reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Kasia P-P a to nie takie wyjątkowe przypadki :D ci w aptekach to czasem chyba stoją na straży moralności i dobrego prowadzenia się kobiet w ciązy, serio, ja w sumie w wielu aptekach z tym się spotkałam :D
ostatnio dla kota musiałam kupić jedną rzecz to usłyszałam, że w ciąży nie i ona mi nie sprzeda, ja mówię, że to dla kota :D dobrze, że miałam gdzieś weterynaryjny papierek.
Magnezu też mi sprzedać nie chcieli, ale tylko do picia :D zwykły na szczęście zawsze dostawałam.

Dzięki Risia ja troszkę się tego olejku jednak obawiam, więc zostawię go sobie na po terminie, jako ostatnią deskę ratunku :D bo to taki na włosy co nie? kiedyś jakiś taki kładłam na włosy :D
 
reklama
Hej Kochane:)
No ja się jeszcze nie spieszę i córcia równiez :). Mam tyle spraw na głowie, że chcialabym aby przynajmniej te 2 tyg. jeszcze wytrzymała.
Dzisiaj mam dzień odbioru zamówień: przyjechała zmywarka,posciel dla Malutkiej no i biustonosz z koszulka dla mnie :).
Dzisiaj miałam wizytę u gin. i okulisty - ale relacja na osobnym wątku.
W domu mam ekipę gładzącą ściany ufff będzie kurzu oj będzie.

Miłego dnia
 
Kasia P :-D:-D:-D:-D:-Do mał☻y wlos dziecka nie obudzilam :-D:-Doplulam laptopa dobrze, ze nie pilam czytajac Twojego posta :-D

Polisia mnie te tego do picia a tam jak byk napisane, "Zalecane dla kobiet w ciaży" :-Da ja tylko ten tolerowałam...:-Dmoże to ten sam rodzaj apteki bo ja w DOZIE nie mogę nic kupic :-Dten olejek to na kupki jest z tego co wiem :-D chyba nie na wlosy:dry:ale tego nie wiem


dobra dziewczynki muszę podwozie przygotować:-D bo jakby doktorek chciał luknać co i jak to móglby mieć problem:-D zaś się pozacinam krew będzie się lała:-D
 
witam nowa brzuchatkę, lepiej późno niż wcale ;-)
wczoraj odcieło mnie od neta, jakaś awaria w Rybniku i że aż do Żor doszło :wściekła/y:, nawet tv kilka razy mi wyłączali :no:
no to teraz musze nadrabiać ;-)

poszłam dziś na tą pocztę, poczłapałam z psem :-D
ugotowałam rosołek i sobie zaległam na wyrku ;-)
a ja na niedzielę mam termin według OM :-D, no, ale się nim nie sugeruję :tak:
 
Dziewczyny chcialam tylko zameldowac ze na ktg jade dopiero na 16 ta bo rano nie dalam rady....od 3 w nocy zaczely sie skurcze ale takie co 30 min najpierw dosc silne i dlugie teraz takie srednie i krotsze ale caly czas sa wydaje mi sie ze skoro sie nie skracaja caly dzien i nie przybieraja na sile to nie to jeszcze oby bo mamy jeszcze czas ale ktg pokaze prosimy z Lilcia o kciuki zeby KTG bylo oki i zeby jeszcze w brzuszku posiedziala chociaz tydzien-dwa byloby idealnie....
 
reklama
Do góry