reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

A powiedzcie mi bo się ta zastanawiam..napwno jst tu jakas mam,ktorej umowa konczy sie z dniem macierzynskiego.. i tak sie zastanawiam czy jesli w ostatni dzien macierzynskiego dalabym L4? dalej dostawalabym pieniazki tylko 80%??
 
reklama
JASMINUM doczekasz sie dnia tak jak AWERSJA:)
AWERSJA widzisz i znalazłać chwile dla siebie;)


Niedługo dzieciaczki zaczną raczkowac to fakt oczy trzeba mieć dookoła ale też i mniej dzieci będa marudzić gdyż bedzie to ich rozrywaka nr 1 :D


MEGAN a wiesz kto to śpiewa ta piosenke?bo bardzo mi się podoba ten utwór z tego filmiku o oswiadczynach :)

Z tego pierwszego to
bruno mars '' Marry you''

a ten drugi to chyba musical stworzony na potrzeby programu ale jest tam znana nuta, daj chwile to sobie przypomne.
 
No dobra.
Teraz mam już pewność, że ktoś mi podmienił dziecko.
Po kąpieli cyc i od razu zasnęła.
SAMA!!!
Bez śpiewania, kołysania, lulania, wiercenia się etc.
Śpi już 2 i pól godziny.
Ponieważ takich dni już daaaawno nie było, to zaczynam się martwić, czy coś jej nie dolega.
Głupia ja,głupia. :rofl2:
 
Dwa dni mnie nie było, a tu tyle nadrabiania, jejku, aż mi głupio, ale dziecko mi podmienili i na dobre i na złe, ogłupiałam! Całkiem mi się zmienił, zupełnie nie rozumiem :O
Mniej płacze! jest zupełnie inny, super, sypia w dzien, staram się go układać do snu, bardzo się rozgadał, oj bardzo, krzyczy na zabawki! Aż czasem sprawdzam czy on nie zaczyna płakać a on uśmiech i krzyczy na zabawki :D

Za to w nocy masakra, budzi się co 45-60 minut, a ja głupia już myślałam, że uda mi sie go nauczyć przesypiać noc, bo było już nieźle, jedna pobudka a tu nagle zonk. Nie wiem o co chodzi.
Jak wiec widać coś na plus, cos na minus.,

Kasie dziękuję za życzenia w imieniu Mikołajka :D

Ayni pytałaś się o laktator, kup sobie do aventu silniczek albo jakiś uzywany aventowy i tylko silnik sobie doczep, to jest to samo mocowanie, a jak Ci się sprawdza to nie ma co kombinować. Ja szukałam, eksperymentowałam z laktatorem medeli i dupa a avent jest dla mnie super, doczepiam silniczek zamiast łapki i działa bombowo a cenowo wychodzi nieźle!


Risia no staramy sie usypiać uczyć.

Taycia co do kaszlu dobrze mówisz, no u nas t zgłupiałam, chodzimy co kilka dni do lekarza, już 1,5 tygodnia ma katar i kaszelek, osłuchowo ok, gorączki nie ma.
Maść majerankowa jest od roku! swoją drogą, może więc lepiej ten pulmex? ja daję pozostałe z Twojej listy plus witC i wapno zgodnie z zaleceniami lekarza, ale nadal się bujamy.

Fajnie wzięło Was na wspominki :) my staraliśmy się najpierw w listopadzie, ale nie wyszło no i potem ok. 10-13 grudnia zaskoczyło a w Sylwestra były wyraźne dwie grubaśne kreski i piccolo :D w tym roku też bedzie piccolo ale z powodu KP haha :D a za rok kolejnego dziecka w dordze hahaha, ale byłoby śmiesznie :p

Future ja pamiętam, też ostatnio myślałam, zresztą w ogóle widze, że tu się zmienia, rany dwa dni mnie bie było a nowe dyskusje, osoby hihi

Martyna ja @ nadal nie mam a miałam cc

Paulina też eksperymentowałam, poszla w ruch czekolada kostka jedna, kawałek makowca i mandarynka :D oh!

Awersja oby częściej!

Uhhh kochane chyba nadrobiłam :) więc raz jeszcze witam te, których nie znam i... idę zjeść mandarynkę :D trzeci dzień, póki co go nie wysypało to chyba można jeść:D
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie... dostałyście juz @?? przede wszystkim po cc??

ja nie mam wciaz, tez CC bo zepsula mi sie macica w trakcie. no i mam niedoczynnosc tarczycy wiec moze byc ciezko. planuje pojsc do lekarza co by moze wywolac @? ale narazie czekamy. w ciazy nie jestem sprawdzalam :-p

hejka zastanawiam sie nad przestaniem kp przez tego torbielka . nawet B i tesciowa mowili ze tak było by lepiej. na necie nie znalazłam czy jakoś to wpływ ma na dziecko lub laktacja na torbielka. któras coś może wie?

ktoś pytał o @ po cc. ja miałam krwawienie po porodzie potem 3dni spokoju i potem 8 dni spokojukrwawienia. myślałam ze to @. ale już ponad miesiąc minął i nie mam @. a w ciąży nie jestem na pewno.

skonsultuj sie z lekarzem bys nie miala pretensji do nikogo ani do siebie... powiem Ci ze z KP latwo zrezygnowac i przejsc na MM a bardzo trudno wrocic...

No dobra.
Teraz mam już pewność, że ktoś mi podmienił dziecko.
Po kąpieli cyc i od razu zasnęła.
SAMA!!!
Bez śpiewania, kołysania, lulania, wiercenia się etc.
Śpi już 2 i pól godziny.
Ponieważ takich dni już daaaawno nie było, to zaczynam się martwić, czy coś jej nie dolega.
Głupia ja,głupia. :rofl2:

sie ciesz :)


a my dzis nabylismy hustawke i maly zaczarowany zasypia w niej w 5 min :D oczywiscie nie bede go tam bujac caly dzien bo jeszcze jest za miekki i glowka opada ale zeby choc zjesc spokojnie i pojsc do WC i odciazyc kregoslup bo M juz do pracy wraca. mama moja jak zwykle 'ale' miala ale mam to gdzies wazne ze dziec zadowolony :D

ja za to spalam 2h i nie wiem co bede robic. o zdjecia Wam wstawie - jestem fotomaniaczka i cykam maniakalnie zdjecia synkowi az mi za chwile dysk peknie :p
 
reklama
*martusia* A pochwalcie sie jakie ćwiczenia robicie ? jak one wyglądają :tak:
awersja gratulacje - należało Ci się "wolne" :-D
patrysia* ja już nie mogę doczekać się i raczkowania i nowych postępów yhh zaczęłam teraz trochę bardziej "sadzać" małego tzn tak jak w foteliku samochodowym jest częściej a taką pozycje moze mieć w swojej huśtawce i wczoraj siedział tam z gołymi nóżkami i tak chciał je złapać :-D

Martyna Meczke będąc na macierzyńskim nie można dostarczyć zwolnienia lekarskiego bo zwyczajnie ono nie obowiązuje i niestety nie bedzie miało wpływu na przedłużenie umowy. Niestety zwolnienie lekarskie nie chroni przed rozwiązaniem umowy jeśli następuje ono zgodnie z zawartą umową.
Dzisiaj, 14:33
axarai tak coś czułam że szalejesz na zakupach :cool:

boszsz dziewczyny nie wiem co mi jest załączył mi sie taki głodomór że szok normalnie bym jadła i jadła i jadła i ciągle była głodna :szok: i nie wiem czy to mały ze mnie wyciąga czy jakieś ciekawe inne opcje wchodzą w grę ... no normalnie musze zacząć sie powstrzymywać :angry:
 
Do góry