reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

No nareszcie spokój:-) Mieliśmy gościa z Polski, przyjechał przyszły chrzestny Didi, który tak na marginesie urodził się w ten sam dzień co mała, a właściwie to ona w ten sam dzień co on 11 września, więc nie mogło być inaczej i będzie chrzestnym. Zaplanowałam chrzest na wrzesień w Polsce, razem z roczkiem. Ja jednak lubię chrzcić większe dzieci:-) IMG_0070.jpg to Kaci po Chrzcie na prezencie:-)
Fasolka Młoda też wczoraj pierwszy raz maruderstwo wieczorne włączyła, poszła spać o 23:30, a tak to marudziła i przysypiała. Później obudziła się o 5 na mleko, i spała do 12:szok:, znowu się opiła i dalej śpi:-D
Dziś idziemy jej zrobić zdjęcie do paszportu, ciekawe, czy będziemy musieli przykleić powieki na plasterki, jak ona ciągle śpi:-p
Monaliza, ależ Malutka ślicznie główkę podnosi! Mój śpiący leń, ewentualnie odwróci z jednej strony na drugą, żebym bardziej słyszała, jak się drze, że nie lubi leżeć na brzuchu!
I chyba lecimy ostatnią paczkę 1, bo zaczyna jej się przelewać:-)
Ja jestem nauczona po starszakach, że dziecko w łóżeczku musi mieć główkę wyżej, i od samego początku Ada ma podłożonego jasia pod materac.
Grasuje na allegro za prezentami, zamawiam na mamy adres w Polsce, co byśmy nie musieli tego zabierać, bo i tak nie wiem jak się zabiorę z całym majdanem, no TIR-a potrzebuję!!!! Poszło już 11 paczek:-)
Idę doczytać!
 
reklama

Ryba u mnie Adrian od wyjścia ze szpitala przytył na samym cycku 1,5 kg lekarka mówiła, że sporo, ale że mam go karmić nadal tak jak karmię, nie zagęszczać jedynie pokarmu swojego (ale tego nie robiłam) i mimo tego, że robi 4-5 kup dziennie, ulewa to jeszcze przybiera. Je różnie albo co godzinę a czasami co 5 h, ale nie trzymam się sztywno godzin karmienia bo wg mnie to głupie... jak będzie głodny to da znać.Czasami przesypia całe noce , ale lekarka mi powiedziała, że gdyby tak było częściej mam go wybudzić na karmienie bo taki maluch niedobrze jak przesypia noc i omija karmienie,


no nasz Maly był wazony w poniedziałek i też przybrał sporo, bo 3200 od wyjścia ze szpitala. I tylko i wyłącznie na moim mleku :) Też robi tyle kupek, ale ulewa bardzo rzadko. I też je jak mu się podoba, czasem co godzinę a czasem co 5 nawet. Tzn. co 3-5 godz. to w nocy, bo w dzien to przeważnie co 1,5-2 godz. No i to jest chyba sedno karmienia piersią - dziecko je kiedy i ile chce :)
 
hej.
Lotka - wiem, ze jesli się karmi butlą, to wystarczy nie parzyć smoczków. i nie sterylizowac. i bakterie dobre, zjadają bakterie złe ;) i jest ładnie :-D ale jak z piersią to nie wiem.
powodzenia

stokrotka jaka Laska z Ciebie. a i maluszek słodki ;)
Future, mi juz sie "piers" skonczyla, wiec nie bedziemy sie juz zarazac nawzajem :-)

Tygrysek, odebrałam nystatyne, cena 20zł
 
Ja karmiąc nigdy nie dostałam @ ciekawe jak bedzie teraz?może też nie skoro w poprzednich karmieniach nie?oby bo mi do niej nie śpieszno :p
 
a ja piersią nie karmie i @ jeszcze nie miałam za to jajeczkowanie już tak

lotka dzięki za info 20zl to jeszcze da rade, a jak to się stosuje smaruje czy jak?
 
Mi też, mi też!!! :-D

Kurde, dostałam @.
Szmery bajery z tym gadaniem, że jak się karmi piersią, to @ nie ma.

u mnie juz po@... a tak dobrze bylo bez niej:-D

jak karmilam syna to dostalam po 3 miesiacach a teraz po 2:szok:

moja mala dzis marudna...spi po 5 min. zlapala sie za wlosy i zaczela plakac:tak:a puscic nie chciala :-D
 
reklama
My wyladowalismy u lekarza z tymi plesniawkami, bo poszlam do apteki a pani do mnie ze lek na plesniawki w IE tylko na recepte :szok::confused: i czemu to to nie wiem:confused: Głównym składnikiem jest nyno-cos tam pewnie to samo o czym Lotka wspominala. Mam nadzieje ze to swinstwo szybko zejdzie.
Ja tez za prezentami na allegro szaleje :-) i nie mam pomyslu co tacie kupic?
 
Do góry