reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
No i mam wiadomosc od Cynicznej:

"Wychodzimy na prosta. Dzieki za pamiec. Radek rosnie w oczach, wazy 6800g. Tysia jest b.wazna, starsza siostra. Ja rozkrecam interes-zapraszam na fb Mama Czeka, mama-czeka.pl , allegro 11kadabra11 na ubranka dzieciece do 20zl :) Niestety Luby jest na 4 mies.delegacji i Bydgoszczy i nie mam jak na forum posiedziec, a tesknie za Wami! wsparcie Wasze tez by sie przydało, bo ciezko czasami jest...buziaki!"
 
Dzięki Lotka! Może kiedyś wejdzie do nas:-) I gar grochówki mówisz, uwielbiam!!! Tylko ja lubię taką grochówkę, wersja prosta, znaczy kupuję grochówkę z knorra, do garnk woda, bulionik, ziele, listek, ziemniaki w kostkę, kiełbasa podsmażona z trochę cebulki, w to dwie paczki grochówki z knorra, trochę majeranku marchewki startej też można i już:-) Ale samaka mi narobiłaś! A jak tato z Pl przyjechał, to mu nie kazałam przywiesć tej grochówki, bo myślałam, że będę cycem karmić:rofl2:
Teraz pojadę do Pl to sobie zapas zrobię!
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie... dostałyście juz @?? przede wszystkim po cc??

u mnie nic
a cycem trochę karmię :-D

doberek choć jak dla mnie średnio dobry :no:

ja swoje 3 teściki nadal mam ;-)

wczoraj miałam taki miły wieczór z TZ przy winku a dziś nad ranem awantura :wściekła/y:
umowa była taka,że skoro ja wstaje w tygodniu do młodego to on w weekend :tak:
no to mu mówię,że teraz jego kolej; nawet raz w nocy wstał (tyle,że ja też się obudziłam :no:) a nad ranem mówi do mnie,że teraz to ja wstaję bo on musi odespać :wściekła/y: bo przecież pracuje w tygodniu ma na pierwszą zmianę i jest zmęczony :wściekła/y::no:
no ja za to nie jestem wcale zmęczona :wściekła/y: i też bym chciała kiedyś odespać do cholery!!!!!
i wiecie co on mi na to....że CHCĘ GO WYKOŃCZYĆ !!!!!!!!!:szok::wściekła/y:
bo przecież on już ma swoje lata (38) :wściekła/y:

co za wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
ja to nie mam litości dla mojego
jak nie idzie do pracy to siłą wywlekam go z łóżka - słowną oczywiście



miłego dnia
my zmykamy do reala :-D
 
Ja miałam juz 2 @ po cc.

malenstwo nie przestawaj no chyba ze cie bardzo boli. Mojej kumpeli zanikł i tez miala torbielika i to dosyc sporego, jeszcze przed zajsciem w ciaze go miala, pozniej ja bardzo bolało ale przetrzymala i sam znikł. Ja mialam kiedys na jajniku - zakonczynczyło sie naszczescie tylko kuracja w postaci zastrzykow, ale wiem ze tez wycinaja.

Lotka zaraz ide pobuszowac u ciebie na regałach :-D


U nas nocka taka sobie, ale da sie przezyc. W sumie to dopiero wstałam :szok: Dzisiaj dekorujemy dom w swiatełka i inne renifery i mikołaje.

A to apropos romantycznych zareczyn (zacznijcie od 1:18 )

Jamin's Downtown Disney Flashmob Proposal - YouTube

albo to: to jeszcez lepsze, normalnie truman show :)

Best Wedding Proposal Ever !! (The Americana at Brand, Glendale, CA) - YouTube
 
Ostatnia edycja:
MALEŃSTWO spokojnie:))mojego szwagra ma kilka torbieli a jeden to nawet ma 5 cm!!i lekarz do niej ze ma to traktowac jak darmowe sylikony :D nie robi nic z tym...chodzi na kontrole z tym co jakiś czas i to wsio ;))
 
Witam sie z wami na szybko!

Maz zabral Starszaka do centrum zabaw...ja mialam odpoczac...hahaha... Mikus wyczul,ze cisza w domu i sie obudzil..
Od dwoch dni jakis nerwowy, w nocy spi max 3 h... :baffled: a juz zdarzalo sie i 5... no nic...trzeba przezyc...moze to skok !

Zycze Wam udanej soboty i do uslyszenia
 
Taycia i Maleństwo też z Bydgoszczy:-D Właśnie tydzień został, i jedziemy do Bydzi na Święta:-) Ostatnio byliśmy w lipcu, i już strasznie się stęskniłam za wszystkimi:-D A Ty z jakiej dzielnicy? Ja załe zycie na Szwederowie, a mieszkanie z M mamy na Kapuściskach:-)
 
reklama
Się witam po półtora godzinnym spacerku,malacz jeszcze spi w gondolce - matka siem cieszyyyy :-):-):-):-)

Matka się cieszy podwójnie, bo malacz ma juz ustalone pory spania i na noc idzie se spać ;-)o 18 i matka ma wolne, a że dziś nas ciocia odwiedzi z winem , to matka się zaś zamienia w Matkę Polkę Monopolkę :-);-):-D

:-D

fajnie, że się cyniczna odezwała, ide oblukac ten jej businessss ;-):tak:
 
Do góry