynki:-)
 
Witam się,

Oliwia27l witaj :)

Palemko właśnie wiem, że ząbki, czuć już pod palcem:tak: ale długo juz tak nie pociągnę...:-D No nic dobrze wiedzieć, że przynajmniej Ty mnie rozumiesz...

Mafu i o której wrócił Twój piłkarz? Bo mój koło pólnocy, ja już spałam...

Fasolka zazdraszczam zakupow...udanych łowów i pochwal się jak wrócisz:tak:

Ayni zobaczymy czy dotrwamy:-) choć wydaje mi się to bardzo optymistyczne założenie, no ale oby tak było:tak:


Miłego dnia dla wszystkich!
 
reklama
WITAM:)

Mi wczoraj dzieci dały czadu tzn Marcelek nie ;) ferie zaczete to i bieganina szalenie ech...pogoda taka ze kompletnie nie chce mi się wychylać nosa na dwór a co dopiero całą trójce na spacer zabierać :/
Kazałam M kupić plasteline blok rysunkowy(pokończyło się) i bedziemy rysować lepić aby zajac czymś dzieciaczki ;)

Z tymi ślubami a potem chrzczeniem ech...ja ogólnie mam dwa śluby :p 4 luty cywilny a 5 luty kościelny tyle ze koscielny po roku czasu(data miesiąc to przypadek i na dokładkę napisze ze poznałam M 26 lutego hihi)i pomimo że kościelny slub najważniejszy to dla mnie jednak rocznica cywilnego wazniejsza...dlatego ze zostałam P.Sz.... 4 lutego 2007 r zaczełam wtedy być mężatką dzielić życie juz z mężem a nie nazeczonym ;) koscielny ślub to tylko dopełnienie...dla innych pewnie rocznica koscielnego ważniejsza ale gdyby ktoś miał tak jak ja ze rok wcześniej cywilny mozliwe inaczje by spojrzał na to...

Sił dla nas mamusie sił!!!jak pisałam wczoraj dizeic mieli popisówke gdzie dostałam na wieczór doła :(ach gdybym miała jakąś znajomą tutaj to bym zaraz wyrwała sie gdzieś a tak nie mam z kim...
 
Do góry