reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej
To i ja się melduję.Strasznie dużo piszecie,ciężko byc na bieżąco,czytam na raty i oczywiście nie pamiętam co komu odpisac. To może tak ogólnie.
Przede wszystkim wszystkie dzieciaczki śliczne,do schrupania jak nic:tak:,pięknie rosną maluszki:-)
AXA,Martusia serdeczne życzonka z okazji urodzinek,wiem że bardzo spuźnione ale szczere więc wybacznie babeczki:-)
Huśtawkę mamy i mało używamy,Marcel jest zainteresowany nią tak jak mała Verity:-Dbardzo mi się podobał opis.Fajniejsza jest mata i szarpanie zawieszek a światełka nad nią to w ogóle cacy.Karuzele mamy dwie pierwsza się zepsuła,wylicytowałam drugą a ta pierwsza znowu zaczeła działac i puszczamy na zmiane,kawałek tam poleży.Bujaczek stoi w kuchni i chwile w nim poleży dośc szybko łapie nerwa bo on tak delikatnie pochyły wiec mały chce głowe unosic a ze usiąsc nie umie to się złosci i musze go ratowac.Ostatnio zafascynowany jest tak zwanym muzycznym oródkiem,czy jak tam się na to mówi.Kopie w pedały jak szalony,jeden dzwoni drugi piszczy a jak mama wcisnie którys przcisk z melodyjką i świeca światełka to mała papka cieszy sie bardzo:tak:
Co do chrztu i z tym problemami to też mieliśmy bo ksiądz nie chciał się zgodzic na chrzestnego bo ma z żoną tylko ślub cywilny innego nie moze miec bo ona jest po rozwodzie.Były cyrki umówieni juz byliśmy w innej parafii a że tamten ksiądz wymagał od nas zaswiadczenia z parafi ze chcemy chrzcic nie u siebie to znowu mąż musiał isc do kancelari i ten nie chciał nam wydac zaswiadczenia tylko żebysmy chrzcili w parafii,w końcu zgodził się na naszego kandytata tylko ze w papierach widnieje nie jako chrzestny tylko świadek chrztu:baffled: świece musiała trzymac chrzestna;-).Ksiądz powiedział ze jak kiedys wezmie kościelny ślub to sie w papierach przeprawi na chrzestnego:confused:
Łączę się w bólu z mamusiami niespokojnych dzieci,nocki od jakiegoś czasu sa nie fajne a i w dzien popsuło sie troche dziecko.
Po pijawki widze tu na forum,a ja z tych co ani napic ani zjeśc cos normalnego o słodyczach nie wspomnę.A w telewizji fajna reklama mc,donaldsa leci wciągłabym taką bułę z wołowinką:-p:tak:.
No i smyk się przebudził i śpiewa ide wywalic cyca:tak:
 
mały pop(s)uty, m pop(s)uty aaaaaaa, muszę zamówić mechanika bo zwariuje :rofl2:

ayni heh dobre połączenie rower gratis do sofy,najpierw masz pojeździć na rowerze a potem odpocząć na sofie?? :-)
martusia ej ja nie olewam zdjęć, tylko oglądam :-p, m z Czarnobylu buhahahhaha mój chyba tez buhahaha :-D
beacia o coś nowego nie słyszałam o takim pojęciu świadek Chrztu



cos dobrego na wychodzące ząbki POMOCY

a i zdrowko kto dziś ze mną pije?
 
hej Mamusie wychodzę z krzaczorów he he ale z jedną ręką na razie bo na drugiej wisi me dziecię. czytam was regularnie i sie pocieszam ze nie tylko moja marysia potrafi dac mi sie we znaki.. jutro wkleje fotki. zycie z dzieckiem przenioslo mnie do innej bajki..nom ale to same najlepiej wiecie ściskam mocno><
 
Witam sie, Dawid dopiero zasnal:-(jezusie, tak padal o 21 i wiedzialam,że te dwie godzinki mam dla siebie no i tak o 23 cyc no i szlam spac a teraz pomarzyc mozna...ciekawe czy sie obudzi za 30min czy pospi te 2godz...

Bylismy dzis u kolezanki ze szpitala,bylo milo i fajnie :) i troche posiedzielismy nie chcieli nas do domku puscic:-Dbardzo goscinni

RiSia tak ja juz na swieta sobie pozwolilam zjesc pierogi czy krokiety z kapusta i pieczarkami:-)az odrazu cyce pelniejsze...mojemu tez nic nie bylo

Ayni mi sie zmiescilo do wanienki malej znaczy sie normalny ma wymiar jak cos to moge Ci zmierzyc i takie fajne te siedzisko wygodniej nam sie kapie:-)

Future łoł matko przeczytałam i sama sie zdenerwowalam na Twojego meza! tylko facieci sa tacy zdolni!! a ja juz myslałam,że tylko moj nie wie gdzie co jest!

Ja mam wage juz z przed ciazy wiec mam nadzieje,że cos schudne! ale no z brzucha nie jestem zadowolona i bioderka tez zostaly:-(

Verita uff jak dobrze wiedziec,że jest tu ktos niepijacy:-Dja dzis pilam 0,00% Bavaria jabłkowe:-Ddobre:-p

Gorgusia a wiesz,że Kacperek si robi do Ciebie podobny?:-)

RiSia no moj Dawid tez ma dwie brody!:-Di ja sie go pytam gdzie on sie stołuje:-D:-D

Fajnie patrzec na rodzeństwa...

No nic ide sie myc i sie kłade bo dzis noc pewnie nielepsza od poprzednich...
 
Arturo wisi na rece i drzymie.. jak tylko go położę do łóżeczka to oczy otwiera i happy do zabawy:shocked2: Sie mu poprzestawiało nieźle...:szok: ale progres jest- zdążyłam pomalować sobie paznokcie:-) Jeszcze muszę trawnik skosić i będę jako tako wreszcie wyglądać...
Ja dziś abstynentka bo na przeciwbólowych od rana jade, gdyż inaczej się nie da:wściekła/y:
 
reklama
nie ma to jak doping męża w odchudzaniu...
mówię do mojego M c=kochanie zaczynam ćwiczyć i pokazuje mu ciałko Ewy Chodakowkiej... mowie, że chce mieć taki brzuch...na co mój mąż "i tak nie będziesz tak wyglądala" na co mu powiedziałam, że "żebyś wiedział a potem bedziesz się patrzył i ślinił na moje cialo a bedziesz mógł tylko pomarzyć:wściekła/y:" wsparcie cudne, ale to mnie zmobilizowąlo do tego, żeby zrobic mu na złość...
a że jestem uparta...:-D


Martusia a czy Ty jeszcze piersią karmisz? bo jak tak to te dodatkowe kg mogą być spowodowane karmieniem - niestety są kobiety, które przez karmienie bardzo tyją.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry