reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
DZIENDOBEREK :-) witam sie, wyspana :) Dawid budzil sie co 2-3godzinki,i spalismy do 9:-)a polozylam sie o 24.30 ksiazka mnie wciagnela oczywiscie ale,ze maly tak fajnie sie budzil to wyspana jestem

Tygrys juz pisalam:-p ale moze nie widzialas:-)I tom to "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Verita co do pleckow to ja mysle,że jednak to od noszenia,dzwigania a nie od cc. A moze i nawet Cie przewialo kurde:-(Bynajmniej mnie wlasnie bola od tego,że ciagle dzwigam, moj wazy 7.500 (dwa tyg temu) wiec mam co nosic, wczoraj jak caly dzien bylismy poza domem i jak go tak nosilam w foteliku z auta do auta to wieczorem juz czulam,ze za duzo dzis bylo...

Kasiazabka kochana no mi wyplacicli ekwiwalent:-) jeszcze byli mi winni za 2011 bo prawie nic nie wykorzystalam... bo ja laska juz tam nie wracam umowa mi sie skonczyla 31.12 i mamusia nie przedluzaja...

Anusienka oo to fajnie wiedziec,że pomaga:-)tak jak RiSia pisala,że wystarczy dac troszeczke:-)ja czekam i bede probowac,moze dzis dojdzie

Cloudynka Ty ?? no wiesz co, Ty to dasz rade,silna kobieta z Ciebie:-)trzymam zreszta kciuki &&&& ksiazke polecam:-Dmimo,że dluga ale tak wciaga,że zrobi sie wszystko,żeby znalezc czas na czytanie haha Mowisz,że jeszcze raz bys sie hajtnela? oo a ja chyba nie:-Dtak mnie znow ostatnio wnerwia,że ho ho

Patrysia oo Ty tez 26lat:-Dsuper,że coraz wiecej nas z tego samego rocznika haha ja odrazu wiedzialam,że ta dziewczyna ma cos z glowa...

Palma &&& niedlugo beda wyniki oby bylo okej... :)

Fasolka noo masz racje... moj brat z zona sie staraja i staraja tyle lat...ona to taka do dzieci,z taka czuloscia powolanie jakby miala do bycia mama i az przykro:-(ze poki co nic... i wlasnie tak jest Ci co chca nie maja...

Axa nie ma co sie dziwic,że poplakal ale fajnie,że dal rade:-) Wyglada na zuch chlopaka:)

Z mojego wojewodztwa to wiem,że byla Joasia no i Miq a nie ma ani jednej ani drugiej:-D

Mafu oo jaki ciekawy artykul,warto poczytac jakie ciekawe stwierdzenie "żeby pokazać, jak troskliwy i pragnący jak najlepiej dla swojego dziecka rodzic może zostać zmanipulowany naciskiem ze strony otoczenia i teoriami nie mającymi żadnego poparcia w rzeczywistości" i tym podsumuje ten artykul
 
Maluszek u mojego brata tak samo było po 10 staran latach adoptowali dziewczynke malenka:-) teraz juz 9 lat ma:szok::-D ,z praca mam tak samo jak ty umowa mi wygasa przedłuzyli tylko zeby macierzynski skonczyc i musza mi kase za urlop 2011 (a wieksze poł tam mi zostało) i za cały 2012:-D
 
w tym kraju albo chodzisz do pracy albo wychowujesz dzieci :no:
nie przedłużyli mi umowy bo "długo mnie w pracy nie było" :wściekła/y:
niby się spodziewałam, ale jednak żal :zawstydzona/y:
jakaś się na starość sentymentalna zrobiłam ;-)
został mi jeszcze 1,5 miesiąca macierzyńskiego +4tyg dodatkowego i to wszystko już z Zusu :no:
A Zus z racji meldunku mam w Radomiu a mieszkam na Śląsku i chciałam się dowiedzieć czy mogę im podać nr konta bo przecież nie będę jeździć po świadczenie żeby je z kasy odebrać :no:
dodzwonić sie tam graniczy z cudem, ale jak mi się udało to mi panienka mówi,że przez telefon informacji nie udzielają i trzeba przyjść osobiście :szok::-D:-)
od razu wiem,że mieszkam w POLSCE
 
a teraz coś na poprawę humoru z cyklu MÓJ NOWY LEPSZY MĄŻ ;-)
mówię do TZ: przebierz małego z piżamki
TZ: naszykowałaś ciuszki?
Ja: nie, sa w komodzie
TZ z nietęgą miną poszedł wykonać zadanie
z ciekawości i w myśl zasady ufam, ale sprawdzę poszłam zajrzeć jaki efekt osiągnął
junior w bojówkach w moro i bluzie w paski.....
Ja: po domu zakładaj dresy bo wygodniejsze
TZ: te były na wierzchu
JA; :no: patrze a na przewijaku body spod tej piżamki, pytam: zmieniałeś body?
TZ: w ogóle nie założyłem
JA ; :wściekła/y::-D:szok:
 
białe grudki w kupce to niestrawiony pokarm, to niegroźne, no chyba,że takie kryształki to z koleji niedobrze bo coś z nerkami co do reszty nie pomogę bo nie mam w tej materii doświadczenia :sorry:

maleństwo - moja mała tez dziś niespokojna, tez ma w kupce te grudki białe. A karmienie to maskara, darcie jak nie wiem co , musze ją tulic uspokajac i dopiero zje, a od południa i wieczorem juz prawie nic nie chce jeść i się drze, znaczy się jest głodna bo chce jesc ale drze się i ryczy - możliwe ze ma znowu kolki ???????????????? czy to te ząbki ???? Ma juz dwa na dole, takie fajne malusie, moga one jeszcze ją boleć, ze się tak podczas jedzenia zachowuje ?Ponadto nie chce juz wcale jeść słoiczków .... może doświadczone mamusie coś się wypowiedzą?

jestesmy w domu. bylam z jasiem w szpitalu na dwa dni. robili mu badania podejrzewali zapalenie ukladu moczowego. ale krew mocz czysto. kazala mi odstawic wit D bo ma duzy poziom wapnia. ma skierowanie do gastrologa na dodatkowe badania.
ale prawdopodobnie to zabkowanie. kupilam masc i jest lepiej. jedna noc w szpitalu spal az 6 godzin alwe to jednorazowo. podejrzewanej przepukliny pachwinowej tez nie ma. duzo osob w szpitalu mowilo ze strasznie silny jest i w dodatku mocno potrafi kiedy trzeba sztywno trzymac główkę i prosto plecy. szybko jak na swoj wiek. juz do siadu się pcha, a czasem prostuje nozki i chce stawac. lekarka mowila by mu na to nie pozwalac bo za wczesnie by siadal.

Dziewczyny polećcie jakiś żel na ząbkowanie, bo mój Mały chyba sobie zje ręce. Masakra jak on się trzęsie, żeby cokolwiek do buzi włożyć, biedaczek. :sorry:

dentinox



Hej :) chciałam poinformować, ze nie umarłam. Powoli dochodzę do siebie, choć kaszel dalej męczy okropnie, a Zuzię jeszcze bardziej bo dostaje ataków paniki za każdym razem... :/ (czy to nie ja ostatnio mówiłam że moja mała już wyrosła ze straszenia się wszystkim? no cóż, odwołuję...)

Niestety moja Zuzina chyba coś jednak złapała bo od soboty non stop się drze, a od wczoraj ma 38 stopni. :( Dziś jedziemy do lekarza. O dziwo poza temperaturą nic jej widocznego nie dolega (brak kataru kaszlu itp) więc trochę obstawiam też zęby... pewności nie mam bo ja tam nic nie widzę. Dziąsła nie wydają się zaczerwienione ani jakoś szczególnie opuchnięte. Tyle, że mała zaczęła gryźć jak oszalała i się ślini... sama już nie wiem :/ Lepiej niech lekarz ją osłucha skoro tyle się nawdychała zarazków a teraz ma gorączkę.

Widzę, że rozmowa się o chłopach toczy... Ja muszę tym razem mojego pochwalić, bo Mój mąż okazał się niezastąpiony jak byłam chora: przewijał (choć normalnie ja to robię, bo on usypia wieczorem), karmił z butli i łyżeczką, wstawał w nocy, nosił. Fakt, nerwy miał w strzępach bo młoda mu zadania nie ułatwiała, ale dał radę. Nie powiem czasem tez ma dziwne pomysły (np. baaardzo był zdziwiony, ze nie można na początku co jedzonko to inny smak przecieru dawać) ale to przeważnie w mało ważnych sprawach - ogólnie to daje radę, nie boję się zostawiać małej z nim nawet na cały dzień, bo wiem że m nie zrobi nic głupiego i nie spuści małej z oka, a jak będzie miał wątpliwości to zadzwoni. A co do zostawiania na kanapie, w foteliku, odpowiedniego ubioru itp. to akurat jest równie uważny jak ja, a nawet czasem przewrażliwiony :/ Ale nie przyszło mi to łatwo. Już przed narodzinami we wszystko go wciągałam i urabiałam mówiąc że będzie robił wszystko bo nie wyobrażam sobie inaczej. Wzbraniał się, i nadal to robi (nie umiem, boję się, ty zrobisz lepiej... taaa, jasne - najlepiej tak powiedzieć i mieć spokój) ale ja nie pozwalam. ;)
?
..

dobrze ze juz oki




hahahhaha

a więc juz wiem, skąd moje cudowne samopoczucie i herzklekoty : poporodowe zapalenie tarczycy ( powiększona tarczyca plus guzek 5mm ) jutro mam zrobic krewe i tsh , jeśli tsh będzie w normie, to powinno samo przesjc, a jeśli nie, to nabawiłąm się tarczycy ... mam brac potas i magnez

... ide spać, bo czuje się do niczego


dobranoc


zdrowka

dziewczyny a powiedzcie mi szczerze czy Wy przestajecie szczepic dzieci przez ten artykul co wkleilam? bo mam poczucie winy...

czy kręgosłup może pęknąć ????????????? :baffled::-D:-D:-D .......... ona nigdy nie da za wygraną :cool:

ide se strzelić ............w łeb
w sensie

Dziewczyny jak dbacie o zęby/dziąsła dziecka?
Przecieracie gazą z wodą/rumiankiem? dziąsła?
Jak często?
A jak już ząbek wyjdzie, to co wtedy robicie?

ja juz smaruje u gory ma twarde na dole miekkie dziasla i wszystko do buzi pcha chyba cos idzie na gorze.


ansure mi wypadaja włosy. a jas jest ponizej 3 centyla wagowego. juz ma 6 kg



postarałam sie was nadrobic przepraszam jak kogos ominelam




edit:


hurraaaaaaaa wkońcu od 5 dni kupki nie było a przed chwilą aż dwa papmki napełnił że hej taką kupkę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry