reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

monaliza mi zakładali jak byłam mała takie szyny, ale już musiałam mieć ze dwa lata bo pamiętam, ze mi to ciocia w śpiochy wkładała, jakoś tragicznie tego nie wspominam, ale oczywiście &&& żeby u Was nie trzeba było
future, fasolka mój wczoraj wyspał się na wieczór i w nocy tez du.. była
patrysia broda wygląda brzydko, gdyby mała tak się nie bała to jechałabym na zszycie bo ma taki otworek przez który wyłazi mięso (sorki za opis, ale chciałam żeby było obrazowo) na szczęście w nieszczęściu był to taki malutki widelczyk dwu zębny do przekąsek więc rana ma ok.1cm długości, ale beznadziejne miejsce bo jak gada to jej się to otwiera i krew leci, całą noc zresztą leciała bo opatrunek miała mokry, ale jest bardzo dzielna bo nie płacze jak jej tam grzebie
megan mój też miał całą masę pleśniawek, teraz już ma malutko, mi polecili w aptece żeby smoczek oblewać aftinem, a Ty co będziesz stosować

no i ja się pochwalę wygrałam stówkę w lotto plus heh
 
reklama
TygrysekJeszcze nie wiem co bede stosowac nie mam zielonego pojecia co w IE dostepne jest na takie ''przyjemnosci'' Napewno powymieniam wszystkie smoczki a z tym oblewaniem to mysle ze to dobry pomysl jest. ach i gratuluje stówki :) Wydaj ja dla siebie na swoje potrzeby :-D
 
TygrysekJeszcze nie wiem co bede stosowac nie mam zielonego pojecia co w IE dostepne jest na takie ''przyjemnosci'' Napewno powymieniam wszystkie smoczki a z tym oblewaniem to mysle ze to dobry pomysl jest. ach i gratuluje stówki :) Wydaj ja dla siebie na swoje potrzeby :-D
u mojego malucha zostaly malutkie plesniawki, na poczatek kupilam aftin w aptece, ale nie usunal tych co byly, tylko zatrzymal rozrost nowych. do tego do buzi dawalam mu 1x dziennie krople soku z cytryny, bo zeby zwalczyc plesniawki(grzyba) to trzeba kwasnego srodowiska. po wczorajszej wizycie mam recepte na nystatyne, a jak nie pomoze, to sie smaruje buzie fioletem(no ale to ostatecznosc, bo wiadomo jak wtedy dziecko wyglada hehe). zamiast tej cytryny lekarka podpowiedziala wit c(cebion). no zobaczymy, co zdzialam. aaaaa i jesli dlugo sa plesniawki to trzeba powywalac smoczki, te od butelek tez, kupic nowe, bo te stare moga byc zainfekowane tym grzybem i wtedy syzyfowa praca. no i jak mama karmi piersia, to tym samym srodkiem smarujemy sutki, bo grzybek na bank na nich jest.
 
zielone kupki jak stwierdziła pani doktor u której byłam wczoraj wynikają z tego,że w mleku mm jest żelazo i jak dzieć nie zdąży go strawić to kupki są zielone :tak:

bosze te uszy juniora są jak tarka w dotyku :no::wściekła/y:

a to mój nowy fryz
1.jpg
 
stokrotka ślicznie
lotka dzięki za rady, my w pt idziemy do lekarza też pewnie dostaniemy receptę bo w kącikach z tyłu nie chcą zejść bo tam smok nie dochodzi, ile płaciłaś za tą nystatynę?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ;) mam pytanie, czy dzidziuś którejś z Was ma skazę białkową? Jeśli tak to jak u Waszych pociech się ona objawia, jakie mleko stosujecie? Mój Jaś ma miesiąc i od jakiś 4 dni jest obsypany na twarzy, szyji, ramionkach i dekolcie czerwonymi krostkami do tego ma w tych miejscach suchą, chropowatą skórkę plus na poduszkach uszu. Od początku stosujemy Bebilon1 i wcześniej nic mu nie było (nie karmię piersią), do tego ma problemy ze zrobieniem kupki, robi jedną dziennie czasem jedną na dwa dni, od dwóch dni zdarza mu się ulać, niespokojnie śpi :no: podejrzewam że swędzą go te krostki... Byliśmy u pediatry i podejrzewa skazę ale z powodu że parę dni temu zaczęłam mu podawać herbatę koperkową to nie wykluczyła alergii...od poniedziałku herbata odstawiona, małego natłuszczam specjalną maścią ale nie ma poprawy także chyba wszystko wskazuje na skazę, co Wy o tym myślicie? Jeśli mogłabym prosić o odpowiedzi na PW,z góry dziękuję i pozdrawiam;-) Paulina ;)
 
Lotkano własnie po moich piersiach sie skubnelam ze to nie nalot z mleka tylko plesniawki,na jednej brodawce wlasnie mam tez taki bialy nalot, a wczoraj jeszcze tego nie bylo (co za cholerstwo !!!!). Cebion mamy z tym ze jak kiedys jej podalam na smoczku to dostała slinotoku nie wiem czy to za kwasne dla niej czy co? Bedziemy sie leczyc z tego świnstwa.
 
stokrotka ślicznie
lotka dzięki za rady, my w pt idziemy do lekarza też pewnie dostaniemy receptę bo w kącikach z tyłu nie chcą zejść bo tam smok nie dochodzi, ile płaciłaś za tą nystatynę?
wczoraj nie mieli jej i musieli zamowic, dzis ide po odbior, to sie dowiem jaka cena :-)
Lotkano własnie po moich piersiach sie skubnelam ze to nie nalot z mleka tylko plesniawki,na jednej brodawce wlasnie mam tez taki bialy nalot, a wczoraj jeszcze tego nie bylo (co za cholerstwo !!!!). Cebion mamy z tym ze jak kiedys jej podalam na smoczku to dostała slinotoku nie wiem czy to za kwasne dla niej czy co? Bedziemy sie leczyc z tego świnstwa.
ja na smoczku w sumie nic nie podaje, albo kropla prosto do buzi, albo na lyzeczke i rozmieszana z mlekiem albo woda/herbatka. z tym, ze jak sie podaje na lyzeczce, to trzeba dac z krople wiecej. bo sporo tego zostaje, dziecko nie wylizuje lyzeczki(tak mi lekarka powiedziala). moj slinotoku nie dostawal, ale to moze i od dziecka zalezy :-)
 
reklama
Moja z całej siły szczypała i drapała się w policzki. I oczywiście też od razu ryk ;P Na szczęście już jej to przeszło. ;)

No wlasnie moj tak ciagle robi, ale nie placze. I wiecznie przez to podrapany. Zauwazylam,że to dlatego bo ma zatkany nosek:( i ciagle z nim walczymy.

Witam sie.

Monalizadzieki serdeczne, dzisiaj dzwonie umowic sie do Mareczka :-D na usg. Trzymam kciuki aby tych szyn nie trzeba było zakladac :szok: (Matko Boska)!!!

Cholercia moja mała dostała plesniawek :angry: myslalam ze to nalot z mleka ale to plesniawki :no: Jak nie urok to sraczka :( Niewiadomo jakby czlowiek sie nie starał to i tak cos wyjdzie nie tak.

Moj brat mial, przyjaciolki cora tez i u nich sprawdzil sie mocz ich dzieci:-)mama do dzis mowi ze to dobry i sprawdzony sposob, zeszlo jak reka odjal

Kasia To cena w euro :-)

RiSia swietny stroj i za taka cene, wow matko:-) musze tez tak upolowac w ogole musze małego zmierzyc bo nie wiem ile ma cm rosnie w oczach wiec pewnie duzoo. Wage juz mamy 6100

Moj smyku spał dzis do 10tej:szok: budzil sie w nocy ladnie co 2/2,5godziny grzecznie ciagnal cyca i dalej nunu
A my nigdy nie mielismy problemu z kapiela:szok: nawet podczas pierwszej kapieli nie plakal dopiero jak go wycieralismy itd a tak to grzeczny byl. Juz dwa razy kapal sie razem ze mna i teraz to dopiero ma radoche:-D
Co do ubierania to tez jest grzeczy, czasem zaplacze jak ubieram czapke ale to wtedy jak jest spiacy i marudny :-)takze pod tym wzgledem mam złote dziecko:-)
 
Do góry