reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
witam sie :)

mam dzis kryzys sil, nawet patelni w reku nie moge utrzymac. mialam jechac dzis do mieszkania do mamy ale na szczescie nie musze bo jutro juz beda :). moze kryzys dlatego ze wstalam z 4h temu?

Joasia sciskam mocno kciuki za KTG. daj znac jak cos.

odkad biore zelazo (nazywa sie Sorbifer Durules) to zaparc nie mam, nie mialam w ciazy, ale brzydko mowiac smrod jak nie wiem :-D.

poza tym coraz wiecej atrakcji synek serwuje... mam juz troche dosyc.

a ktos wie co z Milena? bo chyba tylko napisala ze jej wody odeszly i nic wiecej...

trzymajcie sie mamuski :*
ja znikam chyba znowu spac...
 
Monaliza podobno od żelaza robi się właśnie na czarno :) zdecydowanie jak brałam tak miałam, teraz normalnie

Martusia też właśnie jestem ciekawa co u Mileny...

co do zaparć zazdroszczę, mnie męczą w zasadzie od początku, ale teraz to jakaś makabra jest
 
dziewczyny macie juz torbe do szpitala czy sie jeszcze ociagacie ?

Ja przystapilam wczoraj do wyprania szlafroka i kapci, stwierdzilam, ze obciach pokazac sie z barszczem czerwonym na piersiach w szpitalu
:-D
 
Ja nie wiem skąd mam tyle energii
ktoś chce trochę???
robiłam słoiki prawie 7 godzin
spać się położyłam przed 2:00

a jutro kolejna partia słoików

Moja mała zmieniła położenie. Jestem tego wręcz pewna. Ostatnio się tak ruszała, aż cały brzuch chodził, a potem zrobiła taki podskok nerwowy, że aż popłakałam się, że jej się coś stało, ale odczekałam i wszysko ok.
Tylko że miała grzbiet po mojej lewej stronie, a od wczoraj czuję bardziej rączki lub stópki.

Mam pytanko: czy można skakać na piłce, bo ja siaduje na piłce i tak odruchowo.

witam się

moje dziecko odstawilo małą awanturę o 5 rano :szok:ale poszedł spać i wstal przed 8...jakaś taka lewa jestem slabo mi się non stop robi :baffled:

DoTi zapytaj najlepiej w szpitalu bo co do wypisu to ja kompletnie nie wiem... wiem, że pod badaniem musi być stempel i nazwisko osoby wykonujacej badanie i taki wynik jest dobry...nie wiem jak z wypisem ze szpitala... dla nich nie jest chyba istotne gdzie robione...bo musieliby wykopać oryginał... a tak jak Beacia albo Bunny pisała, że jej nie przyjęli wypisu...To też dziwne, ze na sam koniec zostawia dużo badań... ja mam tylko mocz teraz robić...

Palemko
u mnie tylko olejek zadziałał :tak:sex, sprzątanie itp nic nie ruszylo tylko mnie wszystko bolalo :-D

oprócz moczu mam jeszcze powtórzone igg i igm, hiv i jeszcze coś ;)

Dowiedziałam się
przełanczali mnie z 3 razy

wszystko zależy od lekarza - a mój lekarz mówi, że nie muszę mieć orginału
ale jak chcę to zrobią mi ksero potwierdzenia grupy krwi
i jadę odebrać we wt

moja koleżanka rodziła pod koniec czerwca i nie musiała mieć
wystarczył wpis na karcie ciąży


Dzien doberek z rana brzuchalki kochane:-):-)
Dzis widze bez szokujacych wiesci szpitalnych:-D:-D:-D:-D:-D a przyznam, ze gdy sie do was podlaczam to pierwsze co sprawdzam to wlasnie ten watek. Lotka jak tam? Straszysz czy obiecujesz??:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Wstalam dzis nawet wyspana. Za oknem spokojnie, bezchmurnie co nie oznacza jak w Polandzie ponad 30 stopni-coz teraz juz to doceniam, choc w normalnych okolicznosciach tak doceniam te nasze polskie skwarki:-D:-D:-D i tak za nimi czesto tesknie:blink::blink:
Przyznaje sie, ze moje libido juz wariuje, ale na maxa sie wstrzymuje jeszcze te poltora tyg. zeby nie wywolac wilka z lasu:-D:-D:-D:-D Ale jak juz minie ten termin to zamecze mego chlopa na amen:-):-):-) I Palma tak jak babki pisza-sila go! sila! Moze jakies lateksy pomoga:-D:-D:-D:-D:-D i pejczyk obowiazkowo. Niech wie kto tu rzadzi!!! Co dwie baby to nie jedna!
Do_ti z tym olejkiem rycynowym to wiem, ze trzeba dwie lyzki wypic i.... albo sie osrasz:-D:-D:-D:-D:-D albo urodzisz, bo wiem , ze to dziala bardzo przeczyszczajaco. Przyda sie wiec zamiast lewatywy zaraz przed porodem:-D:-D:-D:-D

no to się nieźle uśmiałam :))))))))))))))))

Doti tak jak Monaliza pisze albo bedzie poród albo rozwolnienie :-Dale ja wzięłam jedną malutką łyżeczkę i mnie ruszylo tylko ja już po terminie bylam :)

pewnie, że po terminie
wcześniej nie ma co


bo właśnie w intenecie wszędzie piszą, że on przyspiesza poród, ale to chodzi o to, że jak już będziesz na porodówce a nie tak hop siup :)
ja go biorę już 1,5 mc na pewno i bankowo mam genialne wyniki i biorę zamiast witamin i bankowo nic mi się nie skróciło (to akurat szkoda :D)
przemiana materii chyba mi się jakoś nie polepszyła szczególnie, ale tak czy tak dobrze się czuję ot tak po prostu :)

Kasieczek tulkam!
a ten olejek z wiesiołka to w aptece się kupuje???


Dziewczyny chcialam tylko zameldowac ze na ktg jade dopiero na 16 ta bo rano nie dalam rady....od 3 w nocy zaczely sie skurcze ale takie co 30 min najpierw dosc silne i dlugie teraz takie srednie i krotsze ale caly czas sa wydaje mi sie ze skoro sie nie skracaja caly dzien i nie przybieraja na sile to nie to jeszcze oby bo mamy jeszcze czas ale ktg pokaze prosimy z Lilcia o kciuki zeby KTG bylo oki i zeby jeszcze w brzuszku posiedziala chociaz tydzien-dwa byloby idealnie....

Asiu trzymam kciukasy
 
reklama
Do góry