reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
czesc dziewczynki mam chwilke
nocka koszmar... to co się dzalo to jakaś masakra... nigdy się tak nie balam... Sebek mimo leku przeciwgorączkowego mial temperaturę 41 stopni...
robiłam letnie oklady na tętnicę, ale niestety temp nie spadała dziecko mi się lało wiec o 24 zaserwowałam sobie i maluszkowi kąpiel - siedzielismy w wannie chyba z 15 minut Sebuś ożył, temp spadła do 38.8 orzeciwgorączkowego nic nie moglam dać bo minęla godzina od podania poprzedniego leku...nocka była też nie ciekawa o 3 antybiotyk i okazało się, ze Sebek ma temp praWIE 39 ale musiałam odczekac, zeby nie podawać mu równoczesnie przeciwgorączkowego z antybiotykiem... i tak czekałam do 3:40 aż temp zaczęla znowu wzrastać podalam nurofen forte ale szybko zadziałał. Dzisiaj też gorączkuje, ale odstęp pomiedzy jedna dawką przeciwgorączkowego a drugą jest 8h więc zostajemy przy jednym przeciwgorączkowym...

postaram sie odezwać wieczorkiem bo maluchy sie obudziły i nadrobie

Risia wspołczucia moja Dorota angine czesto łapała i przy niej taka goraczke masakryczna miała i u niej wymioty zawsze przy anginie dochodziły tulam mocno sił i zdrowka zycze:tak:
 
Doti & Cloudynka 3mam kciuki i życzę hektolitrow mleka. Ja ostatnio pilam 4 dni temu i nadal mam pełne cycuszki. Sama wiem jak to jest bo karmie z nakladkami i po urodzeniu bałam się że mi zaniknie pokarm bo mały nie chciał otwierać dzioba szeroko i lapal samą końcówkę sutka bez brodawki a przez nakładki sutek nie jest tak dobrze stymulowany. I karmie bezkryzysowo, co ciekawsze werbene miałam w domu przed porodem bo mąż kupuje na problemy żołądkowe i z ciekawości zaczęłam czytać o tym zielsku i też podchodzilam sceptycznie, bo wg opisu to zielsko na wszystko ale mnie się sprawdza co daje mi silna podstawę wierzyć że bedzie mi dane długo karmić naturalnie. Dajcie znać jak juz zastosujecie. Trzymam za was kciuki!

Ryba9021 inna jakość spania, co? Moj tez pobił 7 godzinny rekord ale teraz go przestawiam żeby chodził wcześniej spać i póki co wg nowego porządku ma 2 pobudki ; 21.30- 2.00 a potem od 2.30 -6.00 i od 6.30- śpi jeszcze do 8 ale od ósmej to jak je to się domaga nadwyżki z nocy i juz jest aktywny ;) Jak zasypial wczwsniej o 23 to spał 5-7 h bez przerwy ale to chyba z wyczerpania. Rosną nam dzieci! Póki co wcale nie narzekam na nieprzespane noce chyba pierwsze 3 tyg najgorsze.

Merlin ja na poczatku jak mały zaczął długo spać bez przerw też przylazlam bo się sama obudzilam ze strachu czemu dziecko nie wola jeść. Teraz juz nie chodzę i słodko śpię.

U nas słonecznie ale klopsik sobie drzemie wiec nie będę go wybudzac ale moze potem go zabiorę na spacerek nad morze.

A co do jedzenia i przerw to moj dzis jak zjadł o 8.00 tak następny raz poprosił o 12 30. Ciekawe czy tak będzie juz wydluzal czy to jednorazowa akcja. .. :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
nie było mnie na forum ostatnio. już na nowym mieszkaniu jesteśmy od wtorku wieczór. jeszcze dużo porządków. nie wszystko przeniesione jest. w niedzielę chrzest Jasia. mój brat jako chrzestny z mamą przyjeżdża. Jasi owi kolki się osłabiły po sab simplex. ale już niedługo miną pewnie jak to mówią do 3 miesiąca że trzeba się przemęczyć. ostatnio czuje się zmęczona bardzo mam witaminy i biorę ale w nocy czasem daje popalić albo w dzień dużo krzyczy. jego uśmieszki są cudowne jak rozmawiamy i się uśmiecha albo jak coś odpowiada ;D cudo.


czy wasze dzieci już się starają podnosić?? mój Jaś jak leży na pleckach i z nim gadam to już się stara podnosić i długo trzyma główkę podniesioną z pleckami.

tygrysek
ja pampersa teraz 3ki mam. sleep&play ale jakos mało zadowolona jestem. lepsze huggies sa 3ki. jas wazy ok5 kg.
 
Witam
Nie ubiłam drania, ale powinnam go wsadzic w worek razem z moim tata i ich utopic. :angry: Faceci dzialaja mi na nerwy.
Palma jak bedziesz juz strzelac to daj mi znac przylece do Ciebie i razem sobie strzelimy.
Moja niunia juz 2ga noc spi bez przerwy od 24 do 7 i od 7:30 do 10. :-D I tez jest goood :)


KasiaP-p wypróbuj patent z pieluszka na tego smoczka
Risia zdrówka
Malenstwo to jakas paraperowka sie szykuje co??? Czujemy sie wszyskie zaproszone ;-):-D:-D:-D
Co do główki to taaak podnosi, wyglada jakby chciała usiasc, a ja zawsze do niej wtedy mówie ''gdzie chcesz isc'' :-D
 
dziecko mi podmienili :szok::szok: ciągle stęka i chce 10000000000000000000 % zainteresowania non stop i wogóle nie spi w dzien ....
Jak jescze raz przezczytam jak te wasze dzieci długo spia to sie chyba załamie ...
 
reklama
Tygrysek ja też niedługo przeskakuje na 3 - teraz są na promocji w tesco pampers activebaby 150 sztuk za 80 zł - promocja do końca miesiąca więc robimy małe zapasy;) do tego to jest nowa-lepsza wersja (takie jak niemieckie - wyczytałam w necie) ;) wychodzi nie dużo drożej niż dady a jakość jednak lepsza
 
Ostatnia edycja:
Do góry