reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

WITAM:)

Dzisiejsza nocka przespana:))

Od rana mnie wzięło na sprzatanie także jadę z tym koksem hehe ale tez tak ostrożniej(okna podłogi zostawiłam)...

LOTKA mmm rybka:))moje dzieic niestety nie chca jesć ryb a szkoda bo takie dobre i zdrowe sa...
PALEMKO hehe u mnie podobnie było jak się Alan nie mógł jeszcze rodzić to sie pchał a jak juz mógł to se dał na luz :D


Kobitki ja też rosnę rosnę i się nie podobam sobie :/
 
reklama
Znowu mnie cos łapie skurczowego:szok: do tego takie odczucie jakbym okres miała zaraz dostac:dry: .....zwariuje zanim urodze albo niech sie zacznie naprawde albo niech nie straszy:dry:
 
Doti tak jak Monaliza pisze albo bedzie poród albo rozwolnienie :-Dale ja wzięłam jedną malutką łyżeczkę i mnie ruszylo tylko ja już po terminie bylam :)
 
Hej dziewczyny !
Słonecznego ale nie upalnego i spokojnego dnia !!

Ja dziś wstałam po 6 :szok: i pojechałam na te badania krwi - komplecik wyników mam mieć na poniedziałek
Udało sie bardzo szybko dojechać i wrócić do domu ... noo i teraz czekam ... bo mieli przyjechać z drzwiami do szafy i meblami do łazienki o 10:00 a tu cisza ... ale przynajmniej chwile odetchnęłam po tym porannym zrywie
Ogólnie zaczęłam to żelazo brać na noc i te nocne bóle jakoś mi odpuściły - nie wiem czy to kwestia żelaza :confused: czy tego ze dostałam chwile wytchnienia :-) no ale i tak jak szłam z pociągu do domu to ciągnęło mnie w dół :dry:dobrze ze z górki nie było :-D
 
Hej :) wczoraj od rana mialam dzien latania i załatwiania, od południa zle sie czulam brzus mocno bolal jak nigdy na dole,ciezko mi bylo chodzic nie wspomne,ze zle mi sie prowadzilo...takze jak wrocilam o 18stej do domku to wystraszona lezalam podczytalam Was dopiero o 21 ale na nic nie mialam sil i poszlam lulu...

Pojechalam wczoraj po te moje wyniki, musialam szukac lekarza hematologa zeby dal mi wyniki, nie dosc,że musialam wejsc na oddzial hematologi to jeszcze czekalam wsrod chorych nie przyjemny widok tym bardziej,że przed smiercia lezal tam moj tesc... i w ogole w ciazy latac po oddzialach no halooo :/
No ale najwazniejsze,że wyniki okej :) plytki 220 a nie 40 :) fakt spadly ale w ciazy to normalne i nie ma co sie martwic:) takze fajnie :) 29.08 mam pierwsze KTG :)

Popralam sobie wlasnie posciel itd do lozeczka, wlasnie sie moczy odsapne i pojde wywiesic u nas od rana slonko wiec dzis przygrzeje

Miłego dnia :) rodzic mi :) te co chca :)
 
Hej!
Widzę, że tylko ja taki śpioch. Dzisiaj na 16 idę do dentysty, jutro ktg, a w sobotę wizyta u gina prowadzącego. Ciekawa jestem co on mi powie.

Odnośnie ruchów też czuje ich mniej i są już słabsze. Lekarz dał mi taką kartę do liczenia ruchów płodu i liczę je od 29 tygodnia ciąży 3 razy dziennie.
Ja to co wieczór boję się, że urodzę. A bardzo bym chciała wytrzymać do 4.09.
 
Dziewczyny a jeszcze mam do was pytanie o wiesiolka. Wiem, ze gdzies juz wczesniej byl ten temat poruszony ale nie moge go znalezc. Na co sie go bierze i w jakich ilosciach bo dostalam paczke z Polski i mamcia mi wlasnie olejek z wiesiolka przyslala i kompletnie nie wiem o co kamon:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Dzien dobry :D
dzisiaj u mnie lepiej z nastrojem :) nawet opuchlizna minimalnie zeszła, ale tylko ciut, mogę chodzić, pokrzywa mój napój :D

Risia olejek rycynowy czy parafinowy?

Monaliza wiesiołek ja sobie łykam, on jest na wzmocnienie organzmu, mam w kapsułkach, biorę po 2, można max 3 x2, ja sobie łykam 2 x 2 :) on podobno, jak sie poród zacznie wpływa też na szybsze rozwieranie, nie wiem ile w tym prawdy, biorę go po prostu zamiast jakiś witamin ciążowych, wyniki mam jak nigdy :O genialne, wręcz ksiązkowe, więc biorę i się dobrze czuję, lepiej niż po wszystkich witaminkach dla mam a w tej ciązy wypróbowałam ich setki, bo moja gin w kółko je zmieniała, agrrr. Dla mnie wiesiołek jest super :D

co do ruchów też mniej czuję, ale czuję, takie przeciąganie, jak nie czuję za długo to bujam brzuszkiem i wtedy obrywam i jestem spokojna :D
 
reklama
asmi21 a od kiedy pisze zeby zaczac go brac bo wczesniej czytalam ze 34 tyg potem 37 potem przed terminem i zglupialam:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Polisia bo ty bierzesz zamiast witamin i nic ci sie tam nie rozwiera prawda?:crazy::crazy:
 
Do góry