reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Dzien dobry, wczoraj nie pisalam, bo byl dzien pandy. Spalismy jak smoki, potem spacerek, ogladalismy TEDa , The Watch a wieczorem randka z moim lubym. Poszlam znow spac o 1.00 OMG drugi dzien pod rzad. Dobrze, ze Adam sie nie budzil, dopiero nam ranem na mleczko. W koncu czuje, ze wracam do normalnego zycia i bardzo mnie to cieszy.

Ja tez czekalam az mi wlosy zaczna wypadac, bo po ciazy nie zaczely jeszcze, ale Adam z zamilowaniem do fryzjerstwa wyrywa mi co rusz jakies pare sztuk , wiec jakos sie zredukuja :-D

Dziewczyny w domu to mam taki syf... Ze jakby mnie ktos mial odwiedzic to bym sie ze wstydu spalila... Moze cos dzis posprzatam.

Ja tez sie zastanawiam gdzie jest Cloudynka... :confused:

Polisiu dzieki za porade, postaram sie poszukac na portalu z ogloszeniami, ale nie wiem czy znajde sam silniczek... napewno poszukam :)
 
Dzień dobry mamuśki
Widzę że spać wczoraj nie mogłyście:p

Palma
znam to Teściowa i jej złote rady:wściekła/y: Jedyny sposób jak Gorgusia mówi olać!! Ja nie mogę słuchać jazgoczącej teściowej nad moim dzieckiem. To jakaś masakra bo mam wrażenie że kobieta się uwstecznia jak widzi wnusię.
Tygrysku
świetnej zabawy życzę i koniecznie wrzuć jakieś fotki po powrocie:p
Martusia Claudynka zdaje się wrzuciła ta książkę (w PDF jako e booka) kilka tygodni temu na głównym. Poszukaj nie będziesz musiała kasy wydawać. Świetna książka, jeśli chodzi o usypiane bardzo nam pomogła:p
Gorgusia udanej imprezki


Miłego dzionka życzę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Merlin -a orientujesz sie czy pracodawca czy zus taką odprawe jest zobowiazany mi wyplacic?

Pracodawca ale zwykle to trwa bo jak jest upadłość to nie mają pieniędzy i wtedy najczęściej trzeba upominać się u syndyka masy upadłosciowej lub innej jednostki sądowej prowadzącej upadłość

dziewczyny pisalyscie o tej ksiazce 'jezyk niemowlat' czy cos podobnego. chce ja kupic a nie znam autora. prosze napiszcie dokladny tytul i autora bede wdzieczna :)
ja mam odczucie pół na pół z tą książka część mi pomogła część zupełnie nie ale ona własnie tak jest hyba napisana żeby dla każdego coś było

Palma-tylko spokój może Cie uratować! To Twoje dziecko i Ty doskonale wiesz co jest dla niego dobre. Ty najlepiej nosisz,karmisz,bawisz. Teściowa miała już swoją szansę na wychowywanie-teraz niech da radość z wychowywania innym ;-) Jedyny sposób to olewać.
Ćwiczenia opisywalam chyba na poprzedniej stronie. Jak nie znajdziesz to daj znac,a napiszę raz jeszcze. Do tego można dorzucić jeszcze samolot z jedną ręką na brzuszku dziecia,a drugą na klacie. Tylko dobrze trzymaj żeby nie było niekontrolowanego ladowania ;)
Ja gnije z Kacem w łóżku. A zaraz mąż go przejmuje,a ja się ogarniam,bo dziś impreza. A ja niedługo łysa zostanę...masakra z tymi włosami.

Będę wdzięczna jak możesz napisać jeszcze raz bo nie mogę znaleźć :zawstydzona/y:
Włosy .... mam to samo :-(pije wszystkie możliwe witaminy, a już widze że mi sie zakola robią a miałam na prawdę gęste włosy :-( napisałam nawet maila do swojej fryzjerki zeby czymś mnie poratowała
Krzyś budził sie dziś co 2 godziny w nocy - jakiś totalny odwrót sytuacji no ale widocznie tak potrzebował bo budził sie na jedzenie a tej nocy z cyckami też mi sie coś działo bo normalnie lalo sie z nich
Dziś samotna niedziela mąż w pracy do 20 w domu będzie po 21 :-(
 
No dobra.
Teraz mam już pewność, że ktoś mi podmienił dziecko.
Po kąpieli cyc i od razu zasnęła.
SAMA!!!
Bez śpiewania, kołysania, lulania, wiercenia się etc.
Śpi już 2 i pól godziny.
Ponieważ takich dni już daaaawno nie było, to zaczynam się martwić, czy coś jej nie dolega.
Głupia ja,głupia. :rofl2:

U mnie to samo!! zasypia odrazu jak sie polozymy i zasypia przy cycu albo poje wypuszcza i spi bez niczego no szok, nawet nie zdarze dac buziaka a co dopiero zaspiewac:-pi tak od trzech nocy no ale za to czesto mi sie budzi w nocy i ciumka tego cyca...

Dwa dni mnie nie było, a tu tyle nadrabiania, jejku, aż mi głupio, ale dziecko mi podmienili i na dobre i na złe, ogłupiałam! Całkiem mi się zmienił, zupełnie nie rozumiem :O
Mniej płacze! jest zupełnie inny, super, sypia w dzien, staram się go układać do snu, bardzo się rozgadał, oj bardzo, krzyczy na zabawki! Aż czasem sprawdzam czy on nie zaczyna płakać a on uśmiech i krzyczy na zabawki :D

Za to w nocy masakra, budzi się co 45-60 minut, a ja głupia już myślałam, że uda mi sie go nauczyć przesypiać noc, bo było już nieźle, jedna pobudka a tu nagle zonk. Nie wiem o co chodzi.
Jak wiec widać coś na plus, cos na minus.,

No wlasnie mamy tak samo w nocy, zasypia raz dwa bez niczego ale w nocy steka za cycem poje albo tylko ciumka, a dzis w nocy wzielo go na ssanie i wypuszczanie cycka az w koncu za ktoryms razem wzielam go przytulilam i zasnal... a o 10 musialam go zagadywac zeby wstal

W ogole np potrafi miec drzemke do 19 potem kapiel itd cyc i spi juz na noc...

Moj za 9 dni skonczy 3 miesiace:-) z dnia na dzien coraz weselszy, fajne dzwieki juz wydaje i smiesznie czasem placze:-Daz mowie do niego,że placze jak baba


Ja tez nie dostalam @ i jestem po cc, karmie KP. W koncu musze sie wybrac do lekarza...nie wiem czy sama w koncu przyjdzie czy trzeba wywolywac np luteina...ciekawe

Jak ja Wam zazdroszcze tych czekolad:-D:-p kawaleczek chociaz no ale nic nie ruszam..tam w koncu tez jest cos z nabialu

My tez wczoraj ogladalismy Teda:-Dfajny mis:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Martusia - podaj mi maila na priv to moge ci wyslac w pdf mam ta ksiazke :tak:
Axarai - ja jestem z Bielaw, niedaleko stadionu Polonii,ale swego czasu jak (do 7 lat ) mieszkalam na Wzgórzu Wolności,a ze Szwederowa miałam pierwszego chłopaka,więc często tam bywałam :-D bardzo zazdroszczę wyjazdu. pozdrów Bydgoszcz ode mnie...ja już 3 lata nie byłam!!!!!:szok::szok:mój dowód po ślubie nadal leży do odebrania... ostatni raz w Pl byliśmy rok temu w listopadzie,ale w Męża mieście tylko...

Moje cyckowe mleko się kończy...dzisiaj chciałam zobaczyć ile go mam i udało mi się wyciągnąć ledwie 30 ml z dwóch cycków...:szok::nerd::baffled: no cóż....

Nasze Maluchy robią się coraz słodsze,prawda? mój już tak fajnie się uśmiecha do mnie i rozgląda...:-D

Miłej niedzieli!
 
Taycia ale zawsze odciągając odciągniesz mniej niż dziecko, spróbuj odciągnąć jak go karmisz (z drugiej piersi) :)

Ayni zobacz na allegro, tam tego dużo jest, ja kupiłam cały używany elektryczny laktator aventu, ale po prostu wyjęłam tylko silniczek i doczepiłam do swojego :D

Gorgusia baw się dobrze! :D a co do włosów rozumiem Cię! i też mam dość, połowę wyywa mi Synek, druga wypada, masakra. Nawet mi łupio było bo u lekarza wyjmowała mu babka mój włos z ręki.

edit musiałam przerwać, bo dziecko krzyczało.

Megan miłego relaksu!

a ja dzisiaj byłam na fitnesie i jest mi dobrze! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie:-)
Wpadłam się tylko przywitać, wróciliśmy juz z Krakowa. Mały caly wyjazd zachowywał się super- grzeczniutki i spokojniutki:tak: No a teraz zaczął chyba odreagowywać bo odkąd weszliśmy do domu to drze sie wniebogłosy:szok:NIe wiem czy zdołam nadrobić ale bede sie starała ;-)Miłego dnia Wam życzę! :-)
 
Do góry