reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Ja biorę sobie 3x1 od jakiś 2-3 tygodni i puki co polepszyło mi przemianę materii tylko:D samego porodu to raczej nie przyśpiesza tylko rozwarcie jak już się zacznie akcja, podobno zwiększa też szansę na uniknięcie nacięcia krocza.

Mąż pojechał a ja się rozryczałam:frown: a ja jak już zacznę to co się uspokoję to zaraz znowu zaczynam :( teraz będę liczyć każdy dzień który mała jest w brzuszku - mam nadzieję na chociaż tydzień ale nie wiem co z tego będzie bo znowu fragment czopu wylazł :( ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa my jakoś sobie poradzimy
 
Polisia bo ty bierzesz zamiast witamin i nic ci sie tam nie rozwiera prawda?:crazy::crazy:

bo właśnie w intenecie wszędzie piszą, że on przyspiesza poród, ale to chodzi o to, że jak już będziesz na porodówce a nie tak hop siup :)
ja go biorę już 1,5 mc na pewno i bankowo mam genialne wyniki i biorę zamiast witamin i bankowo nic mi się nie skróciło (to akurat szkoda :D)
przemiana materii chyba mi się jakoś nie polepszyła szczególnie, ale tak czy tak dobrze się czuję ot tak po prostu :)

Kasieczek tulkam!
 
Napisałam co wyczytałam. W każdym razie jak się go stosuje to można przyspieszyć akcję porodową ( jak już się rozpocznie), bo ułatwia rozwieranie i skracanie szyjki. Ja bym nawet spróbowała go brać ale się boję, bo już jestem porozwierana.
 
Ale Ci zazdroszczę. Niestety mój Adaś to śpi tylko w aucie. Wcześniej na leżaczku, ale niestety się połamał ( mój mąż na niego stanął 2 razy przez przypadek jak w nocy z łóżka wstawał).
 
czesc dziewczynki. Co do przyspieszania porodu w holenderskich gazetach pisza o srodkach z ananasa oraz piciu bitter lemon/tonic ale zadnego logicznego uzasadnienia oraz ilosci nie widzialam.

My nadal w 2paczku i na szczescie dzis juz nic nie boli, 2 ostatnie dni to jakies bole w krzyzu ktore puszczaly po paru godzinach. Milego dzionka!
 
Polisia olejek rycynowy... ale mogą go nie sprzedać u mnie nie chcieli bo wiedzą do czego ciężarne go stosują :-Dale u mnie jest taka zryta apteka, ze nawet mi magnezu sprzedać nie chciała:baffled:bo się pytała czy konsultowałam z lekarzem:szok:

ja tam na razie nic nie przyspieszam zacznę jak będę po terminie :tak:

Kasia P ale z tym olejkiem to prawda :-Dalbo dostanie się sraczki albo nie...znam przypadki, ze dziewczyny po wypiciu olejku nie wychodziły z kibla przez kilka h:-Da porodu nie było :-D
 
reklama
Co za apteka, Risia :szok: jak coś jest bez recepty, to jak mogą tego nie sprzedać? nawiedzone baby.
Z tym olejkiem to nie wiem co robić, bo ja mam... fachowo mówiąc, luźne stolce od początku ciąży, po 2-3 razy dziennie i nie wiem czy będzie jeszcze czym srać, po tym olejku :-D chyba mi kicha pęknie...
 
Do góry