reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hehe Risia mój mi też nie wierzy, że mi się uda. Ale co tam ja mu jeszcze pokażę! Będzie jeszcze chciał dotknąć brzusia!:-p

Uciekam się myć i pod kosiare ide a więc Dobrej nocy życzę;-)
 
reklama
Dzień dobry. Synu o 8 zarządził pobudke i jestem!
Risia- nie wiedziałam,że kp może powodować tycie :szok: Uff...całe szczęście ja z tych chudnących i mam 7kg mniej niż przed ciążą. Ostatnio liczyłam,ze od porodu ubyło 17kg!

Sernik robiłam i wyszedł rewelacyjny!
 
Witam się :):-)
Pindolina siedzi w bujaku i oglada Teleudupisie ;)

gorgusia - daj trochęspróbować ? Własnie kawkę popijam to się przyda :) hehe a tak na poważnie, to kiedy znalazłąś czas na ciachoooo ??:eek:

Ja mam juz 3 kg mniej niz przed ciążą, miałam 50 kg teraz 47 - wygladam stasznie .... ale juz nic nie poradzę, an mnie jedzenie nie działa :sorry:a do tego Nacik wymaga opieki nonstopowej, więc przytyję moze jak mała skonczy 2 latka :))) mam nadzieję, a teraz będę straszyć .... w co ja się na wiosnę i lato ubiorę ??? Chyba w worek po kartoflach :-D:-D:-D

dobra mykam, bo bajka jest już beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Palma łap! Sernik z mlekiem kokosowym na spodzie z brownes z białą czekoladą :-)
A i nie to,że chcę Cię wkurzyć,ale Kac to czasem godzinę w bujaku na stole posiedzi :-p :cool2:
 
Palma łap! Sernik z mlekiem kokosowym na spodzie z brownes z białą czekoladą :-)
A i nie to,że chcę Cię wkurzyć,ale Kac to czasem godzinę w bujaku na stole posiedzi :-p :cool2:



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nie spoko, nie wkurzyłaś mnie ..... hahahahahahhahahahah

lece na szoping do Biedronki :sorry:
 
palma dziś biedrona raczej zamknięta.I ja miałam myknąc na sklepy,plan miałam dzieci ojcu zostawic ale dupcia nie pojadę bo dziś świeto i sklepy pozamykane.
Maluszku mój też się zbuntował,poszedł o 23,30 spac a o 6 był kupal i się niezle rozbudził no i cycek pare razy tez był ale rano poleżałam z Marcelkiem a Artur siedział z Alankiem u niego w pokoju byśmy mogli podrzemac.:tak:
Dziś na obiadek pieczona kaczuszka buraczki i ziemniaczki,nie jest to hamburger na którego mam ślinotok ale i tak nieżle jak przy mojej diecie.
 
Ja pierdziele!! podmienili mi dzis w nocy dziecko :szok:i meza!!!:szok::-D chyba ktorys z trzech kroli nas odwiedzil:-D

Fakt Dawid poszedl spac o 23 ale obudzil sie dopiero o 2.20,potem o 6,8:-D:szok:ja nie moglam uwierzyc!! on moze przez 3 miesiace przespal ze dwa razy 3godz a tu byly nawet 4:szok::szok:

A co do meza... rano przytulanko:-D poszlam pod prysznic a ten umyl naczynia,poskladal pranie i zrobil jajecznice :szok::-Dja pierdziele tyle dobrego na raz??

A ja wypoczeta,zadowolona,najedzona i kawke nawet wypilam z tym mleczkiem sojowym bardzo dobra nie narzekam:-D

RiSia jezu jak dobrze,że ja chudne od Kp bynajmniej poki co, bo bym sie zalamala...w szpitalu juz duzo zostawilam kg bo ja mialam duzo wod plodowych itd ale w domku zrzucilam 10kg, a co planujesz robic zeby miec super brzus? bo mi te brzuszki hula hop jakos niewiele daja i moze wypruboje Twoje metody?:-)

Gorgusia buziaczek dla Kacperka od cioci Ani:-D
Zobacz załącznik 528293
 
nie ma to jak doping męża w odchudzaniu...
mówię do mojego M c=kochanie zaczynam ćwiczyć i pokazuje mu ciałko Ewy Chodakowkiej... mowie, że chce mieć taki brzuch...na co mój mąż "i tak nie będziesz tak wyglądala" na co mu powiedziałam, że "żebyś wiedział a potem bedziesz się patrzył i ślinił na moje cialo a bedziesz mógł tylko pomarzyć:wściekła/y:" wsparcie cudne, ale to mnie zmobilizowąlo do tego, żeby zrobic mu na złość...
a że jestem uparta...:-D


Martusia a czy Ty jeszcze piersią karmisz? bo jak tak to te dodatkowe kg mogą być spowodowane karmieniem - niestety są kobiety, które przez karmienie bardzo tyją.
Ja swojemu tez pokazalam to on zaczal kombinowac kiedy moge wygospodarowac te 45 minut bo on pozno wraca a syn mnie denerwuje jak z mala siedzi. W zaleznosci od humorku albo sie nia dobrze zajmnie albo sprawia ze mala ciagle kweka.Mnie to wtedy denerwuje i ja biore a jego w diably sle.
 
reklama
Do góry