reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam, u mnie śnieżnie dzisiaj i wietrznie, więc siedzimy w domku....

Kasieq dzięki za info o olejkach, bardzo przydatne:tak:no i teraz wszystko jasne:-)

Maleństwo
jak ma spuchnięte dziąsła na dole to raczej dolne idą nie górne...

Patrysiu co do tej pani to się nóż w kieszeni otwiera jak o tym słyszę, dobrze chociaż się wkońcu ma jakieś konkretne zarzuty, a nie chodzi na wolności...

Co do pracy to ze mną się pożegnali jak zaszłam w pierwsza ciążę, od tamtej pory jestem mamą na cały etat...jestem ubezpieczona w KRUSie, więc wszystkie składki (emerytalne też) opłacam sama (tzn mąż)...prawdopodobnie ten stan rzeczy potrwa do czasu kiedy dzieci nie pójdą do przedszkola, bo u nas nie ma żłobka, moja mama pracuje, a teściowa "już swoje dzieci wychowała i wypier....mi z dziećmi"...

Tak wogole to jakiegoś doła dziś mam, juz normalnie nie wyrabiam w tym moim pożal się Boże mężem....

Miłego dnia życzę...
 
A u mnie było np.tak ze dałam wsio do ubrania Alanka mu i mówię przebierz no i M ubiera i pyta sie tą bluzeczke też?heh no dałam mu i mówię w to a on się jeszcze pyta ? :D
 
Własnie rozmawiałam na skype z kumpelą z Pl, i mówi do mnie, że mam sobie poczytać tą książkę "50 twarzy G." bo ocieka seksem, i nawet są gadżety:-) Która to erotomanka polecała tą książkę:-) Już wiem czemu czytała z wypiekami na twarzy buhahaha!
 
Stokrotka no to wspolczuje skoro sie tego nie spodziewalas :* ja wiedzialam odrazu bo zawsze tak bylo jak ktoras zachodzila w ciaze,powrotu juz nie miala. Przykre ale prawdziwe. Usmialam sie jak Twoj ubral malego, podejrzewam,że moj zrobil by podobnie:-D

Fasolka a Tobie tez sie skonczyla umowa dobrze pamietam? mi wlasnie przyslali dokumenty i napisali zeby z nimi udac sie do zusu po dalszy zasilek macierzynski,kurde a myslalam,że z glowy bede miec,że oni przesla dokumenty do zusu:-p ale i tak musze jechac zeby poprosic o ten dodatkowy urlop

Axa no ja nie wiem ktora tu taka erotomanka:-D:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stokrotka no to wspolczuje skoro sie tego nie spodziewalas :* ja wiedzialam odrazu bo zawsze tak bylo jak ktoras zachodzila w ciaze,powrotu juz nie miala. Przykre ale prawdziwe. Usmialam sie jak Twoj ubral malego, podejrzewam,że moj zrobil by podobnie:-D

Fasolka a Tobie tez sie skonczyla umowa dobrze pamietam? mi wlasnie przyslali dokumenty i napisali zeby z nimi udac sie do zusu po dalszy zasilek macierzynski,kurde a myslalam,że z glowy bede miec,że oni przesla dokumenty do zusu:-p ale i tak musze jechac zeby poprosic o ten dodatkowy urlop

Axa no ja nie wiem ktora tu taka erotomanka:-D:-p

No mi tez sie miała skonczyc w grudniu ale przedłuzyli do konca macierzynskiego i nie musze do zus latac:-)
 
Do góry