reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzień Doberek!

My od 8 na nogach :) dzieć właśnie u taty na kolanach z flaszunią... a w młodego diabeł wstąpił i jak rano się pięknie sam ubrał to teraz chodzi i sapie :/... trzymajcie się dziewczyny...

Ja co do karmienia też się nie wypowiadam co jest dobre a co złe...
Beniamina karmiłam 7 miesięcy... a Leosia już niestety tylko 2 ponieważ wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc i bakterią w moczu... mały nie przybierał na wadze... w 15 dobie życia ważył 2670
( urodzeniową miał 2770 ) więc musiał być dokarmiany żeby szybko wyszedł z choroby... tym sposobem dostawał coraz więcej mleka a coraz mnie cyca... aż w końcu pokarm zaczął mi zanikać... nie czuję się jakoś specjalnie źle z tym, że młody jest na MM bo rośnie jak opętany a przynajmniej nie mam problemu żeby go zostawić z babcią jak muszę coś załatwić czy np odprowadzić starszego do przedszkola...
 
reklama
WITAM:)

Fajne wspomnienia opisujecie:)

KASIEQ jej Paryż oświadczyny o kurczaczki!!ale romantycznie wow!!
AXARAI ale super pamiątka:)M ma nasze testy pochowane tyle ze ja chyba osttatnio jakiś wyrzucałam bo nie wiem ale tam jednak mocz był wkrapiany i jakoś niehigieniczne mi się wydawałao :p taka moja głupawka ze wydziela jakieś bakterie ten test :D

Kobitki dajmy na luz z tym karmieniem...kazda wie co dobre dla swojego dziecka i niech tak robi jak uwaza...tzn.mowa o mleczku bo o stałych pokarmach teraz mówimy nie ;)

Uch sasiedzi ja to mam szczescie do nich :D PLOTKARZE ciekawscy ze heeeeej!!!w gacie ci zagladną jak pozwolisz :/

FUTURE
ja nie pamiętam ale za to wczoraj myślałam o CYNICZNEJ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja:)

Przy kawce i śniadanku z brzdącem w huśtawce śpi:p

Dzięki Patrysia mój F romantyczny nachodzeń nie jest, ale jak przyjdzie mu coś do głowy to romantico na 200% hihi... a Kumpele na wieży spłakały się razem ze mną:p
Future ja pamiętam.
Ja ostatnio myślałam o Maja16 ma ktoś od niej jakieś wieści?
 
GDYNIANKE pamiętam jakoś szczególnie, może dlatego, ze ona była z mojego województwa, pamiętam jak wyglądała, ona Aniołka straciła z powodu astmy? dobrze pamiętam? co do CYNICZNEJ to pamiętam tylko, ze taka była, a MAJA nie pamiętam w ogóle

Martyna z Jasiem to było moje drugie cc, m-c temu tak delikatnie poplamialam, natomiast teraz od dwoch dni mam pierwsza normalna @
 
Ostatnia edycja:
Gdynianka straciła Aniołka...pamiętam,że tego dnia ja trafiłam do szpitala z plamieniami i cała w strachu..
U nas noc ok. Mały spał od 21 do 8.45 :-) jadł o 3 i 6. Ja znowu mam za mało pokarmu na potrzeby Kacpra. Muszę go ciut dokarmiac,ale wychodzi maksymalnie 120ml mm na dobę. Zaraz znowu siadam do laktatora.
Kacperek śpi. Jutro urodziny mojej chrześnicy i impreza z dużą ilością ludzi. Ciekawe jak Kacperek da radę...

Ja swój test nadal trzymam-taka piękna osikana pamiątka :-p
 
ja swoj test z jasiem mam oliwkowy mi się gdzies zapodzial przy przeprowadzce, chociaz kto wie moze gdzies na strychu tkwi, pamietam jak z miesieczna oliwka sie przeprowadzalam 8km masakra to byla
 
reklama
a axari gdzie się znów ukrywa?? wyłaź z tego łózka no

patrysia a ten Twój Mikołaj niech tak już nie łazi z ta choinka tylko ja do mnie przywlecze a co przyda się a chłop będzie miał lżej heh
 
Ostatnia edycja:
Do góry