reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

stokrotka.af
Czyli co zrobiłaś, że dzieć nie płakał w kąpieli?
Nie wiem, co robię źle.
2 razy udało mi się młodą wykąpać bez płaczu :-(

moja zawsze musi się kąpać najedzona
inaczej jest płacz
a temperatura może być 37-41, bo wczoraj m za ciepłą nalał i też było dobrze
byle brzuszek pełny

i zawsze razem z m kąpiemy

maluszek buhahhahah dobre tymi jajkami
doti pokaz kuchnie
stokrotka oj ile ja bym dala żeby moj sie osral az na plecy hahah serio!
awersja u nas pomogła cieplejsza woda do kąpieli

mój nie może zasnąć, w dodatku ulewa jak kot :crazy:

już się robi
2012-11-06_12-25-40_569.jpg2012-11-06_12-26-03_702.jpg2012-11-06_12-26-39_192.jpg2012-11-06_12-26-46_522.jpg
 

Załączniki

  • 2012-11-06_12-25-40_569.jpg
    2012-11-06_12-25-40_569.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 39
  • 2012-11-06_12-26-39_192.jpg
    2012-11-06_12-26-39_192.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 29
reklama
u nas szaro, buro i ponuro :wściekła/y:

doti śliczna kuchnia, ta płyta od kuchenki nie jest jeszcze nałożona czy będziesz miała dwie płyty do gotowania?

widzicie moje suwaczki bo ja ich nie widze
 
Niedlugo zbieram sie do wyjazdu do lekarza na usg bioderek no i moze zdecyduje sie na ta szczepionke na rotawirusy. Mam 1.5 godziny jazdy zeby sie zdecydowac...
maluszekale jaja z tymi jajkami :-D:-D:-D:-D:-D:-D
do_ti gratuluje skonczonej kuchni :-) Na balagan nie patrz. Udaj, ze nie widzisz;-). Saaam sie posprzata....
Stokrotkodaj znac jak poszlo z tym gipsem bo ja mysle o takim prezencie dla dziadkow na swieta
Nagapalma to znaczy, ze tej szmacianki nie oplaca sie kupowac?
polisia ale pomysl z ta wanna ha! koniecznie musze sprobowac!
 
Byłam u gin i z Jasiem na szczepieniu. troszke popłakał przy kłuciu teraz troszke niespokojny jest nawet przez sen piszczy mam czopki viburcol wrazie co dala mi 3 pielegniarka i amma pol dac jak cos bedzie. podobno tez na kolke pomagają te czopki co o nich sądzicie??
a ja mam nadrzerke i przypisała mi tez coś dopochwowo na recepte.

zjadł troche i śpi. jak bedzie niespokojny dalej to mu dam czopka


do_ti ja tylko słabo sie czuje i niałam drętwienie rąk ale też chyb musze badania krwi zrobić.

ayni idz z tymi kupkami do pediatry

tygrysek
ja chce wiosne. nie widac Twoich suwaczkow
 
Witam sie
Tyle z rana napisałyscie ze ciezko to ogarnac.
Doti piekna kuchnia
Tygryseksuwaczkow ni ma :( , Mi to wogóle sie marzy plaża, słońce ciepłe zachody słońca - chyba sie nie doczekam do wiosny/lata ja chcem jużżż!!!
Futuremnie tez łepetyna boli -migrena po całości, panadol nie działa :(
MonalizaDaj mi znac plissss jak wrócisz ile Nawrot wola sobie za usg i czy szczepionka na rota w medicusie czy gdzies indziej??

Ze mną dzieje sie cos niedobrego, chyba problem z tarczyca mi wraca, mimo tego ze biore leki na tarczyce, musze jak najszybciej zrobic badania krwi.
Mała od wczoraj ubzdurała sobie aby jesc na raty tzn tylko butle bo cyca ciagnie, zjada 20ml, pozniej za pare minut drugiw 20ml - Musze sobie narobic troszke zapasow z cycowego mleka bo jak to tarczyca to zaczna sie eksperymenty aby dobrac dawke a wtedy cycus musi odpasc :( :no: Chyba sie popłacze jak tak bedzie.

A poza tym wpadła do nas rano na kawke kobita co od niej wynajmujemy dom, przyniosła dla małej dresik z GAP oraz dała 50 euro dla niej, a ponadto 4 wielkie wory ciuszków dla dziewczynki tak od 9msc do 3lat i ciesze sie niesamowicie ale nie mam nawet siły tego teraz poprzeglądac. Zajrzałam tylko do jednego a tam pełno ciuszków z metkami - to sa ludzie co nie wiedza co robic z pieniedzmi.
Ide zrobic cos z ta głowa bo mi zaraz peknie:szok:
 
Hej dziewczyny !
U nas tez pogoda ze głowe zrywa i nie wychodzimy bo by mi Krzysia z wózkiem zwiało - a miałam dziś isc na ryneczek kupić dynię i robić krem z dyni :wściekła/y: wczoraj w końcu dostałam o miesiąc już prawie ale to nic spóźniony prezent od męża - blender :-p
Niestety mojemu maluszkowi niepodpsaowało ciemne pieczywo z ziarnami i dziś ma mega twardy brzuszek i płacze straszliwie właśnie zasną - leżąc na brzuszku ... yhh zobaczymy jak to będzie dalej - chyba sie napije melisy :confused: tylko obawiam sie że będe wtedy sama nieprzytomna

My też kąpiemy w 40stopniach bo tylko tak mały lubi :tak:a no i kilka razy weszłam z nim do wanny ale sie cieszył było dużo wody więc mógł sobie bardziej popluskać
 
reklama
Padam na twarz :eek: to kara za wczorajsze lenistwo:sorry: trzeba było nadrobic sprzatanie ,pranie prasowanie itp do tego obiadek spacerek i zakupy i nogi mi do d...wchodza:-p u nas rano lało potem wyszło słonko za chwile wichura a teraz ciemno sie robi talkie chmury ida:szok: Mała tak skoczyła ''wzrostowo '' ze musiałam kilkanascie rzeczy odłozyc w pudełko z zamałymi no troszke luzu sie zrobiło nareszcie bo juz mi jej szafki w szfach pekały:-p:-Dno ale do wiosny nic nie musze kupowac bo wsio mam:cool2: a pudło zamałowe do kuznki powedruje bo za miesiac rodzi:-) tez trzecie tylko ze ona ma mniejsza roznice wieku:-)
 
Do góry