reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Mafu ja mam dopiero na piatek, wiec zrobimy potem burze mozgow co tam nam powiedzieli. W internecie tez za wiele informacji nie moge znalezc. No niby lepiej ze tak lezy niz nozkami czy posladkami ale wiadomo ze kazda chcialaby w miare szybko urodzic bez instrumentow pomocniczych.

u mnie basen nie wchodzi za bardzo w gre bo mam 20 km do miasta i ledwo juz czlapie wiec nie bede jeszcze basenu szukac.

hehe oki ;-)może akurat coś więcej się dowiemy ;-) Też patrzyłam teraz po necie za tym i jedyne co znalazłam to inf, że dużo dzieci tak ułożonych podczas samego porodu się obraca i przyjmuje właściwą pozycję, tak że i może nasi chłopcy się odwrócą ładnie ;)

Mi basen też odpada bo już mi czop odchodzi, a poza tym bałabym się że przed samym porodem infekcji się nabawię bo zawsze jak chodziłam to coś przyplątywałam;/
 
reklama
hej
wczoraj wyszłam, wykluczyli podejrzewaną hipotrofię. poprostu mój Jaś będzie mniejszy. mam badanie wagi płodu 7.09 a 6.09 mam wizytę u gin.

Dziękuje Wam za kciuki...

buziaki.
postaram się nadrobić ale nie obiecuję
 
Moja mała też jest ułożona główką w dół i twarzą do przodu brzucha, lekarz nic nie mówił, że to źle, powiedział wręcz, że wszystko super i wymieniał, że ciąża super, dziecko super, łożysko super iii itd. ale o ułożeniu nic nie wspominał. W piątek idę na KTG to się też zapytam.
 
zapytam tu bo najwięcej Was tu zagląda :)
dziewuszki przed chwilą na wkładce został mi taki glucik alla galaretka i jest takie lekko zielonkawe , pozniej jeszcze wyciagnełam sporo tego i juz takei biało żółte hmmm ,jak to czop to może być zielonkawy czy tak jak wody trzeba jechać do szpitala??
 
zapytam tu bo najwięcej Was tu zagląda :)
dziewuszki przed chwilą na wkładce został mi taki glucik alla galaretka i jest takie lekko zielonkawe , pozniej jeszcze wyciagnełam sporo tego i juz takei biało żółte hmmm ,jak to czop to może być zielonkawy czy tak jak wody trzeba jechać do szpitala??

Majeczko nie mam pojecia szczeze mowiac nie słyszałam nigdy o zielonkawym czopie...
 
zapytam tu bo najwięcej Was tu zagląda :)
dziewuszki przed chwilą na wkładce został mi taki glucik alla galaretka i jest takie lekko zielonkawe , pozniej jeszcze wyciagnełam sporo tego i juz takei biało żółte hmmm ,jak to czop to może być zielonkawy czy tak jak wody trzeba jechać do szpitala??

wiesz co ja chyba tydzień temu trafiłam z tym do szpitala bo nie wiedziałam o co chodzi i wiesz co stwierdzono ze mi tak wkładka zabarwiła... teraz twierdzę że to był czop bo ten czop to odchodził mi baaaardzooo powoli i cały czas był taki wodnisto brązowy a na koniec właśnie ten zielonkawy glut - najlepiej pod prysznic i odczekaj troche i zobacz co będzie a wkładki na razie zostaw w razie trzeba było pokazać
 
Fasolko właśnei ja tez nei :))) ale że ja dziwna jestem to wsystko możliwe:))) kazałam emkowi dogotować pierogów najem się najpierw jak by się okazało że musimy jechać do szpitala i spędzić tam poł nocy nim nas jakiś lekarz zechce przyjąć i powiedzieć że to nic takiego i mamy wracać do domku :)
Merlinku ale to nei jest wodniste wcale taki mega wielki glutek jak galaretka , i nie było przyklejone do wkładki tylko tam mi si ę przykleił ;/// hmmmm no nic posiedzę i się pozastanawiam o co kaman:)
 
reklama
Do góry