reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
niektórzy ludzie nie potrafią przyjać do wiadomosci, że o godzinie 20 usypiamy małego i dzwonią na wszystkie telefony:angry:

Mafu no ja chciałam iść do fryzjerki, ale stwierdziłam,że pójdę po porodzie - będzie wymówka na wyjście :-p

KasiaP polożna szwów nie ściąga ona przychodzi do dziecka opisuje w książeczce zdrowia jak masz w domu itp jak chowane jest dziecko - czy jest czyste itd no i sprawdza krocze jak bylo nacinane. Ja w 40 tc jak poszlam do gin powiedziała, że wszystko twarde, pozamykane a 3 dni poźniej tulilam synka:tak:

*Martusia* u mnie mały napiera od miesiąca:wściekła/y:

co do porodu rodzinnego napisze tak:

Ja mojemu mężowi dalam wolną rękę dlaczego? ponieważ nie każdy facet jest przygotowany psychicznie na takie cos co zobaczy z boku... my bierzemy w tym czynny udzial... on widzi nasze cierpienie i nie może nam pomóc...Facet musi być przygotowany na to, że nie jest tak kolorowo jak na filmach, że jest krew, syf itp, że dziecko może być sine, brzydkie i z krwi, że mogą pojawić się komplikacje. Ja wolałam, aby mój mąż świadomie podjał decyzję niż wymuszać to na nim... musisz bnyć bo to nasze dziecko... Niestety wiele razy słyszałam jak facet mial potem taka blokadę psychiczną, że małżeństwa się rozpadały bo facet sobie z tym nie potrafil poradzić. Pokażcie Waszym facetom pare porodów na internecie i zapytajcie czy chcą w tym uczestniczyć i czy są tego świadomi :tak:

To jest tak jak sex podczas ciaży - wielu facetów wyobraża sobie, że uderza w dziecko w główkę i ma po prostu blokadę psychiczną... mój maż tak ma i ja go nie zmuszam...bo gdyby coś nie daj się stało to będzie mial wyrzuty sumienia.

Także nie nalegajcie na facetów bo kobieta jest do tego naturalnie przygotowana - facet nie


*Martusia* chyba odplatne jest wtedy... ja zawsze mam w przychodni, gdzie chodzę...
 
no ja bez TZ nie idę rodzić, boje się i nie chcę być sama :no::szok::baffled:
zresztą on zaprawiony w boajch to da radę ;-)
tylko się nie dowiadywałam czy w tutejszym szpitalu trzeba płacić za rodzinny :zawstydzona/y:
nadal włoski farby nie widziały i nie wiem czy dam radę jeszcze dzisiaj z nimi powalczyć :no: a nie mogę przecież straszyć siwymi na porodówce :-D
 
do mojego syna połozna tez była jakas zakrecona, zadzwonila do mnie rano ze przyjdzie ok 12-13 a przylazła nastepnego dnia o 18tej...zawiele nie pomogła, wypelnila tylko ankiete, obejzala rane po cc i ogolnie sie rozgladnela. w sumie byla moze 20min. Potrzebne one sa jak 5 kolo u wozu.
 
dziewczyny a na ktg jest jakies skierowanie czy cos? bo chcialabym zrobic jakby doktorek sie nie palil do tego tematu. mozna tak z marszu zrobic?
u mnie w szpitalu nie trzeba żadnego skierowania ani nic, po prostu jest kartka że zapisy ktg robią od 10 i już, jak leżałam w szpitalu to w poniedziałek na dzień dobry chyba z 10 ciężarnych się zeszło:tak:
Jak mnie wypisywali to się pytałam czy skierowanie potrzebne to mówili że nie. Sama się lekarza zapytałam czy przyjść bo się sam z siebie nic nie mówił, a to mój lekarz prowadzący.Ja już byłam w sobote i wczoraj i bez problemu zrobione, później z zapisem do lekarza odsyłają i po sprawie
 
Rysia ja parowaru nie mam. Jedyne co robię na parze, to pampuchy, ale one w sitku w garnku:-)
U mnie była położna po każdym porodzie, i po każdym szwy ściągała, a u Kaca, że byliśmy tylko jeden dzień w szpitalu, to również pobierała krew z piętki na tą feny coś tam.
Mój M też mięczol, ciekawe czy da radę, i nie wiem, czy tu przy CC jakby coś może ktoś być, bo nie zakładam opcji pośladków oczywiście!
Przy Kacku był do 9, później zmieniła go moja przyjaciółka, a Kac urodził się o 10:51.
 
reklama
czy moglby mi ktos skrocic co dzialo sie od niedzieli? sledze watek od zawsze nawet jak nie pisze ale teraz przez poniedzialkowy szok nie mam kiedy
 
Do góry