reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Merlin- u mnie to z ta umowa jest tak,ze mam ja na czas nieokreslony,ale podczas mojego L4 i macierzynskiego firma została zamknieta..myslalam ze pojde na wychowawczy czy cos zeby miec ciaglosc pracy a tu firma oglosila upadlos..
 
reklama
Merlin- u mnie to z ta umowa jest tak,ze mam ja na czas nieokreslony,ale podczas mojego L4 i macierzynskiego firma została zamknieta..myslalam ze pojde na wychowawczy czy cos zeby miec ciaglosc pracy a tu firma oglosila upadlos..

no to tylko odprawa Ci sie należy jesli firma w trakcie macierzyńskiego całkowicie sie zamknęła ... wiesz co gdzieś tu na BB są porady prawnika tam możesz podpytać jakie są możliwości
 
*martusia* A pochwalcie sie jakie ćwiczenia robicie ? jak one wyglądają :tak:
awersja gratulacje - należało Ci się "wolne" :-D
patrysia* ja już nie mogę doczekać się i raczkowania i nowych postępów yhh zaczęłam teraz trochę bardziej "sadzać" małego tzn tak jak w foteliku samochodowym jest częściej a taką pozycje moze mieć w swojej huśtawce i wczoraj siedział tam z gołymi nóżkami i tak chciał je złapać :-D

Martyna Meczke będąc na macierzyńskim nie można dostarczyć zwolnienia lekarskiego bo zwyczajnie ono nie obowiązuje i niestety nie bedzie miało wpływu na przedłużenie umowy. Niestety zwolnienie lekarskie nie chroni przed rozwiązaniem umowy jeśli następuje ono zgodnie z zawartą umową.
Dzisiaj, 14:33
axarai tak coś czułam że szalejesz na zakupach :cool:

boszsz dziewczyny nie wiem co mi jest załączył mi sie taki głodomór że szok normalnie bym jadła i jadła i jadła i ciągle była głodna :szok: i nie wiem czy to mały ze mnie wyciąga czy jakieś ciekawe inne opcje wchodzą w grę ... no normalnie musze zacząć sie powstrzymywać :angry:

no cwiczymy sobie tak jak napisala gorgusia + zabka z zalecenia ortopedy. maly jest troszke spiety ale za chwile sie rozpina i slychac cudowna radosc :) i czesciej otwiera lapki i chetniej odwraca glowke w lewo :) nie cwicze z nim jakos masakrycznie dlugo tyle co przy zmianie pieluszki i pozniej z raz czy dwa bo on jednak niecierpliwy tez jest. to zywe srebro wg pani pielegniarki z luxmedu ;)
 
dziewczyny pisalyscie o tej ksiazce 'jezyk niemowlat' czy cos podobnego. chce ja kupic a nie znam autora. prosze napiszcie dokladny tytul i autora bede wdzieczna :)
 
Pierwsza się witam, bo moja mała od 6 juz nie śpi :) ale leży w łóżeczku, więc mogę szkrobnąć

Polisia - moja mała jak skonczyła 3 m-ce to też inne dziecko, ma juz swoje godziny ustalone, potrafi w dzien zasnąć w łóżeczku i nawet w nim poleżeć trochę. Ale nadal jest moim małym "upierdliwcem ";-) lubi pomarudzić i się ponosić.

Gorgusia
- jestem załamana i podobnie jak martusia chciałabym skorzystac z Twoich rad w sprawie tego napięcia mięśniowego, pisałam wczoraj posta do Ciebie, ale moze nie zauważyłaś, a mianowicie była wczoraj u nas rehabilitantka i w godzine pokazał nam mnóstwo rzeczy i my nic nie pamiętamy ... czuje się jak idiotka,ale mysle , ze ta kobieta poprostu zbyt duzo w zbyt krótkim czasie.
Od wczoraj o niczym innym nie mysle tylko o tym, ze jestem beznadziejną matką, łzy mam na zakręcie, a wszystko przez to, że moja po*******ona teściowa to we mnie wzbudziła ... nonstop wydzwania , jak mała i ze nie mozemy jej zaniedabać, że ją zle nosimy itd... wczoraj dzwoniła chyba z 4 razy , pewnie o rehabilitantke pytać, a ja juz nawet nie odbierałam ..... do dupy ze wszystkim

Cloudynka - where are you ?????????????
 
Palma-tylko spokój może Cie uratować! To Twoje dziecko i Ty doskonale wiesz co jest dla niego dobre. Ty najlepiej nosisz,karmisz,bawisz. Teściowa miała już swoją szansę na wychowywanie-teraz niech da radość z wychowywania innym ;-) Jedyny sposób to olewać.
Ćwiczenia opisywalam chyba na poprzedniej stronie. Jak nie znajdziesz to daj znac,a napiszę raz jeszcze. Do tego można dorzucić jeszcze samolot z jedną ręką na brzuszku dziecia,a drugą na klacie. Tylko dobrze trzymaj żeby nie było niekontrolowanego ladowania ;)
Ja gnije z Kacem w łóżku. A zaraz mąż go przejmuje,a ja się ogarniam,bo dziś impreza. A ja niedługo łysa zostanę...masakra z tymi włosami.
 
reklama
Do góry