reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

ANUSIENKA Domiś cc pleśniawki miał Alanek i Marcelek sn i nie mają pleśniawek bynajmniej Marcello póki co jeszcze nie ma...

CC czy SN ; MM czy KP takie bezsensowne porównanie na zasadzie brzuch taki to chłopczyk a taki to dziewczynka :p

Ja pierdziu.... gdzieś tak przeczytałam, wiec Wam tu napisałam. Niczego bez sensu nie porównuję...:baffled:
 
reklama
Anusieńka bo po uszach tych kłapołowatych dostaniesz! No albo @ Ci się zbliża, zjedz czekoladkę!!!:-) Toć Patrysia tak ogólnie napisała:-D

Dziś wyzwałam na pojedynek moje zalane wodą szyby! I zaraz zamarznę, to tak na marginesie! Najpierw gumą z szufelki, ściągnęłam wodę z szyb, ale się lało! Później wyczytałam, że należy w kilku pomieszczeniach otworzyć okna, na 2 minuty chociaż, żeby nastąpiła wymiana powietrza, a takie otwieranie okna w jednym pokoju to nic nie da. Zrobiłam właśnie przeciąg, i przymarzają mi ręce do klawiatury!!! Niech mnie ktoś zeskrobie!!
Ale działa para zlazła!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam

Mała oglada tradycyjnie Teletubisie :) sielanka potrwa pewnie jeszcze z 10 min :tak::-) Młoda nadale mało je, za całądobę na spiocha i z płaczkami zjadła 400ml
Ktos pisał coś o picu, moja młoda tez od kilku dni, ani łyka

Verita - a co brałaś wtedy na ta anemię, bo ja mam juz wagę podobna do Twojej poprzedniej, biorę falvit, teraz potas i magnez na herzklekoty, a o włosach nie wpsomnę.

axa - napisz raz jeszcze ten przepis szpinakowy

Jadę zaraz po wyniki tarczycy i innych dziadostw, trzymajcie kciuki proszę za mnie, bo nie chcę mieć tarczycy. Mam szanse 50 na 50 .......

Bralam zelazo w tabletkach to samo ktore bralam w ciazy. Nazwy nie pamietam to ponad 15 lat temu, wiem ze maly tez mial anemie bo na cycu byl i nie mial skad brac.

Czytałyście?od początku czułam zabójstwo :(((KARA ŚMIERCI DLA NIEJ!!

Z zimną krwią zamordowała Madzię - Wiadomości - WP.PL
Przykre to jest, szkoda mi calej tej rodziny :no:
DZIENDOBEREK :-) witam sie, wyspana :) Dawid budzil sie co 2-3godzinki,i spalismy do 9:-)a polozylam sie o 24.30 ksiazka mnie wciagnela oczywiscie ale,ze maly tak fajnie sie budzil to wyspana jestem

Tygrys juz pisalam:-p ale moze nie widzialas:-)I tom to "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Verita co do pleckow to ja mysle,że jednak to od noszenia,dzwigania a nie od cc. A moze i nawet Cie przewialo kurde:-(Bynajmniej mnie wlasnie bola od tego,że ciagle dzwigam, moj wazy 7.500 (dwa tyg temu) wiec mam co nosic, wczoraj jak caly dzien bylismy poza domem i jak go tak nosilam w foteliku z auta do auta to wieczorem juz czulam,ze za duzo dzis bylo...

Kasiazabka kochana no mi wyplacicli ekwiwalent:-) jeszcze byli mi winni za 2011 bo prawie nic nie wykorzystalam... bo ja laska juz tam nie wracam umowa mi sie skonczyla 31.12 i mamusia nie przedluzaja...

Anusienka oo to fajnie wiedziec,że pomaga:-)tak jak RiSia pisala,że wystarczy dac troszeczke:-)ja czekam i bede probowac,moze dzis dojdzie

Cloudynka Ty ?? no wiesz co, Ty to dasz rade,silna kobieta z Ciebie:-)trzymam zreszta kciuki &&&& ksiazke polecam:-Dmimo,że dluga ale tak wciaga,że zrobi sie wszystko,żeby znalezc czas na czytanie haha Mowisz,że jeszcze raz bys sie hajtnela? oo a ja chyba nie:-Dtak mnie znow ostatnio wnerwia,że ho ho

Patrysia oo Ty tez 26lat:-Dsuper,że coraz wiecej nas z tego samego rocznika haha ja odrazu wiedzialam,że ta dziewczyna ma cos z glowa...

Palma &&& niedlugo beda wyniki oby bylo okej... :)

Fasolka noo masz racje... moj brat z zona sie staraja i staraja tyle lat...ona to taka do dzieci,z taka czuloscia powolanie jakby miala do bycia mama i az przykro:-(ze poki co nic... i wlasnie tak jest Ci co chca nie maja...

Axa nie ma co sie dziwic,że poplakal ale fajnie,że dal rade:-) Wyglada na zuch chlopaka:)

Z mojego wojewodztwa to wiem,że byla Joasia no i Miq a nie ma ani jednej ani drugiej:-D

Mafu oo jaki ciekawy artykul,warto poczytac jakie ciekawe stwierdzenie "żeby pokazać, jak troskliwy i pragnący jak najlepiej dla swojego dziecka rodzic może zostać zmanipulowany naciskiem ze strony otoczenia i teoriami nie mającymi żadnego poparcia w rzeczywistości" i tym podsumuje ten artykul

niestety masz racje, chyba od dzwigania plus przewialo bo jak wyciagalam nosidelko z auta to mnie szczyknelo i do tego mialam krotki sweter ktory mi sie podwinal ( z racji boczkow rozchodza sie na boki wzystkie ciuchy ). Wczoraj jak mala usypialismy suszarka do wlosow to moj m skierowal mi ja na krzyz i tak mnie rozgrzalo ze sie obudzilam jak nowo narodzona niestety musialam sie przejsc rano ma masaz i odkrylo mi plecy ..,

Uwierzycie ze posta pisze od 1,5 godziny???
 
witam sie mam chwilkę bo obaj paowie śpią :rofl2:
jak jedno ząbkowanie potrafie przeżyć tak u dwójki NIET:sorry2:

Ryba - wiesz ile w tym jest prawdy nikt nie wie tak samo ile prawdy jest w tych artykułach... bo nigdy nie wiadomo, czy takiego artykułu nie napisał ktoś, kto pracuje dla koncernu farmaceutycznego i nie zarabia na tym... jakby nie patrzeć gdyby faktycznie ten żel byl szkodliwy to dlaczego w stanach nie jest wycofany?
Popatrz na to ... w PL w każdym sklepie masz puzzle pianiowe, które są rakotwórcze...tylko w PL są one dostępne wszędzie w innych krajach są one wycofane...I nagle koncern farmaceutyczny tak bardzo dba o nas ludzi, że wycofują dobry, jedyny skuteczny na ostre ząbkowanie żel...
Spójrz na szczepionki z zawartościa rtęci... wiadomo, że jest ona szkodliwa, do czego może doprowadzić i szczepi się nią dzieci...dlaczeg? bo firmy mają z tego kasę...
Dlaczego w stanach szczepionka 6 w 1 jest wycofana a w PL nie? bo kosztuje ok. 260 zł i koncerny farmaceutyczne mają z tego zysk bo ludzie kupują dla dobra dziecka, bo ma mniej wkłuć...
Dlaczego szczepionka na Odrę , Świnkę i różyczke MMR jest za darmo a nie dadzą lepszej Priorix (w niektórych przychodniach jest ta druga), która jest lepsza, ma mniej skutków ubocznych itd... bo sanepid zakupil i musi się tego wyzbyć...
Jak Tweój smyk będzie miał 1,5 roku to będziesz się zastanawiala, ile chemii jest w kurczaku... teraz zastanawiasz się, czy skład Orajel Baby jest szkodliwy dla dziecka a zastanówmy się teraz nad faktem - czym są faszerowane kurczaki, konkretnie drób, jakim nawozem są nawożone pola, z których jemy marchew, pietruszkę. Czym karmione są kury i jakiej jakości są jej jaja...Na co dzień jemy tykle dziadostwa, że w porównaniu z tym wszystkim ten żel jest najmniej niebezpieczny.
Poza tym każdy lek przyjmowany przez dziecko należy bacznie obserwować, czy nie występuje alergia... ja wiem, że uczulona jestem na ampicylinę i penicykiny i obaj moi chlopcy nie maja z tej grupy przepisywanych leków bo ani jeden pediatra (rozsądny oczywiście) nie jest pewien, czy oni też nie są , szczególnie, że u mnie moja mama i babka równiez byly na to uczulone...

Ja nie zamierzam nikogo przekonywać do zakupu tego leku - wiem, że jest skuteczny - jedyny, który pozwolil mojemu dzieckiu spokojnie spać...

To tak samo jak Sab Simplex - lekarka nie wyrazila zgody bo szkodliwy skład, że mam korzystać z polskich leków i co... dlugo nie trwalo mamy z tym smaym składem polski lek Bobotic...

Jestem zdania, że do wszystkiego trzeba podchodzić z głową i rozsądnie a internet to takie miejsce, że każdy pisze co chce, gdzie chcce itd. (żeby nie bylo wyrażam swoje zdanie:):)

Axarai kurtka to mój jeszcze nie jechał, ale Sebek uwielbia tramwaje :-D

Mafu, Axarai niby mówią, że jak okna się 'pocą" to za szczelnie jest... a mnie to ciekawi bo ja w oknie mam 7 mm szparę a okna zaparowane :-D

Pauline
super:) fajna data:)

Anusienka ale pewnie opis angielski czy polski? tylko tego żelu daje się bardzo malutko:)

*Martusia* zdrówka życzę

Gorgusia ja słyszałam, że do infalatora nie można olejków:)

Stokrotka ja go stosowalam głównie na noc odrobinkę bo mielismy cięzkie ząbkowanie

Beacia super, że u Was lepiej:)

Verita mnie do dnia dzisiejszego boli pośladek po wkłuciu przy porodzie 0 kelarz kazal wygrzewać.

Anusienka ja tez probowalam tego leku na sobie :-Djak i bobodent, dentinox i inne PL specyfiki i ani jeden tak nie działał i nie dawal ulgi

Palma jak wyniki? jak uszko małej lepiej?dajesz malej probiotyk dodatkowo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anusieńka bo po uszach tych kłapołowatych dostaniesz! No albo @ Ci się zbliża, zjedz czekoladkę!!!:-) Toć Patrysia tak ogólnie napisała:-D

Dziś wyzwałam na pojedynek moje zalane wodą szyby! I zaraz zamarznę, to tak na marginesie! Najpierw gumą z szufelki, ściągnęłam wodę z szyb, ale się lało! Później wyczytałam, że należy w kilku pomieszczeniach otworzyć okna, na 2 minuty chociaż, żeby nastąpiła wymiana powietrza, a takie otwieranie okna w jednym pokoju to nic nie da. Zrobiłam właśnie przeciąg, i przymarzają mi ręce do klawiatury!!! Niech mnie ktoś zeskrobie!!
Ale działa para zlazła!!!!!

Hahhahaha!!!! :-D Wystarczy, że poczytam Twoje posty i już mi przechodzi :tak:Fakt! Ostatnio jestem nieznośna :baffled: A jak wyzywam się na moim D, to wtedy śpiewa mi refren tej piosenki :szok::szok::szok:

CHWYTAK vs. CZAKI - Wjebię jej? ( Maleńczuk - Ostatnia nocka / remake :) - YouTube

;-);-);-)

Sorki za tytuł...

RISIA Co do żelu Orajel - Na całym opakowaniu wszystko po angielsku.

Co do puzzli piankowych - w Irlandii są w zabawkowych.
 
Ostatnia edycja:
Risia to tez napisałam, ze jesli inne leki na zabkowanie (o ile beda w ogole konieczne) nie pomoga, to pomyslę o orajel baby. Nie zarzekam sie że go nie kupie, jednak mając taka wiedzę, a nie inną o benzokainie, sprobuje najpierw czegos łagodniejszego, a w ostateczności stosując orajel bede ostrozna i jeszcze wiekszą uwage zwrócę na dziecko. I uwazam, ze jest to podejście z głową, jak napisałas.
Zaś jesli chodzi o puzzle piankowe, to bedą one wycofane, jak i wszsytkie zabawki zawierajace m.in. formamid, ze wszystkich krajów UE od lipca 2013 r.
Piszac tutaj o szkodliwosci puzzli czy benzokainy nie zabraniam nikomu kupowac jednego czy drugiego, dzielę się tylko informacjami, a każdy zrobi jak uwaza. Ja wychodzę z założenia, ze lepiej wiedzieć wiecej niż mniej i swiadomie podejmowac decyzje. I tak, ja, wiedzac o rakotworczości puzzli nie kupie ich i tyle, nie kupię tez naczyń dla dziecka z melaminy, ktora w połazceniu z wysoka temp. rownież jest toksyczna. Niektórzy moga mnie uznac za przewrazliwioną, ale chce uniknąc szkodliwych substancji, przynajmniej tych, ktorych moge uniknąc. Bo jak napisalas, i tak sporo tej chemii jest wszedzie wokół, wiec nie zamierzam swiadomie jej dokladac jeszcze, zwłaszcza takiemu malenstwu. Szczepionke na wzwB tez zakupiam inna niz szczepia w szpitalach i przychodniach ze względu na zbyt duża zawartośc rteci w tamtej. Moje podejście jest takie, że lubię być poinformowana i jesli mam mozliwośc uchronic dziecko od szkodliwych substancji. lepiej jak będzie ich miał mniej niz wiecej.
 
A ja z innej beczki:-pczy ktorejs maluszek nosi juz pampuchy roz 4 ,ja kupiłam wczoraj małej jeszcze roz 3 ale to juz chyba ostatnia paczka bo mam wrazenie ze 3 juz zaczynaja sie maławe robic ,ale boje sie ze 4 moze za duze beda:confused: duza roznica w wielkosci jest nie wiecie moze? Moja podejzewam ze ok 7 kg wazy :-p:-)
 
No i tata powiedział mi tak: że albo okna przepuszczają ciepło i stąd kapie z nich i zbiera się woda. Albo jest wadliwa lub nie ma wentylacji. Jedyne co na to można poradzić to albo wymienić szyby na takie które to cieplo zatrzymują a nie przepuszczają albo zamontować mikro-wentylację albo taka prosta metoda to po prostu hm.. wytłumaczę to na ile potrafię; jak masz okno zamknięte to klamka jest skierowana w dół a trzeba klamkę ustawić tak jakbyś chciała uchylić okno tyle ze nie do końca..-klamka po prostu ma niby blokować okno żeby się nie otworzyło ale ma je tak luźniej trzymać, żeby powietrze swobodnie krążyło ma być jakby na ukos:-p uff chyba jakos to mam nadzieje zrozumiecie:-p
 
reklama
A ja wychodzę z założenia,że nie ma co się za bardzo we wszystko wkopywać, bo można oszaleć i bać się wszystkiego :-p. To co istotne-oczywiście warto sprawdzić, poszukać, aby mieć pewność, ale bez przesady. Jakbym miała się rozwodzić nad każdą plastikową łyżeczką to bym dla dziecka nie miała czasu. Tyle mojego w tym temacie.

Axa-uprasza się o przepis na makaron!

My dziś po masażu, Kacper teraz wstał, zjadł i bawi się na macie. Coś tylko za bardzo głowę na tv zadziera...muszę matę odkręcić.
Ugotowałam makaron z suszonymi pomidorami, wstawiłam pranie i czekam na meża. Jutro ponoć ma mieć integracje w pracy...taaaaa:wściekła/y: Faceci to mają dobrze.

Mafu- chodzi o mikrorozszczelnienie okna :-)
 
Do góry