reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
doberek,
ja mam sposób na niejedzenie-podaje mu na śpiocha skoro "live" są cyrki świata :tak:
zastanawiam się tylko czy dzieć sie nie przyzwyczai do takiego sposobu :no:
poza tym może poczekam i nie będę go karmić co 4h tylko np. co 5-6h :eek:
no sama już nie wiem co jest grane a bardzo się boję,że zacznie tracić na wadze :-(

a z przyjemniejszych rzeczy to młody zaczął sobie przekładać grzechotkę z prawej do lewej rączki :szok:

odebrałam tą druga paczkę z Rossmana od Hippa-był tam soczek jabłko-marchew i słoiczek Dynia+indyk

TZ ma własną teorie na niejedzenie naszych maluszków, twierdzi,że jak wrócą mrozy to i apetyty wrócą ;)
 
Ostatnia edycja:
Helołłł:-)
My nocka tez taka sobie, mały poszedł spać po 23 a wstał o 5 :wściekła/y: i nie chciał już leżeć..ale wpadłam na pomysł i zaniosłam go do moich braci ( bo oni zawsze twierdzą, że jak Arti może w kość dawać jak on taki aniołek) no i po 5 min chcieli oddać ale powiedziałam że do 9 zwrotów nie przyjmuje:-p:-D No i z M pospaliśmy do 10 :-)
Pogoda co najmniej dziwna i ze spacerku znowu nici..
 
Hallo Kochane!!!
Dziś 4 miesiące kończą Julia Marlenki
i Maciuś Lotki (chyba chrzciny dzisiaj?)
Czaruś Marudki( Wychodzić z krzaczorów!)
Buziaczki dla Skarbów!!!
I duże buziaczki dla Kacperka Gorgusi z okazji imiennin!!!
Ada poszła spać o 20, 24-mleko/140, 5-mleko/140, 8-koopa, mleko/30, i śpi do teraz:szok:
Miłej niedzieli!!!
 
Axa- buziale dla Twojego Kacka!!!!!!!!!!!!!

Szalona Twoja Ada- tyyyyyyyyyle spać?
My z M wczoraj mieliśmy romantyczny wieczór.... miało być tulenie,ale Kac zgłosił protest :-D o północy pobudka i musiałam go do naszego łóżka wziąć bo zasnąć nie planował.... Teraz śpi w wózku pod domem :-)
 
reklama
ale jaja właśnie się dowiedziałam ze m trzecia siostra jest w ciąży, trzy na raz :szok::szok::szok: tylko dziwnie bo ona młoda, bez pracy, średnie robi zaocznie a jej chłopak mieszka daleko i tez bezrobotny masakra i ona go za długo nie zna :no:
a jak była u mnie dwa dni po świętach dzieci pilnować jak byłam chora to wymiotowała i mówiła, ze jej herbata zaszkodziła aaa herbata to się teraz nazywa

maluszek to dzięki mnie się poprawili bo ja wczoraj piłam za naprawę popsutych he he żart
mufu ale dokopałaś Braciom, super focia w avatarku ślicznaś
beacia, palma ja jestem najlepsza z tymi zakupami wpierw pojechałam do Kościoła a potem do rosmana i się zastanawiałam czemu parking pusty a sklep zamknięty hih


aaaaa i pojechałam dziś do kościoła do miasta często jak jadę to tam bo tam ksiądz robi przedstawienia na kazaniu dla dzieci, żywe zwierzęta przyprowadza etc i Oliwka została osobiście zaproszona do śpiewania w scholi :szok: nie wiem jak to wypali przy jej energii ale ja puszcze bo to fajny zespól tańczą, śpiewają, graja etc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry